Кандидат наук про лідерство та управління

Загальні відомості

Опис програми

Ця програма надає акцент дослідженням як філософії, теорії, так і теорії управління та теорії управління, аналізу з лідерської (на відміну від управлінської) рамки. Програма передбачає вивчення практики лідерства та управління, включаючи динаміку контексту лідера-послідовника, адаптивне лідерство та управління фінансовими, матеріальними та людськими ресурсами. Він має такі концентрації;

 1. Корпоративне лідерство та управління,
 2. Психологія лідерства,
 3. Державне управління,
 4. Громадянське лідерство,
 5. Керівництво релігійним сектором та
 6. Управління, державне управління та політичне лідерство.

Кандидат наук Режим програм Параметри навчання за період курсової роботи:

 • Вечірні заняття - понеділок-четвер
 • Заняття вихідними - п’ятниця та субота
 • Модульні заняття - 2 тижні кожного семестру

130892_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgПроїзд / Відкидання

Вимоги до прийому

 • Для вступу в докторську програму AIU , абітурієнт повинен мати ступінь магістра з AIU або установи, визнаної Сенатом AIU . Окрім володіння науковим ступенем, у здобувача магістратури абітурієнт повинен мати середнє значення як мінімум B, а також демонструвати здатність до академічних досліджень. Будуть застосовані мінімальні вимоги до програми.
 • У виняткових випадках Сенат, за рекомендацією будь-якої із шкіл, може приймати до докторантури заявників, які мають ступінь магістра, за умови, що такі кандидати, на основі проведеної ними наукової, професійної та академічної роботи, може продемонструвати, що вони добре кваліфіковані для виконання докторських робіт.

Коли застосовувати

Заявки на звичайні програми зазвичай закриваються 15 грудня на прийом січня, 15 квітня на травень і 15 серпня на вересень.

Щоб міжнародні студенти були прийняті до прийому в вересні, ваша заява повинна була бути надіслана до квітня, для січневого прийому ви повинні надіслати свою заяву до вересня, а для квітневого прийому ви повинні надіслати вам форму заявки до січня.

Для шкільних програм ваша заявка повинна надійти до нас не пізніше 10 березня для квітневих свят, 10 липня для серпневих свят та 10 листопада для грудневих свят.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Детальніше

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Згорнути