Кандидат наук в галузі управління кібербезпекою

Загальні відомості

Опис програми

Доктор філософських наук (доктор філософії) з управління кібербезпекою в коледжі обчислювальної техніки та техніки інженерії Південно-Східного університету вимагає мінімум 67 кредитів. Його унікальний формат поєднує в собі традиційні та онлайн-інструкції, щоб надати професіоналам можливість продовжити навчання в аспірантурі, продовжуючи працювати на своїх нинішніх посадах. Випускницька докторська програма управління кібербезпекою - це комплексна, багатопрофільна науково-дослідна програма, яка готує випускників до ключових посад в академічних, федеральних, державних та місцевих органах влади, а також у бізнесі та промисловості. Навчальна програма поєднує в собі як технічно інтенсивні, так і орієнтовані на управління курси безпеки, щоб забезпечити комплексний підхід до вивчення інформаційної безпеки / управління кібербезпекою. Кожен студент повинен пройти сім основних курсів, два курси докторських досліджень та докторську дисертацію.

Формат програми

Коледж пропонує кандидат наук. програми з поєднанням на території кампусу та онлайн-заходів. Засідання в університеті на кампусі проводяться один раз на термін із середи по п’ятницю в кампусі Форт-Лодердейл / Даві. Студенти зобов’язані відвідувати всі заплановані заняття. Між сесіями студенти працюють над курсовими завданнями та дослідженнями та беруть участь в онлайн-заходах, що сприяють частому взаємодії з викладачами та іншими студентами.

126778_126721_masters-home.jpg

Результати навчання

Випускник з доктором наук. Управління кібербезпекою матиме можливість:

 1. набути передових знань та глибшого розуміння галузі кібербезпеки;
 2. професійно та етично спілкуватися з питань досліджень кібербезпеки;
 3. виявляти, аналізувати та узагальнювати наукову літературу, що стосується інформаційної безпеки / кібербезпеки; і
 4. генерувати нові знання за допомогою досліджень / стипендій та поширювати ці знання іншим, демонструючи необхідні технічні та інтелектуальні навички для створення письмового документа, який вносить оригінальний внесок у сферу інформаційної безпеки / управління кібербезпекою.

Прийом

Кандидат наук. Управління кібербезпекою розроблено для осіб, які мають досвід інформаційної безпеки. Успішні кандидати отримають ступінь магістра з управління кібербезпекою (або тісно пов'язаний ступінь) з деякими курсовими роботами з основ інформаційної безпеки. Крім того, студенти повинні мати професійний досвід в галузі інформаційної безпеки та мати сильний науково-дослідний потенціал у сферах інформаційної безпеки.

Вступ є конкурентоспроможним; отже, абітурієнтам, які відповідають мінімальним вимогам, не гарантується прийом. Не існує формули, міри або балів, коледж якісно та кількісно оцінює заявників та робить вибір на основі результатів роботи, особистої кваліфікації та доказів потенціалу для успіху. Ми прагнемо визначити майбутніх студентів із приголомшливим професійним світоглядом. Наш процес прийому враховує ваші професійні та академічні досягнення. Рішення про прийом приймаються постійно.

Вимоги до прийому

 1. Зароблений ступінь магістра з середньою оцінкою не менше 3,25 від регіонально акредитованої установи та відповідної спеціальності. (див. специфічні для програми вимоги щодо прийому в рамках окремих програм).
 2. Онлайн-заявка та не повернення $ 50.
 3. Нарис.
 4. Опечатані офіційні стенограми від усіх установ, які коли-небудь відвідували.
 5. Три рекомендаційні листи від трьох людей, які знайомі з вашими академічними та / або професійними можливостями та здатні оцінити ваші інтелектуальні здібності, зрілість та мотивацію. Віддаються переваги рекомендаціям ваших професорів. Рекомендації неприйнятні, якщо вони походять від членів сім'ї, друзів, тих, хто не має досвіду науково-дослідної докторантури, або тих, хто не може оцінити ваш академічний потенціал для досягнення успіху в програмі, до якої ви претендуєте. Листи-рекомендації запитуються та надсилаються в електронному вигляді після подання заявки в Інтернеті.
 6. Резюме / автобиографія (CV), що дає короткий виклад вашого навчального досвіду та професійного досвіду.
 7. Володіння англійською мовою. (Очікується, що студенти-докторанти напишуть численні статті та дисертацію. Граматичні помилки, орфографічні помилки та написання, що не виразно виражають ідеї, впливатимуть на оцінку студента та закінчення його ступеня. Факультет не забезпечує виправлення допомога, що стосується граматичних помилок чи інших проблем із написанням. Заявників, які не вміють правильно та чітко писати, рекомендується звернутися за допомогою до виправлення до будь-якої з програм коледжу.)

Коледж може вимагати додаткової документації для підтримки програми. Крім того, заявники можуть надати стандартизовані тестові бали або будь-яку додаткову документацію для посилення їх застосування.

Навчальний план

На програму потрібно не менше 67 кредитних годин. Кожен студент повинен пройти сім основних курсів, принаймні два курси докторських досліджень та докторську дисертацію. Реєстрація курсів, досліджень та дисертацій наведена нижче:

Основні курси (по 5 кредитів кожен)

 • Дослідницький семінар ISEC 700 з питань управління кібербезпекою
 • Аналіз та дизайн безпечних систем ISEC 740
 • Захист інформації ISEC 750
 • ISEC 765 Управління ризиками інформаційної безпеки
 • Конфіденційність інформації ISEC 775
 • RESD 700 Методи дослідження
 • Виберіть один із курсів нижче:
  • DISS 720 Взаємодія людини та комп'ютера
  • DISS 735 Управління знаннями

Реєстрація досліджень та дисертацій

Кожен студент повинен буде пройти два докторські дослідницькі курси, ISEC 885. Ці курси будуть прийняті в кінці курсової роботи студента. Ці спрямовані навчальні курси дозволять студенту за підтримки викладача факультету визначити життєздатну тему дослідження та провести попередні дослідження, які призведуть до формальної кандидатури для студента.

 • ISEC 885: Докторські дослідження в галузі забезпечення інформації (4 кредити кожен)

Студенти, які повинні скласти 24 кредити реєстрацій дисертацій, три реєстрації ISEC 901. Студенти, які не виконають дисертацію протягом 24 кредитів, зареєструються для продовження дисертації ISEC 920 до закінчення дисертації.

 • Докторська дисертація ISEC 901 (8 балів)
 • Дисертація ISEC 920 (4 бали)
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

NSU's College of Computing and Engineering supports niche specializations and enjoys a stellar national reputation.

NSU's College of Computing and Engineering supports niche specializations and enjoys a stellar national reputation. Згорнути