Кандидат наук в галузі системної інженерії та інформатики, управлінської інформатики

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат наук в галузі системної інженерії та інформатики, управлінської інформатики

Найвищий ступінь університетської освіти забезпечує глибоке та систематичне знання інформаційних систем для спеціалізації аналізу, розробки оптимізованої концепції інформаційних систем та їх роботи з їхніми користувачами. Окрім отриманого знання інформаційних систем, студенти отримують значний досвід у галузі економіки та управління. Студенти набувають передумови для успіху на економічних та управлінських посадах на найвищому рівні управління корпоративними та іншими установами. Крім того, студенти будуть корисні в університетах, науково-дослідних установах.

або додаткову інформацію див. на веб-сайті: http://www.ef.tul.cz/myuniversity

117785_lecture.jpg

Škoda Auto PhD програма

Кандидати в кандидати на TUL мають право подати заявку на участь у програмі Škoda Auto PhD або вони можуть написати дисертацію за темою, запропонованою компанією.
Для відібраних докторантів програма Škoda Auto PhD надає унікальну можливість працювати над докторською дисертацією у співпраці з професіоналами ŠKODA AUTO.
Процес прийому має кілька етапів. По-перше, ви представитимете та обговорите тему дисертації зі своїм викладачем у вашому університеті та представником ŠKODA AUTO. Після успішного співбесіди слід брати участь у Центрі оцінювання, і якщо це буде успішним, вас чекає випадковий трудовий договір.
Якщо ви не обрані в Центрі оцінювання, ви також можете доповнити дисертацію ŠKODA AUTO у формі стажування.

117783_education_class.jpg

Ключові факти

 • ФАКУЛЬТЕТ: факультет економіки
 • МОВА ІНСТРУКЦІЇ: англійська
 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:
  • Визнана вища освіта (ступінь магістра) відповідно до Закону № 49/2009, Зб. (не потрібно для заявників зі Словаччини, Польщі, Угорщини та Словенії).
  • Пропозиція до теми майбутньої дисертації (5-10 сторінок) та список опублікованих доповідей рекомендується надсилати перед поданням на адресу: admissions.ef@tul.cz.
  • Англійська навички - рівень B2, офіційний сертифікат не вимагається.
  • Коротка мотиваційна інтерв'ю через Skype.
 • Тривалість: 4 роки
 • FEE / ACADEMIC YEAR: 1200 USD
 • ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ: 2000 крон / 100 доларів США
 • ЗАСТОСУВАННЯ ЗАЯВКИ:
  1-й тур: НЕ СПЕЦІФІКОВАНО
  2-й тур:
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven ... Детальніше

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven faculties and one specialized institute. Згорнути
Ліберець , Вроцлав , Зіттау + 2 Більше Менше