Кандидат наук в біологічних науках

Загальні відомості

Опис програми

Школа біологічних, екологічних та земних наук пропонує програму вивчення та дослідження, що веде доктора філософії біологічних наук.

Навіщо продовжувати навчання в галузі біології?

Аспірантура з біологічних наук веде до отримання ступеня магістра та доктора. Програма біології зазвичай включає 60-70 студентів денної форми навчання, що здобувають ступінь магістратури, половина з яких - докторанти. Аспіранти приєднуються до активних наукових програм з молекулярної біології та мікробіології, прибережної та морської біології, а також з екології та еволюційної біології. Продуктивність факультету в цих областях призводить до заочного фінансування, стипендії відкриття та застосування та діяльності аспірантів.

 • 1-6 студентів на факультетську лабораторію
 • 70 Студентські презентації чи публікації щорічно

Що я буду вчитися?

Аспіранти розробляють програму навчання та досліджень у тісній співпраці з наставником факультету та консультативним комітетом. Зазвичай студенти закінчують докторську програму через п'ять-шість років, а магістерську - через два-три роки. Випускники кафедри користуються кар'єрою урядових установ, закладів охорони здоров’я, промисловості, академічних та науково-дослідних установ, а також державних навчальних закладів.

Стипендіальні можливості

Потенційні аспіранти мають право на асистенти викладання, які передбачають стипендію навчального року в розмірі 9000 доларів США та 12 000 доларів для студентів магістерських та докторантур відповідно, і вони можуть очікувати літньої стипендії, що забезпечує щорічну підтримку відповідно 12 000 та 16 000 доларів США. Наукові асистенти, що підтримуються грантами, мають щонайменше порівняльну підтримку. Асистенти випускників, незалежно від того, викладають чи досліджують, включають відмову від навчання та медичне страхування.

Навчатися за кордоном

Школа пропонує одну програму для студентів та аспірантів за кордоном, тропічна екологія в Белізі та Гватемалі. Цей курс передбачає вісім тижнів лекційних та науково-дослідних робіт з подальшими двома тижнями в цій галузі в середині-кінці травня кожного року.

Дослідницькі профілі

Наша аспірантура заснована на наукових дослідженнях. Кожен аспірант повинен провести дослідження та написати дипломну роботу під керівництвом викладача факультету. Кожен викладач вибирає кандидатів, з якими він хотів би працювати. Кандидати повинні звернутися до викладача, в лабораторії якого вони хотіли б зробити дослідження.

Вимоги до прийому

 1. Заявник повинен мати ступінь бакалавра в установі, затвердженій визнаним агентством з акредитації.
 2. За останні два роки навчання в бакалавраті здобувач повинен мати середній бал, еквівалентний щонайменше 2,75 (розрахований за шкалою 4,0), та середній бал принаймні 3,0 на бакалавратських курсах у галузі запропонованого аспірантури.
 3. Кандидати повинні надати офіційні стенограми від усіх інших установ, які відвідували Вищу школу.
 4. Заявник повинен мати щонайменше три (3) рекомендаційні листи від осіб, кваліфікованих для оцінки готовності заявника до аспірантури, надісланих до Вищої школи або завантажених у заяву.
 5. Кандидати повинні мати офіційний бал GRE (лише загальний тест), надісланий до аспірантури.
 6. Кандидати повинні завантажити есе з описом їхніх наукових інтересів та кар’єрних цілей у програму.
 7. Міжнародні абітурієнти повинні подати офіційні бали TOEFL або IELTS, якщо тільки ступінь бакалавра не є акредитованим англомовним університетом.
 8. Кандидати повинні сплатити внесок за кожну подану заявку.

Регулярне вступ до аспірантури в Школі біологічних, екологічних та земних наук ґрунтується на таких критеріях:

 1. Придатність студента проводити дослідження на кафедрі. Кандидати повинні надати письмовий лист або есе із зазначенням їхніх наукових інтересів та кар’єрних цілей. Прийняття заявника залежить від наявності викладача, який керує дослідженнями студента та наставника студента через програму, та наявності науково-дослідної бази для проведення студентських досліджень. Через критичний характер стосунків між студентами та викладачами, заявникам настійно рекомендується звернутися до потенційних радників факультету перед подачею заявки.
 2. Записи студентів Вступ до програми є вибірковим, а технічні характеристики щодо середнього балу в передній частині цього бюлетеня використовуються як орієнтир у процесі відбору.
 3. Офіційні результати із загальних розділів іспиту про закінчення дипломів.
 4. Рекомендаційні листи У рамках подання заявки слід подати три рекомендаційні листи. Школа не розпочне розгляд заявки, поки всі матеріали заявки не будуть представлені.

Оскільки отримують більш кваліфіковані претенденти, ніж можна прийняти, вступ до шкільних програм є дуже вибірковим.

Умовний прийом до шкільних програм вважається лише для студентів, які відповідають умовам вищої школи та мають виняткову наукову або професійну підготовку. Спонсор повинен надати письмову заяву із зазначенням готовності виступати головним професором заявника.

Цільовими датами прийому заявок на вступ на осінній та весняний семестри є 15 лютого та 15 жовтня відповідно. Пізні заявки не приймаються, і всі студенти, допущені до програми, отримують підтримку або в навчальному, або в науково-дослідному порядку.

Вимоги до програми та академічна політика

Для випускника потрібно як мінімум вісімдесят чотири (84) випускні години, які перевищують ступінь бакалавра або мінімум п'ятдесят чотири (54) випускні години, що перевищують ступінь магістра з 3,0 ГПД. Студенти повинні відповідати загальним вимогам, викладеним Вищою школою Університету Південної Міссісіпі. Нижче наведені основні додаткові вимоги.

 1. Студенти повинні зв’язатися з потенційними радниками в рамках процесу подання заявок.
 2. Студенти повинні сформувати комітет та подати дипломний план до кінця другого семестру.
 3. Отримайте схвалення письмового проспекту від тричленного комітету дипломних робіт до кінця четвертого семестру.
 4. Надайте щорічний звіт про хід наукових досліджень докторському комітету після завершення проспекту.
 5. Пройдіть комплексні іспити (усні та письмові) до кінця шостого семестру.
 6. Отримайте схвалення письмової дисертації та успішно захистіть дисертацію на рекламованому науково-дослідному семінарі, відкритому для публіки до кінця п’ятого курсу (для студентів із ступенем MS) або шостого курсу (для студентів без ступеня MS).
 7. Постійне зарахування - Студенти повинні відповідати вимозі, зазначеній у передній частині цього Бюлетеня.
 8. Місце проживання - відповідають вимогам проживання у передній частині цього бюлетеня.
 9. Завершення мінімум 9 кредитних годин BSC 898.

Вимоги до курсу (54 або 84 години)

 • Виборні (45 або 75 годин)
 • BSC 898-Дисертація (9 годин)
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Home to 13 schools and over 100 academic programs, the College of Arts and Sciences operates at the heart of the University’s mission to educate students, lead the state and nation in the creative art ... Детальніше

Home to 13 schools and over 100 academic programs, the College of Arts and Sciences operates at the heart of the University’s mission to educate students, lead the state and nation in the creative arts, and produce knowledge in the humanities, social sciences, mathematical and natural sciences, and engineering. Its faculty integrate innovative research with exceptional teaching and outreach, thereby providing paths to understanding the past, solving the problems of the present and imagining the possibilities of tomorrow. Згорнути
Хаттісбург , Довгий пляж + 1 Більше Менше