Кандидат наук з навколишнього середовища в атмосфері

Загальні відомості

Опис програми

atmospheric

Програма доктора філософії (доктора філософії) має на меті навчити студентів оригінальним дослідженням в галузі атмосферних наук про навколишнє середовище та виростити незалежне та інноваційне мислення, що є важливим для успішної наукової кар'єри в галузі екологічної науки. Кандидат на ступінь кандидата наук Очікується, що ступінь буде демонструвати володіння знаннями з обраної дисципліни та синтезувати та створювати нові знання, роблячи оригінальний та суттєвий внесок у дисципліну.

Дослідження Foci

Головними напрямками дивізії є:

 • Атмосферна наука та забруднення повітря
 • Океанічна наука та забруднення води
 • Політика зміни клімату та адаптація
 • Стійкість
 • Здорова життєве середовище

Ми також працюємо в точках перетину цих областей, таких як наукове розуміння стратегій управління та формулювання політики.

Засоби

HKUST має чудові центральні приміщення та обладнання для підтримки викладання та навчання Програми. Сюди входять: Центральний екологічний центр, Науково-дослідна установа щодо якості повітря, Лабораторія летких органічних сполук (ЛОС), системи прогнозування якості повітря в реальному часі та метеорологічні прогнози, супутникові приймальні системи та Географічна інформаційна система.

environm sci

Вимоги до прийому

Для того, щоб претендувати на вступ, кандидати повинні відповідати всім наведеним нижче вимогам. Вступ є вибірковим, а виконання цих мінімальних вимог не гарантує вступу.

i. Загальні вимоги до вступу до університету

 • Кандидати, які хочуть вступити до магістерської програми, повинні були отримати ступінь бакалавра у визнаному закладі або затверджену еквівалентну кваліфікацію;
 • Кандидати, які прагнуть до вступу до програми докторантів, повинні були отримати ступінь бакалавра з перевіреною репутацією видатної роботи від визнаної установи; або подано докази задовільної роботи на аспірантурі на повній ставці протягом щонайменше одного року або неповного робочого часу, принаймні, протягом двох років.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Кандидати повинні відповідати вимогам англійської мови з одним із наступних досягнень:

 • TOEFL-iBT: 80 *
 • TOEFL-pBT: 550
 • Тест, перевірений TOEFL, поданий на папері: 60 (загальна кількість балів за розділи «Читання, прослуховування та запис»)
 • IELTS (Академічний модуль): Загальна оцінка: 6,5 та підсумкова оцінка: 5,5

* стосується загальної оцінки за одну єдину спробу

Заявники не зобов'язані пред'являти бали TOEFL або IELTS, якщо:

 • їх першою мовою є англійська, або
 • вони здобули ступінь бакалавра (або еквівалент) у закладі, де засобом навчання була англійська мова.

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Згорнути