Кандидат наук з покриттів та полімерних матеріалів

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Кафедра покриттів та полімерних матеріалів пропонує аспірантуру, що веде до магістратури та доктора філософії. ступінь в галузі полімерів та покриттів, а студенти кафедри також можуть отримати ступінь доктора філософії. в програмі "Матеріали та нанотехнології". Відомчі наукові дослідження пов’язують фундаментальні та прикладні дослідження в галузі полімерів та покриттів. Існує унікальна атмосфера та можливості для міждисциплінарного дослідницького досвіду, який часто досягається шляхом багатопрофільних дослідницьких робіт, наприклад, з хімічними чи інженерними кафедрами. Розширена науково-дослідна робота передбачає спеціалізоване навчання за такими напрямами: колоїдна та міжфазна хімія полімерів та покриттів, синтез полімерів, адгезія, міцність, спектроскопія, корозія, електрохімія, проектування та синтез наноматеріалів, обчислювальне моделювання, оцінка життєвого циклу та реологія. На кафедрі діє промислова консультативна рада, що складається з провідних науковців-промисловців та / або колишніх випускників, які надають нові напрямки та інші відгуки до програми.

Протягом осіннього семестру викладачі зустрічаються з новими студентами, щоб ознайомити їх із науковими програмами на кафедрі. Оскільки студенти зобов’язані об’єднатись з науковим радником до кінця першого семестру за місцем проживання, вони зобов’язані обговорити можливості дослідження з усіма викладачами.

Дослідницькі установи та обладнання

Департамент покриттів та полімерних матеріалів розміщений у сучасній будівлі в Науково-дослідному та технологічному парку НДСУ на північно-західному куті кампусу. Ця будівля складається з майже 40 000 квадратних футів простору для досліджень та викладання. Сучасне обладнання та прилади глибоко вплинули на розвиток навчання та є наріжними каменями досліджень у галузі хімічних наук. Кафедра покриттів та полімерних матеріалів має великі прилади для характеристики полімерів та колоїдів, починаючи від найсучасніших спектрометрів, систем термічного аналізу, сучасного електрохімічного обладнання для вивчення корозії та атомно-силових мікроскопів, а також обладнання для виготовлення фарб та тестування. Інші сучасні дослідницькі установи, включаючи найсучаснішу електронну мікроскопію, високопродуктивні обчислювальні машини та лабораторії ЯМР, доступні всім дослідникам у кампусі НДСУ та в Науково-технологічному парку НДСУ.

Вимоги до ступеня

Магістерські програми вимагають заповнення 20 кредитів письмової оцінки курсових робіт із загальним середнім балом 3,0 або вище. Кандидат наук. варіант вимагає проходження 27 кредитів письмової оцінки курсових робіт із загальним середнім балом 3,0 або вище.

Кожен студент повинен вибрати керівника дипломної роботи протягом трьох-шести місяців з моменту початку аспірантури. До кінця першого семестру за місцем проживання студенти обирають наукового керівника, а до кінця першого курсу повинні обрати екзаменаційну комісію. Цей комітет консультує студентів та проводить усні іспити.

Кандидати на програму MS зазвичай задовольняють вимоги курсу протягом одного року навчання. Доктор філософії кандидати зазвичай займають близько двох років, щоб закінчити курси, залишаючи пізні роки для денної дисертації.

На початку п’ятого семестру навчання к.т.н. студенти складають комплексний письмовий іспит. Всі кандидати наук студенти також повинні захищати оригінал письмової пропозиції щодо дослідження, щоб бути допущеними до кандидатури. Тема пропозиції повинна бути схвалена консультативним комітетом студента, який здійснює усний іспит. Після завершення дисертаційного дослідження та представлення прийнятної письмової дисертації кандидат захищається перед консультативним комітетом.

Вимоги до прийому

Випускницька програма кафедри покриттів та полімерних матеріалів відкрита для всіх кваліфікованих випускників університетів та коледжів із визнаною репутацією. Щоб бути прийнятим з повноцінним статусом до програми, заявник повинен відповідати вимогам до аспірантури та мати належну підготовку в галузі науки або техніки.

Фінансова допомога

Спочатку студент повинен бути прийнятий в повному або умовному статусі, перш ніж він / вона матиме право на асистентську роботу у кафедрі покриттів та полімерних матеріалів. Студенти-аспіранти підтримуються як протягом навчального року, так і в літні місяці асистентами викладачів чи науковців. Стипендія становить мінімум $ 1300 - $ 1700 + на місяць або $ 15 600 - $ 20 400 + щорічно. Університетське навчання відмовляється від усіх кваліфікованих TA та RA.

Для розгляду кандидатури на посаду абітурієнта необхідно подати заповнену заявку на вищу освіту, офіційні стенограми та три рекомендаційні листи не пізніше 15 квітня. Міжнародні заявники також повинні подати бали TOEFL або IELTS, а також загальні бали GRE. Загальні та предметні оцінки GRE є кращими, але не обов’язковими для вітчизняних заявників.

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Детальніше

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Згорнути