Кандидат наук з управління надзвичайними ситуаціями

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Місія Програми управління надзвичайними ситуаціями НДСУ полягає у створенні кадрів випускників, що володіють великими теоретичними та прикладними знаннями в галузі управління надзвичайними ситуаціями, які можуть вдосконалити область та дисципліну управління надзвичайними ситуаціями. Програма побудована на ядрі управління надзвичайними ситуаціями та курсів методів / теорії, щоб допомогти студентам підійти до вивчення катастроф та управління надзвичайними ситуаціями з дисциплінарної точки зору щодо управління надзвичайними ситуаціями. Крім того, програма спирається на інші дисципліни, які сприяють розвитку процесів і методів боротьби з надзвичайними ситуаціями та катастрофами.

Магістерські та докторські програми з управління надзвичайними ситуаціями в NDSU засновані на кампусі. Потенційним студентам пропонується відвідати університетське містечко та зустрітися з викладачами та нинішніми аспірантами.

Докторська ступінь

Університет штату Північна Дакота пропонує особистого доктора філософії в галузі управління надзвичайними ситуаціями, призначеного для підготовки випускників до кар'єри, що навчають майбутні покоління студентів з управління надзвичайними ситуаціями за програмами вищої освіти, проведення досліджень, що описують та пояснюють закономірності, процеси, зміни та ефективність / ефективність, пов'язана з управлінням надзвичайними ситуаціями, та / або розробка політики та аналіз, пов'язані з управлінням надзвичайними ситуаціями.

На той час, коли студент закінчить докторську ступінь з управління надзвичайними ситуаціями на факультеті управління надзвичайними ситуаціями штату Північна Дакота, студент повинен мати можливість робити наступне:

  1. Запропонуйте наслідки еволюції управління надзвичайними ситуаціями для політики, практики та досліджень.
  2. Продемонструйте великі знання літератури, пов’язаної з навчальною дисципліною, у двох із чотирьох областей спеціалізації в галузі управління надзвичайними ситуаціями (тобто готовність, реагування, відновлення, пом’якшення наслідків).
  3. Розвивайте розуміння, робіть висновки та / або робіть висновки щодо поточного стану знань (наприклад, викликів, можливостей та тенденцій) та стану теорії щодо ключових тем у межах компетенції дисципліни.
  4. Сформулюйте підходи до заходів з управління надзвичайними ситуаціями.
  5. Оцініть основні методи / аналітичні підходи та стандарти дослідження, пов'язані з дисципліною.
  6. Створюйте нові знання у спосіб, який відповідає стандартам дисциплінарних досліджень.

Дипломна програма побудована на основі курсів управління надзвичайними ситуаціями, щоб допомогти студентам дізнатися, як люди створюють, взаємодіють та справляються з небезпеками, вразливістю та супутніми подіями. Програма робить акцент на вивченні того, як люди справляються з небезпечними подіями за допомогою заходів, пов'язаних з готовністю, реагуванням, відновленням та пом'якшенням наслідків. Ця всеосяжна і складна програма прагне як широких досліджень, так і практичного застосування у сферах управління надзвичайними ситуаціями. Протягом своєї випускної кар’єри студенти матимуть можливість проводити дослідження та працювати в галузі.

Перегляньте вимоги, пов’язані з докторським ступенем з управління надзвичайними ситуаціями.

Доктор філософії присуджується як визнання значної глибини розуміння та наукових досягнень у галузі управління надзвичайними ситуаціями. Одержувач повинен виконати всі необхідні курсові роботи, включаючи два курси спеціалізації за функціональною областю, скласти два письмові комплексні іспити та усний захист (один з теорії управління надзвичайними ситуаціями та один з методів дослідження), виконати новий і важливий науковий проект для дисертація; та успішно захистити це дослідження в усному іспиті. Хід студента перевірятиме наглядова комісія, яка відповідає за перегляд плану навчання студента, письмових комплексних іспитів, пропозиції дисертації та захисту дисертації.

Вимоги до прийому

Кафедра управління надзвичайних ситуацій НДУ відбірково обирає кандидатів для вступу до магістерської та докторської програм. Вступ є конкурентоспроможним, що відображає прихильність кафедри до невеликих, якісних студентських когорт, які відповідають можливостям наставництва викладачів.

Абітурієнтів оцінюватимуть у двоступеневому процесі. На першому етапі заявка на здобуття кваліфікації в аспірантурі, довідкові листи, оцінки GRE (за необхідності) та зразки академічних робіт будуть переглянуті кафедрою управління надзвичайними ситуаціями. Абітурієнти, які продемонструють свою придатність до місії та цілей Департаменту з питань надзвичайних ситуацій та здатності до аспірантури, будуть запрошені для завершення другого етапу вступного процесу.

Фінансова допомога

Доступні як викладацькі, так і науково-дослідні роботи, які залежать від фондів наукових досліджень кафедр та викладачів. Усі студенти автоматично розглядаються як асистенти, якщо вони не вимагають іншого, тому окремого процесу подання заявки для такого розгляду не потрібно. Нагороди базуються на минулих академічних та професійних показниках. Процес розгляду є дуже конкурентоспроможним.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Детальніше

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Згорнути