Кандидат наук в галузі технічної кібернетики

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат наук в галузі технічної кібернетики

Отримання теоретичних знань та практичних навичок для вирішення в наступних областях: оптимальні та субоптимічні методи управління процесом, управління нелінійними динамічними системами з застосуванням у автомобільній промисловості, управління рухом, інтелектуальні роботи, штучний інтелект, комп'ютерна мова та обробка зображень, передові електричні двигуни та їх управління, проектування складних вимірювальних елементів, технічна діагностика, проектування електронних систем та діагностика цифрових систем. Моделювання надійності та оцінка ризиків операцій та послуг, економічні моделі управління процесами, застосування методів оптимізації при вирішенні технічних проблем. У галузі наукової інженерії (експериментальне фокусування) дисертації зосереджені на проблемах енергетичної взаємодії механічних, теплових та електромагнітних полів, сучасних лазерних вимірювальних технологій та експериментальних досліджень в динаміці рідини, а також на електромеханічні властивості інтелектуальних матеріалів, їх характеристику і сучасні застосування інтелектуальних матеріалів у функціонуванні датчиків, виконавчих механізмів, резонаторів та мікроелектромеханічних систем.

117786_mechatronics.jpg

Škoda Auto Ph.D. Програма

Кандидат наук кандидати на TUL мають право взяти участь у Škoda Auto Ph.D. програму або вони можуть написати свою дисертацію за темою, запропонованою компанією.

Ключові факти

 • ФАКУЛЬТЕТ: Факультет Мехатроніки
 • МОВА ІНСТРУКЦІЇ: чеська, англійська
 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:
  • Визнана вища освіта (ступінь магістра) відповідно до Закону № 49/2009, Зб. (не потрібно для заявників зі Словаччини, Польщі, Угорщини та Словенії).
  • Вступна екзаменація
 • Тривалість: 4 роки
 • ВНЕСЕННЯ / АКАДЕМІЧНИЙ РІК: 2000 доларів США
 • ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ: 2000 крон / 100 доларів США
 • Термін подання заявки: 31 серпня

117756_TUL_studentcar.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven ... Детальніше

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven faculties and one specialized institute. Згорнути
Ліберець , Вроцлав , Зіттау + 2 Більше Менше