Кандидат наук Програма STARS

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ласкаво просимо до Праги!

Науковий факультет Карлового університету належить до провідних наукових установ Чеської Республіки. Ми пишаємося своєю багатою історією та кількістю відомих вчених, які тут працювали (у тому числі лауреатів Нобелівської премії Ейнштейна та Хейровського). Члени наших дослідницьких груп є авторами або співавторами сотень публікацій у найпрестижніших журналах, включаючи природу та науку. Хочете внести свій внесок у нові відкриття в науці? Приєднуйтесь до нас у програмі STARS!

проф. RNDr. Jiri Zima, CSc., Дін

129435_STARS_2020_Banner_FB_1200x628px.jpg

Що ми пропонуємо в рамках програми STARS?

Всі к.т.н. студенти отримують гарантовану державою стипендію у розмірі 10 500, - чеських крон на місяць на першому році навчання; стипендія незначно збільшується (10 500, - + додаткові 2 000, - після успішного проходження медичного обстеження) протягом 4 років, на які вона надається. Окрім державної стипендії, студентам програми STARS також надаватимуться стипендії STARS у розмірі не менше 10 000 крон на місяць. Стипендія STARS гарантується протягом 4-річного періоду навчання для тих студентів, які отримають оцінку "А" (відмінно) при регулярному оцінюванні кожного року.

Тому їх чистий дохід становитиме щонайменше 20 500 крон на місяць (~ 800 EUR). Винагорода може бути додатково збільшена керівником проекту. Кандидат наук. студенти, прийняті до програми STARS, працюватимуть над обраним науковим проектом під керівництвом керівника.

Як повідомив STARS кандидат наук. студенти, до яких ви маєте доступ:

  • Нагляд
  • Просунуті методичні курси
  • Високотехнологічні лабораторії та базові об'єкти
  • Навчання м'яким навичкам
  • Курси чеської мови для іноземних студентів

Кандидат наук позиції

Зараз у нас 54 відкритих дзвінків із терміном подачі заявки на 13 березня 2020 р. Ви можете вибрати до 3 позицій.

Спеціалізації

  • Хімія
  • Біологія
  • Географія
  • Геологія
  • Екологічні науки

Перегляньте наші проекти зірок!

Інформація про Прагу

Прага - один із найстаріших політичних, економічних та культурних центрів Центральної Європи. Це столиця, а також найбільше місто Чехії з більш ніж 1230 000 жителів. Важливість Праги відбивається на рівні її архітектури та живого мистецтва, якості життя, ступеня розвитку навчання, його культурному значенні та обсягах.

Це одне з найкрасивіших і монументальних міст світу . Він відомий як місто із сотнею шпилів через його велику кількість грандіозних, прекрасно збережених історичних пам’яток практично кожного періоду історії. Ці шпилі найкраще захоплюються з Празького замку, домінанти Праги та найзначнішого чеського пам’ятника, а також з мостів, що перетинають річку Влтаву, що межує через місто ...

Прага - це показ всіх художніх стилів і рухів. У 1992 році історичне ядро міста загальною площею 866 га було внесено до списку Всесвітньої культурної та природної спадщини ЮНЕСКО.

Розміщення

Усі студенти Карлового університету (включаючи студентів STARS) мають право на субсидування житла в університетських приміщеннях. Якщо у Вас виникнуть питання щодо розміщення, будь ласка, звертайтесь до Центрального офісу.

Приватне житло неважко знайти в нашому університетському місті. Ви можете орендувати кімнату в спільній квартирі або цілій квартирі.

ESN CU Прага

Міжнародна мережа студентів Erasmus Charles University Prague (ESN CU Prague) - студентський клуб, який організовує різні соціальні, культурні та спортивні заходи як для міжнародних, так і для чеських студентів з багатьох факультетів, і, як правило, допомагає міжнародним студентам впоратися з перебуванням у Празі.

Прага громадського транспорту

Прага пропонує чудову систему громадського транспорту зі своїми підземними та численними автобусними та трамвайними лініями. Метро - найшвидший спосіб подорожувати великими відстанями по всьому місту. Він має три лінії: A (зелений), B (жовтий) та C (червоний). Він закривається на ніч незабаром після півночі і знову відкривається після 4 ранку. Трамваї та автобуси підключають систему метро до околиць, а також є зручним способом здійснювати короткі подорожі в центрі міста. Найефективніший вид нічного транспорту - мережа нічних трамваїв, які курсують приблизно з півночі до моменту відкриття метро. Нічні трамваї курсують дуже точно через 30 хвилин.

Використання таксі

На жаль, таксисти мають непогану репутацію в Празі. Не існує стандартної ціни на послуги таксі, але водії зобов'язані показувати свої ціни, як правило, на дверях. Розумна ціна складає близько 28 крон за кілометр, але доцільно домовитися про ціну, перш ніж здійснити поїздку, і переконайтеся, що лічильник працює в таксі. Зазвичай надійні компанії, чиї диспетчери говорять англійською мовою - AAA Taxi (тел. 420 222 333 222; 14014) або ProfiTaxi (тел. 420 261 314 151, 14015). Або, звичайно, ви можете скористатися Uber, Taxify або Liftago.

Міжнародний аеропорт і дешеві авіаквитки

Міжнародний аеропорт Вацлава Гавела Прага є одним з основних напрямків у Європі, який обслуговує близько 15 мільйонів пасажирів на рік. Наразі 70 авіакомпаній з'єднують Прагу з більш ніж 160 напрямками по всьому світу прямими регулярними рейсами. Крім традиційних перевізників, існує також все більше низькобюджетних компаній, які надають знижки на квитки до більшості основних міст Європи та інших цікавих місць.

Культура

Прага також є одним з культурних центрів Європи, де є понад десять головних музеїв, а також безліч театрів, галерей, кінотеатрів, музичних майданчиків. У місті регулярно проводяться ряд престижних виставок, заходів та міжнародних фестивалів. Прага - місто для створення, виставок та вистав у.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemis ... Детальніше

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemistry, geology and geography. Згорнути