Кандидат наук в архітектурі

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат наук. навчальна програма «Архітектура» на архітектурному факультеті Словацького технологічного університету в Братиславі відображає сучасні наукові дослідження та художню спрямованість та дає змогу уточнити свої індивідуальні профілі, орієнтовані на теоретичну та наукову розвідку. Навчання сприяє творчій та незалежній роботі над проектами теоретичного, науково-дослідного та мистецького характеру, а також аналізувати та вирішувати складні проблеми у відповідних галузях навчання. Він також готує вас про те, як створити власну творчу науково-дослідну діяльність чи художню практику.

Програма «Архітектура» стосується теоретичних досліджень архітектури, експериментальних методів проектування, досліджень архітектурної типології, оцінки середовища, стійкості в архітектурі, історіографії та архітектурної критики.

Тематика, що висвітлюється, варіюється від Лабораторії свідомості тіла, нових технологій (доповненої та віртуальної реальності, генеративного процесу проектування, заснованих на використанні нових програмних засобів), до стійкої архітектури та реставрації окремих пам’яток та багатьох інших сучасних та візіонерських тем, пов’язаних з архітектурою. Університетський науковий парк, розташований на факультеті архітектури, створює платформу для виготовлення виробів і оснащений новими технологіями, такими як лазер, обробка ЧПУ, 3D-принтери тощо, які можуть бути використані для проведення широких досліджень. 133907_19221677_1079540255524425_8550423801749395434_o.jpg

Власний науковий журнал факультету ALFA надає чудову можливість публікувати свої наукові роботи разом з іншими місцевими та міжнародними дослідниками. Як доктор філософії. досліднику, ви можете працювати над дисертацією самостійно, однак у вас буде індивідуальний репетитор, якщо вам потрібна порада та консультація. В ідеалі дослідницькі групи, що складаються з репетиторів та їхніх кандидатів наук. студенти працюють над конкретними проектами, підтримуючи фінансування та гранти, що дозволяє ще більше інтенсивно співпрацювати з міжнародними партнерськими установами. Ви також матимете можливість подати заявку на стажування через низку застосовних схем. Наприклад, програма Erasmus Plus дає змогу або вам вибрати, організувати та пройти стажування в будь-якій установі чи компанії у світі. Таке стажування також вважається частиною дослідження.

Як випускник, ви можете працювати в галузі досліджень та освіти, державних чи комунальних консультацій. Ви навіть можете стати постійним членом викладачів та продовжувати подальші дослідження в галузі архітектури. Ви можете продовжувати свою роботу у співпраці з міжнародними партнерами в рамках міжнародних дослідницьких проектів та читати спеціалізовані лекції. 133890_16825746_997507877060997_80933374670429883_o.jpg

Терміни подання заявки

Травень 2020 (запит на інформацію)

Вартість навчання

Студенти, які навчаються англійською мовою

  • Денна форма навчання: 3500 євро на рік
  • Зовнішня форма навчання: 2400 євро на рік

Примітка 1: У разі продовження навчання, що перевищує стандартну тривалість навчання, іноземні студенти, які навчаються за сумісництвом англійською мовою, повинні сплачувати плату, залежно від того, студент є громадянином держави-члена Європейського Союзу або держав, які є сторонами до Угоди про Європейський економічний простір та Швейцарію чи ні, що становить від 1600 € до 2400 € / рік.)
Примітка 2: Комісії за навчання, пов'язані з навчанням у Словацькому технологічному університеті в Братиславі на навчальний 2016-2017 рік - Повна редакція Директиви Ректора № 3/2019-SR Програми навчання та плати, пов'язані з навчанням в STU на навчальний рік 2020 -2021, видана 10 вересня 2019 року (далі - Директива)
Плата може змінюватися. Дійсні збори перегляньте на веб-сайті STU: http://www.stuba.sk/english/degree-students/legislation.html?page_id=2021

Про школу

Чому архітектурний факультет СТУ у Братиславі?

Факультет архітектури - один із семи факультетів Словацького технологічного університету в Братиславі (далі - STU, від словацької мови "Slovenská technická univerzita"). Це найбільша і найстаріша школа архітектури Словаччини; початки архітектурної освіти сягають 1946/1947 навчального року і пов'язані з навчальним полем під назвою "Цивільне будівництво".

Архітектурний факультет сьогодні - це творчий та конкурентоспроможний заклад з відкритими кадрами та успішно використовує можливості міжнародного співробітництва в галузі досліджень та освіти. Особливо завдяки програмі мобільності Erasmus Plus, факультет пропонує можливості обміну з більш ніж 50 партнерськими установами по всій Європі. Щорічно десятки студентів архітектурного факультету навчаються за кордоном, а також міжнародні студенти прибувають на навчання на архітектурний факультет. У той же час на міжнародний факультет приїхали навчатися 29 іноземних студентів.

Викладачі архітектурного факультету - видатні особистості, які є не лише викладачами та дослідниками; більшість з них - це практичні архітектори, містобудівники або промислові / продуктові та графічні / бренд-дизайнери. Отримані призи та нагороди, а також визнання та контакти за кордонами Словаччини - найкращий доказ їхніх якостей. 133914_olah.jpg

Крім національних експертів, FA STU також запрошує запрошених викладачів з-за кордону: Яна Геля, Марко Касагранде, Наталі де Вріс (MVRDV), Райнера де Граафа (OMA), Дженні Б. Осульдсен (Снохета), Патріка Шумахера (Zaha Hadid Architects) ) - лише деякі численні значні зарубіжні експерти та особистості сучасної архітектури, які до цього часу відвідували факультет. Міжнародна участь факультету відображається членством у міжнародних організаціях та участю у багатонаціональних проектах у Словаччині та за кордоном.

Будучи одним з найменших мегаполісів Центральної та Західної Європи, яскраве місто Братислава являє собою надихаюче і в той же час доступне місце для міжнародних студентів та мандрівників. Завдяки своєму географічному розташуванню в центральній Європі це ворота в Європу. Ви будете насолоджуватися його близькістю до Відня, Будапешта, Праги з ідеальним сполученням. Загальна історія та близькі відстані є спільними для цих столиць і дають багато можливостей для культурного, соціального та подорожей. Чудові автобусні та залізничні сполучення з Братислави, а також легкий доступ до аеропорту Братислави та Відня пропонують дешеві сполучення з основними європейськими напрямками.

Що ми робимо і як?

Якщо ви шукаєте найбільшу і найстарішу школу архітектури Словаччини, а архітектурний факультет є невід’ємною частиною Словацького технологічного університету в Братиславі, ви збираєтесь прибути в потрібне місце.

Ви можете тут вивчати архітектуру та містобудування, промисловий та продуктовий дизайн. Характер цих досліджень визначав основну стратегію навчання факультету, зокрема його спрямованість на розвиток творчості та критичного мислення студентів та їх здатності відповідати на непередбачувані виклики майбутнього, з якими кожен випускник ще повинен зіткнутися. Навчання на основі проектів під керівництвом експертів з академічним, а також професійним досвідом та координованими проектами у тісній співпраці з практикою забезпечує вірне моделювання досвіду "реального життя".

Факультет архітектури пропонує також можливості цілеспрямованої роботи в спеціалізованому навчально-дослідному центрі в самому центрі міста культурної спадщини ЮНЕСКО в Банській Штявниці. В автентичному історичному будинку (фактично відреставрованому студентами) факультет може вмістити до 30 студентів та 10 співробітників під час семінарів чи спеціалізованих курсів протягом року. 133910_21.jpg

Наближаючись до практики, студентам рекомендується брати участь у широкому спектрі місцевих та міжнародних конкурсів. Якість школи переважно підтверджується досягненнями учнів. Факультет архітектури може з гордістю похвалитися успіхами студентів на різних місцевих та міжнародних конкурсах архітектурно-урбаністичного та дизайнерського проекту (наприклад, нагороди Inspireli, Xella, Isover, Національна премія за дизайн, ABF Словаччина за найкращу бакалаврську роботу, приз проф. Лацко за найкращу дипломну роботу) та багато інших.

З таким мисленням ми маємо на меті комплексну підготовку наших студентів у галузі важких навичок, а також м'яких навичок у контексті майбутньої індустрії 4.0.

Однак хорошої освіти недостатньо. Ми прагнемо створити спільноту в першу чергу. Факультет архітектури забезпечує насичене соціальне, науково-дослідне, академічне та спортивне життя. У нас є давня традиція організації нашого найбільшого публічного заходу - «Ніч архітектури та дизайну». Багато заходів проводяться студентами для студентів - наприклад, Маніфест (наші першокласники отримують теплий прийом від своїх нових колег). Слідом за днями відкритих днів, виставками студентів, а також професіоналів, що демонструють свої роботи, вихідні з настільного тенісу тощо, і закінчується багатьма локальними архітектурами, дизайном, фестивалями мистецтва та ринками (такими як Urban Market), архітектурний факультет користується своїми присутність завдяки стратегічному розташуванню недалеко від центру міста Братислава. 133888_19144165_1079579065520544_8162618331696172792_o.jpg

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architect ... Детальніше

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. Згорнути