Кандидат математичних наук

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Детальніше про те, як RIT вирішує коронавірусний криз, читайте тут

Огляд

Математичне моделювання - це процес розробки математичних описів або моделей реальних систем. Ці моделі можуть бути лінійними або нелінійними, дискретними або безперервними, детермінованими або стохастичними, статичними або динамічними, і вони дозволяють досліджувати, аналізувати та прогнозувати поведінку систем у найрізноманітніших сферах. Завдяки широкому дослідженню та дослідженню, випускники цієї програми отримають досвід не лише використовувати інструменти математичного моделювання в різних налаштуваннях додатків, але й творчим та інноваційним способом вирішити складні міждисциплінарні проблеми та ефективно спілкуватися з експертами домену в різних галузях.

План навчання

Ступінь вимагає принаймні 60 кредитних годин курсової роботи та досліджень. Навчальний план складається з трьох необхідних основних курсів, трьох необхідних курсів підготовки до концентрації, курсу з наукових обчислень і високопродуктивних обчислень (HPC), трьох факультативних курсів, орієнтованих на концентрацію досліджень студента, і докторську дисертацію.

Курси за вибором доступні в Школі математичних наук , а також з інших випускних програм на RIT, які можуть надавати спеціальні курси, що представляють інтерес для конкретних дослідницьких проектів. Необхідно мінімум 30 годин навчальних курсів. На додаток до курсів, щонайменше 30 кредитних годин дослідження, у тому числі випускник дослідницького семінару, і міждисциплінарної стажування за межами RIT не потрібно.

Студенти розробляють план навчання в консультації з дорадчим комітетом домену. Цей комітет складається з директора програми, одного з лідерів з концентрації та експерта з області застосування, пов'язаної з дослідницьким інтересом студента. Комітет гарантує, що всі студенти мають дорожню карту для завершення їх ступеня на основі їхніх фонових та наукових інтересів. План дослідження може бути переглянуто за потреби.

Кваліфікаційні іспити

Всі студенти повинні пройти два кваліфікаційні іспити, щоб визначити, чи мають вони достатнє знання принципів моделювання, математики та обчислювальних методів для проведення докторських досліджень. Студенти повинні скласти іспити для того, щоб продовжити в Ph.D. програми.

Перший іспит базується на чисельному аналізі I (MATH-602) та математичному моделюванні I, II (MATH-622, 722). Другий іспит базується на студентських курсах з концентрації та додаткових матеріалах, які вважаються доцільними комітетом і складаються з короткого дослідницького проекту.

Дисертаційний науковий керівник і комітет

Радник з дисертаційних досліджень вибирається з факультету програми на основі наукових інтересів студента, наукового інтересу факультету та дискусій з директором програми. Як тільки студент вибрав радника з дисертації, студент, за консультацією з радником, утворює дисертаційний комітет, що складається принаймні з чотирьох членів, включаючи консультанта дисертації. До складу комітету входить, крім радника дисертації, ще один член факультету програми математичного моделювання та зовнішній керівник, який призначається деканом вищої освіти. Зовнішній кафедра повинна бути штатним членом факультету RIT, який не є членом факультету програми математичного моделювання. Четвертий член комітету не повинен бути членом факультету RIT і може бути професіоналом, пов'язаним з промисловістю або з іншою установою; Директор програми повинен затвердити цього члена комітету.

Основними обов'язками дисертаційного комітету є адміністрування як кандидатського іспиту, так і остаточного захисту дисертації. Крім того, дисертаційна комісія допомагає студентам у плануванні та проведенні їх дисертаційного дослідження та надає рекомендації під час написання дисертації.

Допуск до кандидатури

Коли студент розробив глибоке розуміння теми дисертаційного дослідження, дисертаційний комітет проводить іспит, щоб визначити, чи буде студент допущений до кандидатської дисертації. Метою іспиту є забезпечення того, щоб студент мав необхідні базові знання, командування задачею та інтелектуальну зрілість для виконання специфічного дослідницького проекту на рівні докторантури. Екзамен може включати огляд літератури, попередні результати досліджень та запропоновані напрямки досліджень для завершеної дисертації. Вимоги до кандидатського іспиту включають як письмову пропозицію дисертації, так і презентацію усної захисту пропозиції. Цей іспит повинен бути завершений принаймні за один рік до закінчення навчання студента.

Захист дисертації та підсумковий іспит

Захист дисертації та підсумковий іспит можуть бути складені після написання дисертації та розповсюдження до дисертаційного комітету, і комітет дав згоду на проведення остаточного іспиту. Копії дисертації повинні бути розповсюджені всім членам дисертаційного комітету принаймні за чотири тижні до остаточного іспиту. Захист дисертації полягає в усній презентації дисертаційного дослідження, відкритого для громадськості. Ця публічна презентація повинна бути запланованою та публічно оприлюднена щонайменше за чотири тижні до розгляду. Після презентації питання будуть виставлятися від відвідуючої аудиторії, а остаточний іспит, який складається з приватного опитування кандидата дисертаційним комітетом, буде проходити. Після допиту дисертаційний комітет негайно обговорює і після цього повідомляє кандидата і випускнику-дипломнику математичного моделювання про результат іспиту.

Вимоги до прийому

Розглядається для вступу на кандидатську дисертацію. програми математичного моделювання, кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

  • Заповніть програму для випускників .
  • Майте ступінь бакалавра (або еквівалент) акредитованого університету або коледжу.
  • Надішліть офіційні розшифровки (англійською мовою) усіх попередньо завершених курсових робіт.
  • Мають мінімальний сукупний середній бал 3,0 (або еквівалент) у основній галузі навчання.
  • Надішліть результати з GRE.
  • Подавати особисту заяву про цілі навчання та наукові інтереси.
  • Надайте поточне резюме або біографію.
  • Подайте мінімум два рекомендаційні листи від академічних або професійних джерел.
  • Міжнародні заявники, чия рідна мова не є англійською, повинні подавати оцінки з TOEFL, IELTS або PTE. Необхідний мінімальний бал TOEFL 100 (на основі Інтернету). Мінімальна оцінка IELTS - 7,0. Вимоги до тестування англійської мови відмовляються від носіїв англійської мови або для тих, хто подає стенограми з ступенів, отриманих в американських установах.

Математичне моделювання охоплює широкий спектр наукових дисциплін, і кандидатів з різних фонів рекомендується застосовувати. Якщо заявники не прийняли очікувану основні курсові роботи, директор програми може вимагати від студента успішного завершення фундаментальних курсів, перш ніж вступити до Ph.D. програми. Типова курсова робота включає обчислення за допомогою багатовимірного та векторного числення, диференціальних рівнянь, лінійної алгебри, ймовірності та статистики, одного курсу комп'ютерного програмування та принаймні одного курсу реального аналізу, чисельного аналізу або дискретної математики верхнього рівня.

Додаткова інформація

Фінансова допомога, стипендії та асистенти

Стипендії для випускників-асистентів і стипендій для навчання у вищій школі доступні кваліфікованим студентам. Заявники, які шукають фінансову допомогу, повинні подати всі документи, що подаються, до Канцелярії випускників та заочної форми навчання . Зверніться до офісу за поточними матеріалами та термінами подання заявок. Студентам, чия рідна мова не є англійською, рекомендується отримати максимально високий бал TOEFL або IELTS, якщо вони хочуть подати заявку на викладацький чи науковий асистент. Цим кандидатам також пропонується пройти тест з англійської мови для того, щоб їх розглядали для отримання фінансової допомоги.

Резиденція

Всі студенти програми повинні провести не менше двох послідовних семестрів (влітку виключено) як постійних студентів-резидентів для отримання ступеня доктора.

Максимальні обмеження за часом

Університетська політика вимагає, щоб докторські програми були завершені протягом семи років від дати, коли студент пройшов кваліфікаційний іспит. Всі кандидати повинні підтримувати безперервну реєстрацію протягом етапу дослідження програми. Таке зарахування не обмежується максимальною кількістю дослідницьких кредитів, які застосовуються до ступеня.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Детальніше

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Згорнути