Кандидат наук з розвитку

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Наука про розвиток - це новий підхід до вивчення людського розвитку, який поєднує в собі елементи більш традиційних підходів у галузі психології розвитку та розвитку людини. Наука про розвиток передбачає вивчення людського розвитку протягом усього життя, інтегруючи біологічні, когнітивні та соціально-емоційні основи розвитку та включаючи сімейний, соціальний, інституційний та культурний контексти, в яких відбувається розвиток.

Докторська програма розвитку науки

Коледж гуманітарних наук та освіти ⋅ Департамент розвитку людини та сімейних наук ⋅ Державний університет Північної Дакоти

Наука про розвиток - це нова міждисциплінарна галузь, яка вивчає розвиток людини протягом усього життя в різних сімейних, соціальних та культурних контекстах. Програма NDSU має захоплюючі, актуальні та гнучкі можливості для навчання та досліджень, які допоможуть вам досягти ваших цілей.

У NDSU вас оточуватимуть активні науковці з передовими науковими програмами та ультрасучасним обладнанням та лабораторіями. Дуже сприятливе середовище розроблено, щоб допомогти розвинути ваші інтереси та навички в галузі досліджень та викладання. Викладачі щиро піклуються про ваш добробут і прагнуть допомогти вам стати найкращим професіоналом, яким ви можете бути.

Вимоги до програми, навчальна програма та курсова робота

Ви можете вступити до програми безпосередньо після здобуття ступеня бакалавра, і в цьому випадку ви здобудете ступінь магістра на шляху до здобуття ступеня доктора. Якщо ви вже маєте відповідний ступінь магістра та закінчили науково-дослідну дисертацію, ви також можете брати участь у програмі. Студенти, які вступають зі ступенем бакалавра та вступають на повний робочий день, можуть розраховувати закінчити програму через 5 років. Студенти, які вступають зі ступенем магістра та вступають на денну форму навчання, повинні мати змогу закінчити програму через 3 роки.

Дослідження в НДСУ

Розвивайте свої інтереси в тандемі із залученими та пристрасними викладачами та студентами. Дослідження нашого факультету охоплюють тривалість життя з негайним і значним впливом на добробут людей та сімей.

У NDSU ви знайдете викладачів, які вивчають як соціально-емоційний, так і когнітивний розвиток у різному віці. Замість того, щоб зосередитись на тому, як групи людей у різному віці відрізняються одна від одної, нас турбує те, як особини ростуть і розвиваються з часом. Зокрема, ми зосереджуємося на тому, як цей ріст і розвиток пов’язаний із сімейним, соціальним та культурним контекстом.

Основні моменти останніх інтересів та проектів викладачів включають:

  • Сприйняття та індивідуалізація об’єкта в дитинстві
  • Профілактичні втручання для дітей, що порушують ситуацію
  • Фактори, пов’язані з порушенням зображення тіла та порушенням харчування
  • Реляційний та контекстний вплив на позитивну та проблемну поведінку підлітків та молодих людей
  • Навчання батьків для сприяння оптимальному розвитку батьків та дитини
  • Соціальні зв’язки та психологічний добробут у пізнішому зрілому віці
  • Вікові відмінності та зміни когнітивних та функціональних здібностей, таких як водіння

Крім того, ви знайдете сильний акцент на кількісних методологіях та їх застосуванні для вивчення розвитку. Для того, щоб мати можливість вирішувати наукові питання в галузі розвитку, необхідний високий ступінь знань у передових кількісних методиках. Наша програма надасть вам ці навички.

Фінансова допомога

Ми прагнемо запропонувати кожному студенту, якого прийняли до програми, повну відмову від навчання плюс стипендію на асистентську роботу випускника. Асистентські варіанти доступні як для досліджень, так і для викладання.

Інформація про програму

Ранній, бажаний термін подання заявки - 1 лютого. Можливість розгляду пізніх заявок. Будь ласка, зв'яжіться з координатором DS або викладачем, який вас цікавить, для отримання додаткової інформації.

Коментарі студентів про програму розвитку науки

«Програма сувора і добре готує вас до викладання, дослідження та практики. Ви навчаєтесь у чудових викладачів та спілкуєтесь із чудовими студентами з унікальним досвідом ». - Кураж Мудзонго

"Програма є досить малою, щоб студентам не доводилося змагатися за наукові дослідження та можливості викладання, але достатньо великою, щоб мати усі ресурси, які дають студентам всебічну та персоналізовану освіту". -Алісон Бреннан

«Ви хочете бути тут, бо ви не просто будете іншим обличчям програми. Ви і ваш успіх у центрі уваги ". - Дженніфер Веннер

Варіант подвійного ступеня доктора геронтології

У NDSU ви можете поєднати навчання в галузі розвитку з двома основними варіантами доктора філософії в геронтології. Місія варіанту - сприяти дослідженню та освіті, пов’язаному зі старінням, що використовує перспективу, засновану на дисципліні, яка сприяє збільшенню тривалості та якості життя. Це представляє інтелектуально захоплюючу сферу дослідження, в яку студенти можуть інтегрувати інформацію з різних галузей дослідження.

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Детальніше

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Згорнути