Кандидат наук в управлінні

Загальні відомості

Опис програми

href = "http://phdmanagement.luiss.it/

Луїс кандидат наук. Програма в галузі управління - це дисциплінований, але не дисциплінарний шлях навчання для потенційних кандидатів доктора. Він пропонує концентрації в стратегії, організації, інноваціях та підприємництві, маркетингу, бухгалтерському обліку та корпоративних фінансах. Основні напрямки науково-дослідної роботи факультету включають інновації бізнес-моделі; корпоративне управління; фінанси інновацій; організація на основі проектів, передача технологій та управління правами інтелектуальної власності, міжнародне управління; формування нових підприємств, зростання та корпоративне підприємництво; організаційне навчання та адаптація; державне управління та облік; соціальний капітал та інновації; та інновації, що керуються устами.

Факультет зосереджується на різноманітних емпіричних контекстах, починаючи від аерокосмічної, творчої та телекомунікаційної галузей до медичної служби та державного сектору. Факультет Луїса опублікував праці у щоквартальних адміністративних науках, промислових та корпоративних змінах, Журналі міжнародних бізнес-досліджень, Журналі міжнародного менеджменту, Журналі маркетингових досліджень, Організаційній науці, Психологічній науці, Дослідницькій політиці та Журналі стратегічного управління .

Кандидат наук. Програма складається з чотирьох років денної форми навчання. Загальний шлях складається з науково-дослідної та навчальної підготовки, періоду відвідування за кордоном та підготовки дисертацій.

Перші два роки присвячені курсовій роботі. Перший рік складається з дисциплінарних курсів з менеджменту та методів дослідження. 2-й рік присвячений курсам з вибраної галузі спеціалізації, закінчуючи розробкою дослідницької пропозиції.

3 та 4 роки присвячені дослідженню та підготовці дисертацій, що завершується поданням і захистом дисертації. По всьому шляху навчання студенти також піддаються семінарах та семінарах з питань стратегій публікації та підходів до міжнародного ринку праці.

Кандидат наук. навчальні курси також відкриті для студентів, які навчаються на докторантурі. програми інших університетів, після сплати гонорару.

Застосування та прийом

Шість посад зі стипендією та одна посада без стипендії (зарезервована для посадових осіб, які працюють у державних установах), доступні для зарахування до кандидата наук. програма з менеджменту в університеті Луїсса Гуїдо Карлі в Римі, що розпочалася в жовтні 2020 року.

Обрані студенти, на шість позицій зі стипендією, скористаються пакетом фінансової підтримки, який включає відмову від навчання та стипендію в розмірі 15 343,28 євро брутто на рік для покриття витрат на життя протягом тривалості чотирирічної програми навчання. Ці студенти також отримають доступ до фінансування науково-дослідних поїздок, крім збільшення гранту, якщо вони проводять період відвідування в престижному міжнародному університеті.

Було відкладено терміни, встановлені DR n. 38 від 13 березня 2020 року щодо термінів проведення конкурсу шляхом порівняльної оцінки для вступу до докторських науково-дослідницьких програм - цикл XXXVI, опублікованих у спеціальній серії GU IV - Конкурси та іспити - n. 29 від 10 квітня 2020 року для подання заяв на вступ.

Терміни подання заявок були відкладені на 13 липня 2020 року о 16:00 (CEST), UTC + 2.

Як наслідок, було також відкладено наступні строки:

  • граничний термін опублікування класифікації вступу : до 21 вересня 2020 року
  • початок роботи програм: до жовтня 2020 року

Не змінюється термін отримання необхідного звання для доступу до докторських програм, який залишається до 31 липня 2020 року.

Що стосується етапів відбору для прийому, було вирішено:

  • Усний іспит на вступ до докторської програми з менеджменту відбудеться, як зазначено у Додатку С, що додається до указу.

Обов’язкова документація

  • Доказ володіння ступенем магістра
  • Резюме із зазначенням усіх кваліфікацій
  • Національна посвідчення особи / паспорт
  • Список публікацій разом із повними текстами публікацій або самодекларацією із зазначенням, що жодних публікацій не існує
  • Дослідницька пропозиція

Перевірте наступне посилання на кандидат технічних наук Luiss Management. веб-сайт програми для отримання додаткової інформації: href = "http://phdmanagement.luiss.it/how-to-apply/

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Luiss – Libera Università Internazionale degli Studi Sociali Guido Carli – is an independent university. It was created out of a pre-existing Roman institution, Pro Deo, between 1974 and 1978.

Luiss – Libera Università Internazionale degli Studi Sociali Guido Carli – is an independent university. It was created out of a pre-existing Roman institution, Pro Deo, between 1974 and 1978. Згорнути