Кандидат наук в текстильній техніці

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат наук в текстильній техніці,

Випускники цього доктора філософії Програма забезпечує глибокі знання у своїй спеціалізації, що забезпечує творчу та наукову роботу. Вони розвиватимуть комунікативні навички та зможуть чітко виразити свої ідеї та думки. Вони знайомі з методологією обробки інформації. Вони можуть знайти роботу у всіх професіях галузі, особливо в дослідницькій та освітній сферах. Вони досить добре адаптуються до вимогливих посад в інших галузях, а також у міждисциплінарних дослідженнях. Вони здатні до подальшого незалежного розвитку кваліфікації, вони можуть вирішувати складні технологічні або інженерні проблеми.

117764_textileclass.jpg

Ключові факти

 • ФАКУЛЬТЕТ: факультет текстильної інженерії
 • МОВА ІНСТРУКЦІЇ: англійська
 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:
  • Визнана вища освіта (магістр), передбачена Законом № 49/2009, Зб. (не потрібні заявники з Словаччини, Польщі, Угорщини, Німеччини та Словенії).
  • Вступна екзаменація
  • Більше інформації на сайті: http://www.ft.tul.cz/uk
 • Тривалість: 4 роки
 • ВНЕСЕННЯ / АКАДЕМІЧНИЙ РІК: 2000 доларів США
 • ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ: 2000 крон / 100 доларів США
 • ЗАСТОСУВАННЯ ЗАЯВЛЕННЯ: 15 лютого 2020 р. (На навчальний рік 2020/21)

117763_ScreenShot2019-07-03at11.15.33AM.png

Студентський відгук

Якщо там було велике місце довідатися той час, як маючи утіху, TUL би йому !!! Великі професори, найсучасніші лабораторії та підтримуюче управління !!! Чудова можливість працювати з багатонаціональною командою колег. Ця установа поєднує у собі складні наукові дослідження та допоміжне керівництво, щоб надати студентам можливість реалізувати свій максимальний потенціал. Університетське життя було захоплюючим; дослідження-інтуїтивно; дослідження інтелектуально-стимулюючого і досвіду-емоційно корисного. Це найкраще місце, щоб зосередитися на дослідженнях, насолоджуючись неперевершеною красою природи. Я зробив друзів з усіх куточків світу. PhD. на TUL було найкраще, що трапилося з моєю кар'єрою.

Mohanapriya Venkataraman, M.Tech., MFTech, PhD.

З Індії - зараз працює в нашому університеті

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven ... Детальніше

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven faculties and one specialized institute. Згорнути
Ліберець , Вроцлав , Зіттау + 2 Більше Менше