Кандидат наук з навколишнього середовища та природокористування

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Вища програма, що веде до магістратури або доктора філософії. в галузі екологічних та природоохоронних наук (ECS) спирається на інтегративну навчальну програму та мультидисциплінарний командний підхід. Програма наголошує на спільній основі, яку розділяють усі науки, і прагне поєднати методологічні та філософські межі, які можуть перешкоджати міждисциплінарному спілкуванню та співпраці. Програма пропонує три треки: Екологічні науки, Біологія збереження та Екологічні соціальні науки. Трек "Екологічна наука" фокусується на абіотичних екологічних проблемах, таких як забруднення води, повітря та землі. Трек збереження біології фокусується на біотичних питаннях, таких як збереження біорізноманіття та функціонування екосистем. Дослідження екологічних соціальних наук наголошує на екологічній економіці та політиці.

Міждисциплінарний характер цієї програми відображається участю викладачів з усього кампусу, включаючи коледжі сільського господарства, продовольчих систем та природних ресурсів; Мистецтво, гуманітарні та соціальні науки; Машинобудування; та природознавства та математики.

Треки

Доріжка 1: Біологія збереження

Біологія збереження пропонує нову філософію розгляду складних проблем. Ця дисципліна зосереджена на втраті регіонального та глобального біорізноманіття, але враховує також людський елемент у його підході до збереження. Як приклад, біологи охорони природи інтегрують різноманітні піддисципліни, такі як молекулярна екологія, ландшафтна екологія та вирішення конфліктів для збереження біорізноманіття.

Доріжка 2: Наука про довкілля

Сфери екологічних наук, такі як зміна клімату, підземні води, небезпечні відходи та хімія води вимагають широкого навчання з різних дисциплін для успішного застосування. Для кращого прогнозування антропогенного впливу на навколишнє середовище інженерні, наземні, хімічні та біологічні дані повинні розглядатися комплексно.

Трек 3: Екологічна соціальна наука

Екологічна дисципліна Соціальні науки розглядає взаємодію між людьми та довкіллям, яка, як правило, є складною і часто вимагає міждисциплінарних зусиль для розуміння та управління. Екологічна політика, екологічна економіка, історія навколишнього середовища, екологічні комунікації, екологічна соціологія та екологія людини є прикладами областей вивчення.

Одним з наріжних каменів навчальної програми ECS є щотижнева серія семінарів Greenbag, яка надає можливість студентам взаємодіяти з професіоналами "в окопах". Місцеві фахівці, а також національно визнані експерти проводять семінари, практикуми та міні-курси для студентів ECS.

Вимоги до прийому

Щоб бути прийнятим до програми екологічних та природоохоронних наук, заявник повинен відповідати вимогам до аспірантури. Крім того, заявники розглядаються лише після того, як викладач, який працює в ECS, погодився прийняти студента до своєї лабораторії та домовитись про стипендії та фінансування наукових досліджень.

Фінансова допомога

Заявник повинен зв’язатися з майбутнім наставником, щоб визначити джерела фінансової допомоги. Викладацька та науково-дослідна робота може бути надана через фінансувані наукові дослідження або департаменти-учасники. Кандидати розглядаються на основі стипендії та потенціалу для проведення поглиблених досліджень та досліджень. Зверніться до Управління фінансової допомоги та стипендій, щоб отримати інформацію та заявки щодо стипендій.

Адміністрування програм

Випускна програма управляється Наглядовим комітетом ECS. Комітет складається з випускників вищої школи ECS, які представляють коледжі, що беруть участь: сільське господарство, харчові системи та природні ресурси; Машинобудування; та природознавства та математики. До складу комітету також входить членство у студентах, яке щороку призначається Асоціацією аспірантів ECS.

Директор програми ECS очолює засідання Керівного комітету ECS. До обов'язків Керівного комітету ECS входять:

  • розгляд заявок на приєднання до факультету ECS та
  • перегляд та адміністрування програм.
Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Детальніше

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Згорнути