Кандидат наук з дискретної математики

Загальні відомості

Опис програми

132452_ScreenShot2020-03-07at10.07.05PM.png

Pavol Jozef Safarik University Faculty of Science

Кандидат наук Опис програми

Кандидат наук. програма Дискретна математика - це дослідницька програма, що базується на дослідженні з акцентом на дві області. Напрямок теорії графіків зосереджується в основному на теорії хроматичних графів, структурі графів, топологічній теорії графів, циклах у графіках, графіках маркування, алгоритмах графіків та застосуванні теорії графів. Алгебраїчна гілка має справу з універсальними алгебрами, гратами та впорядкованими структурами. Студенти працюють над останніми темами дослідження та вирішують складні відкриті проблеми. Вони мають можливість брати активну участь у міжнародному співробітництві, представляти свої результати на міжнародних конференціях та публікувати у провідних наукових журналах. Інститут математики, який реалізує цей к.т.н. Програма має давні традиції в дослідженні та багате міжнародне співробітництво. KOSDIM - дискретна математична група визнана однією з провідних європейських науково-дослідних команд у цій галузі.

Вимоги до прийому

Усі претенденти на програму доктора філософії (доктора наук) на науковому факультеті повинні відповідати вимогам до вступу. Ми вітаємо випускників у галузі математики, інформатики, а також з суміжних наукових дисциплін. Кандидати повинні підтримувати свою зацікавленість відповідним досвідом математики, яку вони здобули або під час попереднього навчання, або в професійній діяльності. Особистий контакт з потенційним керівником електронною поштою або телефоном доцільно проконсультувати в дисертації.

Основна увага в дисертації може бути змінена під час дослідження, щоб більш точно відобразити зміст тези. Кількість нових докторських посад обмежується 2-4 місцями на рік.

Кандидати повинні надати наступні матеріали, які будуть розглянуті для кандидата наук. аспірантура:

 • Мотиваційний лист
 • Заповніть та роздрукуйте онлайн-заявку
 • Стенограми записів магістерських досліджень
 • Завірена копія диплома магістра - нотаріально завірена
 • Резюме, включаючи перелік публікацій та неопублікованих робіт
 • Документи щодо професійного досвіду (якщо застосовується)
 • Плата за заявку (сканована копія квитанції про банківський переказ)
 • Рекомендаційний лист (на вибір)
 • Кандидат наук проектна пропозиція (максимум 5 сторінок, A4)

Усі кваліфіковані претенденти будуть запрошені на слухання приймальної комісії у червні. Заявники можуть надіслати запит на дзвінок через Skype. Під час приблизно 30-хвилинної зустрічі заявник представляє себе (освіта, досвід, результати) та представляє свій попередній план дослідження на основі реферату доктора філософії. тема, опублікована в конкурсному конкурсі та його знання в галузі досліджень.

Наші критерії відбору:

 1. Особисті навички, знання, мотивація та вміння працювати над темою. (40%)
 2. Результати дослідження та інші заходи, такі як участь у наукових ярмарках, наукових конкурсах, публікаціях, конференціях. (40%)
 3. Інститут математичних пріоритетів, таких як поточні та планові проекти, кількість кандидатів наук. студенти обраного керівника тощо (20%)

Плата за вступ та фінансування

Форми заявок потрібно подавати або поштою, або в Інтернеті. Вартість заявок на докторські навчальні програми становить 50 EUR (поштою) або 30 EUR (онлайн).

Докторське навчання фінансово підтримується за рахунок забезпечення фінансування (стипендії) для студентів. Щороку університет виділяє певну кількість кандидатів наук. посади для кожної докторської навчальної програми. Ці посади є придатними для фінансування приблизно. 10000 євро щорічно. Більше претендентів на кандидат наук. дослідження, ніж ця кількість фінансуваних посад може бути допущена лише як самооплачувачі. Самооплачуване навчання підлягає сплаті за навчання в розмірі 5000 євро на навчальний рік (2500 євро на семестр), і державне фінансування не застосовується. Дослідження викладається словацькою або англійською мовами, не впливаючи на плату за навчання на факультеті наук.

Ми також вітаємо студентів у рамках схем обміну мобільністю, таких як Erasmus +, Ceepus, SAIA, Cotutelle та інші, які відповідають умовам схем, і кандидати повинні звернутися до Управління міжнародних зв'язків та наукових досліджень перед надсиланням заявки.

Як організоване дослідження?

Стандартна тривалість дослідження - чотири роки. Як правило, подання заявок здійснюється до червня, а дослідження починається у вересні.

Докторська ступінь базується на курсовій роботі та дослідженні, що призводить до дисертації. Курсова робота включає обов'язкові та вибіркові обов'язкові курси, присвячені розширенню знань студента з різних дисциплін дискретної математики з особливим акцентом на предмет дисертації. У дослідницькій частині студенти тісно співпрацюють зі своїм доктором наук. науковий керівник в рамках наукового семінару, де вони обговорюють наукові питання з іншими старшими дослідниками та колегами-колегами. Далі, дослідження передбачає підготовку публікацій, дослідницьких проектів, цитат та ін.

Успішне закінчення докторського дослідження очікує набуття навичок та наукової експертизи для публікації досягнутих результатів у міжнародних рецензованих наукових журналах. Студенти навчаться цим навичкам у процесі нагляду та спілкування з іншими колегами в Інституті. Студенти регулярно зустрічаються зі своїми керівниками, і вони зобов’язані щорічно звітувати про свій прогрес.

Обидва компоненти дослідження починаються з першого року навчання і, як правило, навчальна частина закінчується протягом другого курсу. До кінця другого курсу програми студент повинен скласти письмовий та усний державний іспит, що демонструє здатність самостійно проводити дослідження. Написання дисертації розраховує деталізувати результати істотного та оригінального дослідницького проекту. Дослідження закінчується публічним захистом дисертації.

Кандидат наук профіль випускника

Випускник має широкий спектр теоретичних та емпіричних знань дискретної математики, здатний запропонувати дискретні математичні моделі для різних наукових та практичних завдань та знайти їх рішення (оптимальні чи приблизні), застосовуючи розвинені навички програмування.

Випускник знає принципи наукової роботи та досліджень, включаючи публікацію в міжнародних наукових журналах та презентацію наукових результатів. Він або вона може сформулювати дослідницькі питання та творчо вирішити їх за допомогою відповідних методологічних процедур. Випускник має чудовий огляд сучасного сучасного стану.

Випускники дискретної математики к.т.н. Програма є дуже актуальною на ринку праці, особливо для установ, що зосереджуються на дослідженнях та розробках, університетах, урядових установах та бізнесі, що стосуються аналізу даних, проектування та управління сітками та мережами, розробкою програмного забезпечення, фінансами та страховими завданнями.

Кар'єрні перспективи

Кандидат наук випускники з дискретної математики мають чудові кар’єрні можливості в наукових колах, наукових дослідженнях, програмній техніці, економіці, уряді та інших видах посад у державному та приватному секторах. Наші випускники працюють на вищих академічних та корпоративних посадах у таких компаніях, як LaBRI Bordeaux, Google Zurich, Gazprom Marketing & Trading London, Приватбанк Братислава, IBM Košice.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1963, the Faculty of Science, has educated over 6 000 graduates of both, joint and single degree study. Currently, over 350 Bachelor’s, Masters’s, and Doctoral students graduate each year i ... Детальніше

Founded in 1963, the Faculty of Science, has educated over 6 000 graduates of both, joint and single degree study. Currently, over 350 Bachelor’s, Masters’s, and Doctoral students graduate each year in disciplines that impact lives today and will shape our future. Згорнути