Кандидат музичних наук

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Під час вашого часу з нами ви стаєте частиною нашої спеціалізованої спільноти, обмінюєтеся ідеями та розвиваєте свої власні творчі та інтелектуальні інтереси, поінформовані експертними науковими співробітниками Центру музики та аудіотехніки.

Індивідуальні дослідницькі інтереси персоналу охоплюють широкий спектр аспектів музичного складу, виконання, етномузикології та музичних технологій, а також доступ до нагляду у всіх цих сферах. Для цих програм ви проводите регулярні зустрічі зі своїм керівником, а також навчання в методології досліджень на ранніх стадіях вашого дослідження. Крім того, ми регулярно запрошуємо академічних і професійних фахівців для проведення лекцій, семінарів та спеціальних заходів, що стосуються досліджень учнів.

Про Центр Музики та Аудіо Технології

Ми знаходимося на кампусі Медвея у Кентському університеті, на території історичного причалу Чатем. Наші об'єкти включають спеціально створені студії звукозапису, постіндустріальні зали, репетиційні майданчики, робочі місця та приміщення для проведення семінарів. У нас є професійно розроблена 5.1 композиція та композиція та просторова аудіо студія. Крім того, у нас є дифузійна система звукозапису з декількома гучномовцями для виконання звукового мистецтва та живого електроніки.

Наші студенти вивчають як творчі, так і технічні аспекти музики та пов'язані з нею технології та мають можливість спільно працювати з іншими практикуючими музикою.

Області досліджень

Кент - це 20 провідних науково-дослідних університетів. Всі наші академічні школи проводять дослідження світового класу, і Кент оцінюється як міжнародно відмінний, що веде шлях до багатьох галузях навчання.

Дослідження Центру музики та аудіотехнологій можна об'єднати у три перехрещені сфери діяльності:

  • Склад, технологія та продуктивність;
  • Психологія музики, музики, здоров'я та благополуччя, громадська музика та освіта;
  • Вивчена популярна музика, етномузикологія.

У процесі створення, застосування та оцінки музики, як творчої практики та культурної індустрії, Центр є публічно зацікавленим та визнає користь суспільству, здоров'я та благополуччя музики.

Вимоги до вступу

Перший або 2.1 ступінь з відзнакою, як правило, у відповідному гуманітарному предметі, а також аспірантуру кваліфікації на рівні магістрів.

Або значна кількість професійних досягнень як практикуючих музику / аудіо мистецтво, а також аспірантуру на рівні магістрів.

В обох випадках буде потрібна прийнятна пропозиція з дослідження.

За певних обставин Центр буде розглядати кандидатів, які не пройшли звичайний навчальний шлях, але можуть мати відповідний досвід роботи в галузі. Ці справи оцінюються індивідуально Директором аспірантури.

Всі заявники розглядаються на індивідуальній основі та додаткових кваліфікацій, а також при професійній кваліфікації та досвіді беруться до уваги при розгляді заяв.

Міжнародні студенти

Будь ласка, перегляньте наш веб-сайт "Міжнародний студент" для вимог щодо в'їзду за країною та іншої відповідної інформації для вашої країни.

Вимоги щодо вступу до англійської мови

Університет вимагає, щоб усі, хто не володіє мовою англійської мови, досягли мінімального рівня володіння письмовою та усною англійською мовою, перш ніж почати аспірантуру. Деякі предмети вимагають більш високого рівня.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Highly ranked in the UK, the School offers a fantastic location for you to study and an environment rich in academic excellence with staff that will inspire your studies in Fine Art,Music & Audio ... Детальніше

Highly ranked in the UK, the School offers a fantastic location for you to study and an environment rich in academic excellence with staff that will inspire your studies in Fine Art,Music & Audio Arts and Creative Events. Згорнути