Кандидат наук Міжнародна наукова школа ім. Макса Планка для нейронних ланцюгів

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародна науково-дослідна школа нейронних ланцюгів Макса Планка | Франкфурт-на-Майні, Німеччина

Вивчіть мозок у серці Європи

121919_IMPRS-big.jpg

Прийом заявок буде відкритий 1 жовтня і термін застосування становить 1 грудня вулиця, 2019.

Міжнародна школа досліджень Макса Планка (IMPRS) для нейронних мікросхем була створена в 2011 році і пропонує щороку близько десяти повністю фінансуваних докторських стипендій для талановитих студентів, які мають відповідний ступінь магістра або бакалавра як найвищий ступінь. Програма викладається англійською мовою.

Ми пропонуємо мультидисциплінарну програму відмінникам зі знань з нейронауки, математики, фізики, інженерії, інформатики, (біо) хімії, біології та медицини, а також досвіду досліджень в установах-учасницях франкфуртської спільноти нейронауки. Студенти братимуть участь у спеціальній освітній програмі, включаючи дослідницькі ротації та курси нейрознавства, доповнені навчанням з передавальних навичок, а також науковими рекреаціями та лекційними серіями. Спеціальний варіант швидкої доріжки пропонується відмінникам, які здобули ступінь бакалавра.

Спільною метою Міжнародної дослідницької школи Макса Планка (IMPRS) для нейронних схем є розуміння нейронних ланцюгів (від простих до великих і складних) у всіх масштабах, необхідних для досягнення цього розуміння. Ця амбітна мета вимагає аналізу на молекулярному, клітинному, багатоклітинному, мережевому та поведінковому рівнях, з повним розумінням того, що макроскопічні явища (просторові закономірності, динаміка) можуть бути залежними від масштабів, і що редукціонізм не завжди є достатнім як метод.

Сфери досліджень - сприйняття, коннектоміка, теоретична та обчислювальна нейронаука, синаптична пластичність, молекулярні системи, динаміка мозку, нейронні ланцюги, поведінка та нейронаука системи. До складу факультету IMPRS входять 22 неврологи з Франкфурта, Інститут досліджень Max Planck Institute for Brain Research , Університет Гете, Інститут нейронауки Ернста Стрюнгмана та Франкфуртський інститут перспективних досліджень.

Перегляньте наше відео у 2016 році, щоб отримати враження про IMPRS для нейронних мікросхем і нейронауки у Франкфурті-на-Майні.

Для отримання додаткової інформації та подання заявки відвідайте веб-сайт www.imprs.brain.mpg.de .

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Max Planck Institute for Brain Research is a fundamental research and scientific training institution focused on understanding the brain. The human brain is a formidably complex machine, composed ... Детальніше

The Max Planck Institute for Brain Research is a fundamental research and scientific training institution focused on understanding the brain. The human brain is a formidably complex machine, composed of about one hundred billion neurons and trillions of connections, or synapses between them. Out of such a system, as if magically, arise perception, behavior and thought. The brain is often described as the "most complex machine in the known universe". Згорнути