Кандидат наук в біологічному науці

Загальні відомості

Опис програми

Програма «Біознавство» відіграє ключову роль у вирішенні багатьох глобальних проблем, з якими вирішується KAUST, із загальним акцентом на те, що ми називаємо Адаптивна біологія, або на вивчення механізмів, які дозволяють організмам адаптуватися до свого середовища. Унікальне розташування КАУСТу на березі Червоного моря робить можливим всебічне вивчення біорізноманіття цієї унікальної екосистеми та її потенційних застосувань у галузі біотехнології.

Програма Bioscience забезпечує вступ до живих систем з курсами клітинної та молекулярної біології та біофізики. Програма складається з двох треків автономних курсів, що складаються з лекцій, семінарів та лабораторних занять. Кожен курс дає поглиблений огляд теми та приклади поточних досліджень у цій галузі.

Програма складається з двох треків: Cell

Наркотичний геном малярії виявляє африканське походження від відео KAUST на Vimeo.

Кандидат наук Ступінь

Доктор філософських наук (Ph.D.) ступінь призначений для підготовки студентів до наукових кар'єрів в академії та промисловості. Пропонується виключно як повна програма.

Існує мінімальна вимога проживання в KAUST 3,5 роки для студентів, що вступають з дипломом BS, і 2,5 роки для студентів, які вступають з MS ступеня. Мінімальне значення ГПД у 3.0 має бути досягнуте на всіх курсах докторантури. Індивідуальні курси вимагають мінімум B-, щоб отримати кредит на курс.

Кандидат наук ступінь включає в себе наступні етапи:

  • Захист дисертаційного радника
  • Успішне завершення програми курсових робіт
  • Проходження кваліфікаційного іспиту
  • Проходження Захисту Пропозиції Дисертації для отримання статусу кандидатури
  • Підготовка, подання та успішна захист докторської дисертації

Стажування та можливості відвідування, доступні тут.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... Детальніше

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. Згорнути