Кандидат наук в економіці

Загальні відомості

Опис програми

href = "http://phdeconomics.luiss.it/

Кандидат наук. в галузі економіки Луїс Гідо Карлі - це чотирирічна програма, що забезпечує підвищення кваліфікації у всіх основних сферах економіки. Вона спрямована на підготовку міжнародних економістів, здатних сприяти просуванню знань і здатним розширювати межі досліджень в економічних дисциплінах.

Програма вимагає повного відвідування і викладається повністю англійською мовою. Він розроблений для того, щоб дати студентам можливість зрозуміти та розробити широкий спектр економічних проблем та надати сучасні аналітичні, емпіричні та кількісні методи.

Студенти набувають необхідних навичок для здійснення як академічної, так і професійної кар'єри в університетах, міжнародних науково-дослідних установах, органах державної влади, центральних банках, консультаційних та фінансових установах.

На першому курсі студенти проходять курси підвищення кваліфікації в EIEF з прикладної мікроекономіки, макроекономіки, економетрики та фінансів. Другий, третій та четвертий роки присвячені написанню докторської дисертації та презентації своєї роботи на внутрішніх семінарах під час проведення семінарів чи «груп для читання» в Луїсі або в EIEF.

Луїс досяг угоди з Інститутом економіки та фінансів Ейнауді (EIEF), згідно з якою студенти, які навчаються на першому курсі кандидата наук Луїса. Програма може скористатися викладацькою діяльністю (офіційні курси та консультування) та вигодами, що надаються в EIEF Останній є Науково-дослідним інститутом, спонсором якого є Банк Італії, розташований поблизу кампусу Луїс. Академічний колектив EIEF високо оцінюється в міжнародній академічній професії.

Молодші доценти доктора Луїс. Програма та в EIEF набираються на американському ринку праці і є одними з найкращих дослідників, що надходять з провідних програм випускників у всьому світі.

Основні напрямки досліджень

 • Макроекономіка
 • Мікроекономіка
 • Економетрія
 • Поведінкова та експериментальна економіка
 • Фінансова економіка
 • Монетарна економіка
 • Міжнародна економіка
 • Промислова організація
 • Економіка праці
 • Громадська економіка

Програма

На першому курсі студенти проходять відбір вищих курсів з прикладної мікроекономіки, макроекономіки, економетрії та фінансів в EIEF. На другому курсі очікується, що студенти підготують науково-дослідну роботу другого курсу. На третьому та четвертому курсах студенти зосереджуються на написанні докторської дисертації та презентують свою роботу на внутрішніх семінарах, під час проведення семінарів чи «груп для читання» в Луїсі або в EIEF. Кандидат наук. Очікується, що дипломна робота матиме оригінальний та вагомий внесок у обрану галузь спеціалізації.

Перші курси

Усі курси першого курсу проводяться в EIEF (Einaudi Institute for Economics and Finance). Програма організована в 2 терміни (осінь і весна). Кожен семестр триває 12 тижнів, включаючи середньострокову перерву на один тиждень і останню тиждень для додаткових зустрічей, тестів і т.д. Робоча мова - англійська.

Польові курси викладаються в:

 • Прикладна мікроекономіка (промислова організація, економіка поведінки, економіка праці)
 • Макроекономіка (монетарна економіка, розвинена макроекономіка)
 • Економетрика (байєсівська оцінка, непараметрична економетрика, часовий ряд, панельний аналіз)
 • Фінанси (ціни активів, корпоративні фінанси, банківська справа)

Застосування та прийом

П'ять посад зі стипендією, доступними для вступу до доктора філософії. програма з економіки в університеті Луїсса Гуїдо Карлі в Римі, що розпочалася в жовтні 2020 року.

Обрані студенти, на п’ять посад із стипендією, скористаються пакетом фінансової підтримки, який включає відмову від навчання та стипендію в розмірі 15 343,28 євро брутто на рік для покриття витрат на життя протягом тривалості чотирирічної програми навчання. Ці студенти також отримають доступ до фінансування науково-дослідних поїздок, крім збільшення гранту, якщо вони проводять період відвідування в престижному міжнародному університеті.

Було відкладено терміни, встановлені DR n. 38 від 13 березня 2020 року щодо термінів проведення конкурсу шляхом порівняльної оцінки для вступу до докторських науково-дослідницьких програм - цикл XXXVI, опублікованих у спеціальній серії GU IV - Конкурси та іспити - n. 29 від 10 квітня 2020 року для подання заяв на вступ.

Терміни подання заявок були відкладені на 13 липня 2020 року о 16:00 (CEST), UTC + 2.

Як наслідок, було також відкладено наступні строки:

 • граничний термін опублікування класифікації вступу : до 21 вересня 2020 року
 • початок роботи програм: до жовтня 2020 року

Не змінюється термін отримання необхідного звання для доступу до докторських програм, який залишається до 31 липня 2020 року.

Що стосується етапів відбору для прийому, було вирішено:

 • Усний іспит на вступ до докторської програми з менеджменту відбудеться, як зазначено у Додатку С, що додається до указу.

Обов’язкова документація

 • Доказ володіння ступенем магістра
 • Резюме із зазначенням усіх кваліфікацій
 • Національна посвідчення особи / паспорт
 • Список публікацій разом із повними текстами публікацій або самодекларацією із зазначенням, що жодних публікацій не існує
 • Пропозиція дослідження
 • GRE

Перевірте наступне посилання на доктор філософії Luiss Economics. веб-сайт програми для отримання додаткової інформації: href = "http://phdeconomics.luiss.it/application-and-ammission/

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Luiss – Libera Università Internazionale degli Studi Sociali Guido Carli – is an independent university. It was created out of a pre-existing Roman institution, Pro Deo, between 1974 and 1978.

Luiss – Libera Università Internazionale degli Studi Sociali Guido Carli – is an independent university. It was created out of a pre-existing Roman institution, Pro Deo, between 1974 and 1978. Згорнути