Докторське навчання

Випускники відповідної магістерської програми мають можливість розширити свої знання з докторантури на електротехнічному факультеті Університету Західної Чехії в Пільзені. Цей ступінь - третя, найвища ступінь університетського навчання, вона є денною та її стандартна тривалість - 4 роки (максимальна тривалість навчання - 6 років).

Дослідження регулюється Положенням про дослідження та іспити в Університеті Західної Чехії в Пльзень. Кожен студент має індивідуальний план навчання і його очолює науковий керівник, до якого студент подав заявку з теми доктора. Студенти на денній формі навчання забезпечуються стипендією.

Державний докторський іспит здається під час навчання не пізніше ніж через два роки після початку програми. Дослідження закінчується захистом дисертації. Випускникам дослідження присвоєно вчене звання «Доктор» (скорочено - «Кандидат наук», яке надається за прізвищем). Усі докторські курси також можуть вивчатися англійською мовою на FEL в Pilsen.

122597__MG_5218_rets_vyrezobnoveny_text_en.jpg

У навчальній програмі "Електротехніка та інформатика" (EaI) ми пропонуємо наступні галузі:

  • Електроенергетика (DEEN) - очна
  • Електроніка (DELN) - штатна робота
  • Електротехніка (DELT) - очна

5 причин, чому я маю вчитися докторські дослідження в FEE в Pilsen:

  1. Можливість приєднатися до команди FEE / RICE та влаштуватися на роботу під час навчання в унікальних міжнародних колективах FEE / RICE.
  2. Можливість вчитися у керівників, які є всесвітньо відомими експертами. Співпраця з ними дасть вам довідку про роботу, яка б інакше була для вас недоступною.
  3. Співпраця на R світового рівня
  4. Можливість подорожувати світом. Ви отримаєте цікаві контакти та зустрінетесь із важливими особистостями на міжнародних конференціях та стажуваннях.
  5. Стипендія до 15 000 крон на місяць, яку можна збільшити за рахунок бонусів за ефективність у вигляді надзвичайної стипендії та, можливо, бонусів від проектів, над якими ви будете працювати.

Яка стандартна тривалість навчання?

4 роки.

Я маю право на гуртожиток?

Так, студенти докторантури мають можливість розміститися в гуртожитку. Крім того, ви маєте право на ті ж пільги для студентів, що й студенти бакалавра чи магістра.

Які обов'язки під час навчання?

Обов'язки завжди визначаються індивідуально для кожного кандидата наук. студент. Під час навчання ви будете працювати над обраним науковим завданням та брати участь у багатьох наукових проектах. Зазвичай ви здасте п’ять професійних іспитів, щоб доповнити свої професійні навички, щоб успішно впоратися з вашою спеціалізованою темою. Ви будете залучені до роботи зі студентами, опублікуєте результати своєї наукової роботи. Ви будете подорожувати та відвідувати професійне стажування на престижному зарубіжному робочому місці.

Чи можу я змінити форму навчання, тему моєї дисертації та свого керівника під час навчання?

Так, студент може перейти з денного курсу на комбінований і навпаки. Він також може змінити тему дисертації та науковий керівник, але всі зміни повинні бути затверджені та обговорені Докторською комісією FEE або Науковою радою FEE.

Застосування

Вся процедура подання заявки описана тут:

https://www.fel.zcu.cz/uk/applicants/doclear/podani_prihlasky/

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • чеська
Останнє оновлення Жовтень 15, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
4 Років
Денне навчання
Price
- викладається безкоштовно, без плати за навчання. Крім того, всі к.т.н. студенти отримують стипендію.
Deadline
Жов 29, 2019
Calls are open three times a year (October, February, June). Standard recommended date is end of September.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
End Date
Сер 2024
Кінець терміну надання заяв
Жов 29, 2019
Calls are open three times a year (October, February, June). Standard recommended date is end of September.

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Жов 29, 2019
Calls are open three times a year (October, February, June). Standard recommended date is end of September.
End Date
Сер 2024

RICE R&D center laboratories

Faculty of Electrical Engineering

Pilsen, Czech Republic