Кандидат наук в області комп'ютерних наук

Загальні відомості

Опис програми

Програма "Комп'ютерні науки" виховує студентів, щоб стати дослідниками світового класу та лідерами мислення в галузі інформатики. Програма призначена для підготовки студента до кар'єри в наукових колах, промислових досліджень або передові позиції в галузі.

Програма пропонує два ступені: ступінь доктора філософії (доктор філософії) та ступінь MS. Ступінь MS може бути отримана лише курсами або комбінацією курсів і написанням дипломної роботи. Студентам, які цікавляться дослідницькою кар'єрою, рекомендується звернутися безпосередньо до доктора філософії. програма. Ступінь MS не є необхідною умовою для вступу на ступінь доктора філософії. програма.

Студент, який закінчив кандидатську дисертацію. ступінь продемонструє оригінальні дослідження, які публікуються в престижних конференціях, журналах та інших наукових форумах світового рівня. Цей ступінь підходить для тих, хто хоче продовжувати свою кар'єру в наукових дослідженнях як в академічній, так і в індустрії. Студент, який закінчив ступінь магістра, здобувши курси та написавши дисертацію, продемонстрував здатність виконувати спрямовані дослідження та завершити дослідницький проект. Цей ступінь підходить для студентів, які бажають продовжувати навчання

Ph.D. пізніше. Студент, який закінчує ступінь магістра, приймаючи тільки курси, продемонстрував високу продуктивність у курсах випускників, які готують студента до кар'єри в передових дослідженнях і розробках в галузі.

Обсяг досліджень в програмі комп'ютерних наук KAUST включає наступні напрямки:

 • Штучний інтелект та машинознавство
 • Обчислювальні біологічні науки
 • Комп'ютерні системи та бази даних
 • Високопродуктивні обчислення
 • Теоретична обчислювальна техніка
 • Візуальне обчислення

Кандидат наук

Доктор філософських наук (Ph.D.) Ступінь призначена для підготовки студентів до наукових кар'єрів в академії та промисловості. Пропонується виключно як повна програма.

У КАУСТ існує мінімальна вимога до місця проживання на три з половиною роки для студентів, які вступають із ступенями бакалавра наук, і два з половиною роки для студентів, які вступають з ступенем магістра. Мінімальний показник ГПД у 3,0 повинен бути досягнутий у всіх курсах докторантури. Окремі курси вимагають мінімум "B-", щоб отримати кредит на курс.

Кандидат наук Ступінь містить наступні етапи:

 • Захист дисертаційного радника.
 • Успішне завершення програми курсової роботи.
 • Проходження кваліфікаційного іспиту.
 • Проходження Захисту Пропозиції Дисертації для отримання статусу кандидатури.
 • Підготовка, подання та успішна захист докторської дисертації

Кандидат наук Вимоги до курсу

Необхідні курсові роботи різняться для студентів, які вступають до кандидата наук. Ступінь зі ступенем бакалавра або відповідним ступенем MS. Студенти, які мають ступінь бакалавра, повинні пройти всі основні / обов'язкові курси та виборчі курси програми, викладені в розділі "Ступінь MS", а також повинні виконати ступінь доктора філософії. курси. Студенти, які вступають зі ступенем бакалавра, можуть також отримати право отримувати ступінь MS, задовольняючи вимоги до ступеня MS; однак, студент несе відповідальність заявляти про свої наміри закінчити магістратуру

Студенти, які вступають до кандидата наук. Ступінь з відповідним ступенем магістра повинна відповідати вимогам, хоча додаткові курси можуть вимагатись від радника з дисертації.

Кандидат наук Курси

 • Не менше двох курсів на 300 рівнів
 • Випускний семінар 398 (некредит): всі студенти зобов'язані реєструватися і отримувати задовільний рівень за кожний семестр, за якою програма вимагає від них участі.
 • Зимова програма збагачення: студенти зобов'язані задовільно заповнити щонайменше одну повну програму зимового збагачення (WEP) в рамках вимог до рівня. Студенти, які виконали вимоги WEP під час отримання ступеня магістра, не повинні повторно зараховуватись до повного WEP в Ph.D. Ступінь

Студенти, які вступають до програми зі ступенем MS від KAUST, можуть перенести невикористані курсові роботи до доктора філософії. програмні вимоги, що підлягають затвердженню програмного рівня. Студенти, які переходять з доктора філософії іншого університету. Програма може отримати певну суму дисертаційного дослідження та курсової роботи для кожного конкретного випадку за пов'язані роботи, що виконуються в первісному закладі після затвердження декана. Однак такі студенти все ж повинні задовольняти вимоги щодо захисту кваліфікаційного іспиту та дисертації в KAUST.

Щоб отримати додаткові відомості, відкрийте програму .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... Детальніше

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. Згорнути