Кандидат наук в галузі фінансів

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

П'ять головних причин, чому слід вибрати VGSF

№1 СТАНДАРТ д.т.н. ФОРМАТ: Структурована к.т.н. програма

Наша програма відповідає формату США та міжнародного стандарту: перші два роки передбачають курсові роботи, щоб забезпечити вас інструментами, необхідними для проведення інноваційних досліджень у галузі фінансів та проведення незалежної роботи над дослідницькими проектами.

Цей формат дає вам міцні основи в теорії та емпіричних методах, які застосовуються у фінансах для проведення ваших досліджень.

№ 2 НАВЧАЛЬНЕ ПІДТРИМКА: Суворий нагляд та наставництво

Ви отримаєте постійну та широку підтримку від викладачів. VGSF має відкритий підхід, який має намір заохочувати діалог та допомагати вам у виборі вашого керівника.

Більшість студентів обирають свого керівника (керівників) на другому курсі після того, як вони дослідили різні напрямки досліджень та були повністю ознайомлені з викладачами.

№3 ДОСВІД: Досконалість досліджень

Викладачі VGSF є провідними експертами у своїх областях та регулярно співпрацюють з відомими експертами та науковцями, яких часто запрошують на VGSF як запрошених лекторів або на семінари.

Факультет працює зі студентами для досягнення сучасних досліджень. VGSF хоче, щоб ви зосередилися на своїх дослідженнях, з цієї причини потрібно лише мало викладання.

№ 4 МЕРЕЖА КАРЄРИ: Найкращі міжнародні місця розташування

Ми створили світову мережу з нашими випускниками, які займають посади у провідних академічних та галузевих установах, таких як Чикагський Бут, Університет Бокконі та багато інших. Наші студенти забезпечили роботу на вищому рівні у відмінних закладах після закінчення навчання, і VGSF регулярно запрошує їх на семінари, щоб вони могли передати свій цінний досвід та знання нинішнім студентам.

№5 ФОНДУВАННЯ: Повністю фінансується

Вам не потрібно знаходити додаткове фінансування для субсидування доктора наук, оскільки ви будете працевлаштовані в одному з університетів. Ми пропонуємо вам конкурентне фінансування, яке включає щомісячну зарплату та субсидії на відвідування конференцій. Ваша зарплата включає медичне страхування, і ви отримуєте чисту зарплату, що означає, що вам не потрібно було б подавати податки.

136072_Wien_02_Campus_WU_D4_a.jpg

Бонус: №6 причина: Відень - найсучасніший спосіб життя

Не забувайте, ви б дев'ятий рік поспіль жили у Відні - найпривабливішому місті світу, згідно з опитуванням Mercer's Quality of Mercer!

У місті є багато що запропонувати, і воно може вмістити будь-який смак: кафе, музеї, театр, події та виноградники просто біля дверей міста. Серед інших, місто забезпечує безпечне та стабільне середовище, чудові комунальні послуги та транспортні засоби та велику кількість рекреаційних об'єктів.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

The Vienna Graduate School of Finance (VGSF) is a center of excellence for finance. Located in Vienna (Austria), it was founded by the Institute for Advanced Studies (IHS), the University of Vienna, a ... Детальніше

The Vienna Graduate School of Finance (VGSF) is a center of excellence for finance. Located in Vienna (Austria), it was founded by the Institute for Advanced Studies (IHS), the University of Vienna, and the WU (Vienna University of Economics and Business). These three institutions joined forces, and their expertise, to create a hub in Vienna aiming to produce internationally recognized research and provide a competitive PhD education. Згорнути