Кандидат наук з розвитку

Загальні відомості

Опис програми

Дослідження розвитку UJ пов'язані зі змінами. Нас цікавить, що ми можемо зробити, щоб змінити світ, але також і з розумінням світу, який змінюється. Наш етос у дослідженні, викладанні та активізмі ґрунтується на глибокому визнанні напруженості між розвитком як прагненням створити кращий світ і як нормативним та потужним (державним чи недержавним) процесом втручання у життя людей. Тут зустрічаються ідеалізм і практичність. Навіть оскільки наші ідеологічні зобов'язання означають, що ми спостерігаємо за довгостроковими перспективами людей, ми наполягаємо на взаємодії з негайними реаліями та необхідності оперативних, змістовних змін через послуги, ресурси та можливості.

Програма докторантури включає дипломну роботу, написану під наглядом, яка робить оригінальний внесок у сферу досліджень з питань розвитку, за темою, обраною за консультацією з кафедрою антропології та досліджень з розвитку. Докторський захист (пропозиції та дисертації) необхідний відповідно до регламенту гуманітарного факультету. Також потрібна стаття, готова до публікації щодо змісту дипломної роботи.

ean254 / Pixabay

В University of Johannesburg «Майбутнє. Переробили ". - це не просто приваблива фраза

Інститут займає лідируючі позиції в Африці у четвертому мисленні про промислову революцію, переосмислюючи майбутнє для всіх дисциплін 4IR - це наступна хвиля індустріалізації, яку нам потрібно зрозуміти та сформувати, щоб будувати майбутнє цієї країни - і континенту Африки - так багато заслуговують. 4IR - це не лише робототехніка та автоматизація; йдеться про просування суспільства для розширення можливостей для людей та підняття поколінь.

По мірі того, як світ рухається вперед до 4-ї промислової революції, так і UJ з «Освіта 4IR» - залучення мислення та технологій 4IR до навчальних програм на різних курсах та використання інноваційних технологій змішаного навчання. Це означає, що випускники UJ краще готові сприймати майбутнє бізнесу та промисловості, оскільки AI та 4IR відіграють більшу роль у тому, як ми живемо та працюємо.

В University of Johannesburg наш обов'язок гордо і сміливо приймати майбутніх лідерів нашої країни і нестимученими складнощами 4IR, щоб вони могли повною мірою скористатися і забезпечити краще завтра. Майбутні лідери, як ти! Тут ми ведемо сміливу розмову; штовхаючи та формуючи дизайн нового завтра. Тут ми вживаємо заходів і будуємо новий світ.

Зв'язатися

Пані Носі Сераняне
Тел: 011 559 2053
Електронна пошта: nosis@uj.ac.za

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути