Кандидат наук з фізичної географії та геоекології

Загальні відомості

Опис програми

Тематика післядипломної освіти "Фізична географія" пов'язується з однойменним предметом магістерського навчання. У своїй спеціалізації предмет післядипломної освіти охоплює весь спектр фізичної географії:

  • Розробляються окремі фундаментальні наукові дисципліни, що вивчають часткові підсистеми ландшафтної сфери: геоморфологія і палеогеографія четвертинної, кліматологічної, метеорологічної, гідрологічної, біогеографічної, педогеографічної та геоекологічної науки.
  • Це стосується синтезу географічного середовища, що забезпечується комплексною фізичною географією. Крім відносин між природними компонентами географічного середовища, вона охоплює також взаємодії фізико-географічних та соціально-економічних сфер.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

Вступний іспит - це один тур у формі інтерв'ю. На підставі письмового запиту, поданого в електронному вигляді разом із заявкою, але не пізніше 19 травня 2019 року, декан може дозволити вступний іспит здійснюватись за допомогою інформаційних та комунікаційних технологій, але тільки з серйозних та документованих причин, таких як здоров'я або навчання за кордоном.

Під час вступного іспиту кандидат повинен продемонструвати технічні та лінгвістичні навички для вивчення даної програми, а також атрибути, необхідні для наукової роботи. Екзамен оцінюється максимум у 100 балів, з яких 10 балів присуджуються як бонус за надання більш конкретної ідеї змісту навчання та планованої дисертаційної роботи у добровільному додатку, включаючи тему дисертації, коротку анотацію, очікуваний відділ нагляду та згода конкретного керівника на нагляд за таким докторським проектом.


Умови прийому

Вступ до докторантури обумовлюється успішним завершенням навчальної програми магістра.

Метод перевірки: вступні іспити
Дата підтвердження (вступного іспиту) з: 17.06.2019 до: 28.06.2019
Альтернативна дата (вступного іспиту) з: 08.07.2019 до: 19.07.2019


Правила, що регулюють звільнення від вступного іспиту

Вступні іспити можуть бути відхилені на підставі письмового запиту кандидата, за умови, що вони успішно подали заявку на проект STARS в даному навчальному році. Такий запит, разом з документацією про дотримання умов, повинен бути поданий (але не в електронному вигляді) до 19 травня 2019 року.


Перспективи кар'єри

Випускник Ph.D. Навчальна програма отримала такі знання: розгалужена база в загальній географії і тверде теоретичне знання фізичної географії в цілому. Випускник має глибокі теоретичні знання у своїй спеціалізації, а також у деяких галузях фізичної географії (геоморфологія, кліматологія, гідрологія, педогеографія, біогеографія, геоекологія) або їх поєднання. Випускник розуміє методику польових досліджень, розрахунків, статистики, геоінформатики та ГІС і добре знає принаймні одну світову мову. Таким чином, випускник може виконувати як наукову, так і науково-дослідну роботу, а також прикладні дослідження в різних наукових і наукових установах і в державному управлінні.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemis ... Детальніше

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemistry, geology and geography. Згорнути