Кандидат наук в технологіях та матеріалах

Докторська програма "Інженерна технологія" орієнтована на незалежні наукові та дослідницькі проекти в галузі інженерних технологій. Його метою є випуск високоосвічених та творчих випускників, здатних брати участь у науковій, дослідницькій та професійній діяльності у досліджуваній галузі.117782_laboratory_guy.jpg

Випускники вміють самостійно застосовувати освоєні навички та високий рівень теоретичних знань, що надаються на лекціях та набуті за допомогою сучасних методів навчання для вирішення конкретних проблем у галузі інженерних технологій. Крім того, вони знайомі з методами дослідження в галузі інженерних технологій і здатні критично аналізувати, оцінювати та синтезувати, таким чином, вони можуть обговорити результати своїх досліджень та продемонструвати суму поточних знань професійно, варто публікувати і ділитися з іншими членами професійного співтовариства як у своїй країні, так і за її межами.

Після закінчення навчальної програми випускники пройдуть посади членів дослідницької групи як в теоретичних та прикладних дослідницьких галузях, так і в якості експертів в командах центрів промислового розвитку та великих дослідницьких установ, що зосереджують свою увагу на конкретній галузі. Завдяки своїм глибоким знанням та професійним підходам вони також матимуть успіх у більш широкому контексті як викладачі вищих навчальних закладів.

Škoda Auto PhD програма

Кандидати в кандидати на TUL мають право подати заявку на участь у програмі Škoda Auto PhD або вони можуть написати дисертацію за темою, запропонованою компанією.117756_TUL_studentcar.jpg

Ключові факти

 • ФАКУЛЬТЕТ: факультет машинобудування
 • МОВА ІНСТРУКЦІЇ: англійська
 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:
  • Визнана вища освіта (магістр), передбачена Законом № 49/2009, Зб. (не потрібні заявники з Словаччини, Польщі, Угорщини, Німеччини та Словенії).
  • Вступна екзаменація
 • Тривалість: 4 роки
 • ВНЕСЕННЯ / АКАДЕМІЧНИЙ РІК: 2000 доларів США
 • ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ: CZK 500 / USD 25
 • ПРИКОРДОННИЙ ЗАЯВНИК: 31 січня, 31 серпня
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 8 інших курсів в Technical University of Liberec »

Останнє оновлення Липень 8, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
4 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
2,000 USD
FEE / ACADEMIC YEAR
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date