Ласкаво просимо

Школа аспірантури при Ariel University запрошує Вас подати заяву на отримання доктора філософії. Посада в галузі інженерії, природничих наук, соціальних наук, ділового адміністрування та медичних наук.

Приєднуйтесь до докторантів із Ізраїлю та багатьох інших країн світу для розвитку та розширення ваших кругозорів. Підніміть свої дослідження на наступний рівень, допомагаючи своїм науковим інтересам і досвіду в сучасних лабораторіях, під керівництвом дослідників світового рівня з перевіреними дослідженнями в середовищі міждисциплінарного міжнародного наукового співробітництва. Наші докторанти публікують статті у провідних міжнародних журналах та конференціях.

Школа післядипломної освіти супроводжуватиме вас протягом усього навчання за допомогою особистих консультацій і навчання, стипендій, нагород і дослідницьких грантів, на додаток до можливості бути частиною університетського академічного викладацького чи наукового персоналу.

Бажаємо успіхів у навчанні.

Основні передумови

Кандидати повинні відповідати наступним основним вимогам:

 • Магістерська дипломна оцінка еквівалента ізраїльського 85 (середній бал 3,3) або вище від акредитованого навчального закладу
 • Перш ніж подавати заявки, кандидати повинні знайти консультанта в бажаній сфері дослідження та подати форму договору, підписану кандидатом наук. консультант

Необхідні документи

Кандидати, які отримали та подали до Школи післядипломної освіти консультацію наукового керівника щодо запропонованих досліджень, повинні подати нам такі документи:

Примітка: дипломи та заключні грамоти повинні бути засвідчені нотаріусом або апостилем. Оригінальні документи повинні бути подані до Школи післядипломної освіти після прибуття до Ізраїлю.

 1. Заява
 2. Нотаріально завірені копії дипломів бакалавра та магістра
 3. Нотаріально завірені копії стенограм випускного бакалавра та магістра
 4. PDF-копія дисертації
 5. Дві академічні рекомендаційні листи, що описують кваліфікацію кандидата для кандидата наук. дослідження
 6. Автобіографія (CV) з описом професійного досвіду
 7. Знання англійської мови:
  • Офіційний тест IELTS - мінімальна оцінка 6,5 для студентів, які раніше не навчалися в навчальному закладі, де англійська мова була офіційною мовою навчання.
  • Якщо ступінь магістра був наданий установою, де англійською мовою є офіційною мовою навчання, будь ласка, надайте офіційний лист від цієї установи, в якому зазначено як таке.
 8. Ph.D. Форма договору консультування
 9. Копія закордонного паспорта
 10. Паспорт фотографії
 11. Список публікацій
 12. Квитанція про оплату реєстраційного внеску

Реєстраційний внесок

Заявники повинні сплатити реєстраційний внесок у розмірі $ 80 (USD) для забезпечення обробки заявки.

Оплата діє лише на один рік і не може бути переведена з одного року на інший.

Реєстраційний внесок не підлягає відшкодуванню, навіть якщо заявник не прийнятий, та / або якщо він / вона скасовує його / її реєстрацію.

Реєстраційний внесок сплачується через PayPal.

Академічні рекомендації

Студенти, які подають заявку на отримання гранту на дослідження, опитують консультанти, щоб визначити наявність та здатність студента проводити дослідження на відповідному рівні протягом стандартного періоду часу.

Після прийняття, студенти повинні записати свій прогрес, подавши оновлену форму 727 до докторантського коледжу Школи післядипломної освіти згідно з наступним графіком:

Студенти першого курсу:

 1. Огляд літератури повинен бути поданий до 6 місяців від початку докторантури. дослідження
 2. Проекту дослідження та навчальний план необхідно подати до 12 місяців з початку докторантури. дослідження

Студенти другого курсу:

 1. Затвердження дослідницької пропозиції та визначення статусу «належної репутації» (внутрішня авторизація буде направлена дослідницькому студенту координатором відділу.)
 2. Початковий звіт про хід -1: прогрес у виконанні дослідження повинен бути поданий до 24 місяців від початку докторантури. дослідження.

Студенти третього курсу:

 1. Проміжний звіт про прогрес -2: прогрес у виконанні дослідження повинен бути поданий до 30 місяців з початку докторантури. дослідження.
 2. Проміжний звіт про успіхи -3: прогрес у виконанні дослідження повинен бути поданий до 36 місяців з початку докторантури. дослідження.

Студенти четвертого курсу:

 1. Отримати дозвіл від радника на подання дисертації для рецензування, а потім для зовнішнього огляду до 48 місяців з початку докторської дисертації. дослідження.
 2. Авторизація прийнятності видається до 3 місяців з початку форми подорожі в Інтернеті.
 3. Авторизація права на отримання доктора філософії / Випускна оцінка факультету (може бути вилучена з особистої інформації студента або від координатора відділу).

Комітет докторів повідомляє про особистий розвиток студента до Грантового комітету після завершення кожного етапу. Крім того, радник надасть щоквартальний звіт щодо успішності дослідника (форма 727).

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 3 інших курсів в Ariel University »

Останнє оновлення Квітень 27, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
інформація
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date