Кандидат наук в електротехніці

Загальні відомості

Опис програми

Електротехніка (ЕЕ) відіграє важливу роль у галузі інженерії, прикладної фізики та обчислювальної науки. Значна частина прогресу в технології походить від передових досліджень, проведених у галузі ЕЕ. У програмі KAUST програма EE пов'язана з цією традицією: вона спрямована на підготовку студентів до безлічі професійних шляхів та просування світового рівня науково-дослідницької освіти через міждисциплінарне партнерство в інженерії та науці.

Програма EE має дві (2) основні композиції:

  • Електрофізика
  • Системи

Електрофізіка включає в себе технічні області твердотільної електроніки, мікросистем, електромагнетизму та фотоніки, тоді як Track track охоплює зв'язок, мережу, обробку сигналів, комп'ютерне бачення та контроль.

Кандидат наук

Доктор філософії (Ph.D.) ступінь призначена для підготовки студентів до наукової кар'єри в наукових колах і промисловості. Він пропонується виключно як повний робочий день. Існує мінімальна вимога про житло в KAUST три з половиною роки для студентів, які вступають з дипломом BS і два з половиною роки для студентів, які вступають з MS ступеня. Мінімальний середній бал 3.0 повинен бути досягнутий на всіх докторських курсах. Індивідуальні курси вимагають мінімум "B-", щоб заробити кредит на курс.

Кандидат наук Ступінь містить наступні етапи:

  • Захист дисертаційного радника.
  • Успішне завершення програми курсової роботи.
  • Проходження кваліфікаційного іспиту.
  • Проходження Захисту Пропозиції Дисертації для отримання статусу кандидатури.
  • Підготовка, подання та успішна захист докторської дисертації

Кандидат наук Вимоги до курсу

Обов'язкова курсова робота відрізняється залежно від студента, що вступає до доктора філософії Ступінь з ступенем бакалавра або відповідна MS Ступінь. Студенти, які мають ступінь бакалавра, повинні заповнити всі основні програми / обов'язкові курси та вибіркові курси, викладені в розділі MS Degree, а також повинні заповнювати кандидатські дисертації. курси нижче. Студенти, які вступають із ступенем бакалавра наук, також можуть претендувати на отримання ступеня магістра, задовольняючи вимоги MS Ступінь; однак студенти зобов'язані оголосити свої наміри про закінчення навчання з MS

Студенти, які вступають до кандидата наук. Ступінь з відповідним ступенем магістра має відповідати вимогам нижче, однак додаткові курси можуть вимагатись від радника з дисертації.

Кандидат наук Курси

  • Не менше двох курсів на 300 рівнів
  • Випускний семінар 398 (некредит): всі студенти зобов'язані реєструватися і отримувати задовільний рівень за кожний семестр, за якою програма вимагає від них участі.
  • Зимова програма збагачення: студенти зобов'язані задовільно заповнити щонайменше одну повну програму зимового збагачення (WEP) в рамках вимог до рівня. Студенти, які виконали вимоги WEP під час отримання ступеня магістра, не повинні повторно зараховуватись до повного WEP в Ph.D. Ступінь

Студенти, які вступають до програми зі ступенем MS від KAUST, можуть перенести невикористані курсові роботи до доктора філософії. програмні вимоги, що підлягають затвердженню програмного рівня. Студенти, які переходять з доктора філософії іншого університету. Програма може отримати певну суму дисертаційних досліджень та курсових робіт за окремий випадок за відповідні роботи, що виконуються в первісному закладі після затвердження декана. Однак такі студенти все ж повинні задовольняти вимоги щодо захисту кваліфікаційного іспиту та дисертації в KAUST.

Щоб отримати додаткові відомості, відкрийте програму .

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... Детальніше

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. Згорнути