Кандидат наук та магістр морських наук, атмосфери та геонаук (відмова від GRE)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ми пропонуємо к.т.н. та ступінь магістра в 6 програмах:

Атмосферні науки, морська біологія та екологія, морські екосистеми та суспільство, морські геонауки, метеорологія та фізична океанографія та океанічні науки. Ми пропонуємо висококонкурентні ставки стипендій, плату за навчання та медичне страхування для наших вступних кандидатів наук. студенти як частина повністю фінансується 5-річної аспірантури. Нарешті, як частина наших пожвавлених зв’язків між коледжами та, щоб скористатися перевагами наших унікальних дослідницьких потужностей, ми пропонуємо ступінь магістра в галузі океанської інженерії та сталого бізнесу. Наші аспіранти також користуються перевагами сусідніх об'єктів NOAA, включаючи Атлантичну океанографічну та метеорологічну лабораторії, Південно-Східний науковий центр рибальства та Національний центр ураганів. GRE відмовився від весни та осені!

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/index.html

Асистенти доктора наук можна знайти тут (повністю фінансуючись із зарплати):

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/admissions/phd-assistanships/index.html

Атмосферні науки

(MS, Ph.D.)

(MP .S. У прогнозуванні погоди, кліматі та суспільстві, а також метеорології мовлення)

118956_image12.jpg

Відділ атмосферної науки призначений для підготовки студентів до інструментів, підготовки та освіти, необхідних для вирішення критичних проблем дослідження в атмосферних науках сьогодні. Наш факультет є експертами в широкому діапазоні досліджень, включаючи тропічну метеорологію, кліматичну динаміку, хмарні та аерозольні процеси, а також атмосферну хімію. Їх досвід і керівництво, а також наші засоби світового класу підготують наших студентів до успішної кар'єри в атмосферних науках і суміжних областях.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/atmospheric-sciences/index.html

Морська біологія та екологія

(MS, Ph.D.)

(MP .S. В галузі морських ссавців і управління тропічними морськими екосистемами)

118955_image13.jpg

Відділ морської біології та екології зосереджується на широкому спектрі галузевих, лабораторних та теоретичних курсів у ряді областей досліджень, таких як дослідження коралових рифів, біологічна океанографія, рибальство, геноміка, фізіологія та поведінка морських тварин. Кафедра має багато міжнародних співробітників, які беруть участь у багато-інституційних, міждисциплінарних дослідницьких програмах. Аспіранти можуть вибирати з широкого кола дослідницьких областей і курсових робіт, які викладають міжнародно визнані вчені, що вивчають корали і зміну клімату, біологію рибного господарства, і проводять біомедичні дослідження.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/marine-biology-and-ecology/index.html

Морські екосистеми та суспільство

(MS, Ph.D.)

(MPS в аквакультурі, управлінні прибережною зоною, науково-дослідною діяльністю, управлінням та охороною рибних ресурсів, збереженням морської природи та підводною археологією)

118950_image14.jpg

Студенти, що навчаються в морських екосистемах і суспільстві, працюють на перетині науки і суспільства, зобов'язавшись оцінювати, керувати і зберігати морські ресурси за допомогою інновацій і досліджень. Хоча вибір курсу спрямований на відповідність індивідуальним цілям досліджень та кар'єри, наші випускники отримують знання та досвід, необхідні для забезпечення стійкості природних ресурсів. Мета нашого кандидата наук. та програма MS готує студентів як майбутніх лідерів у галузі морської рибальства науки, моделювання екосистем, аквакультури, збереження, екосистеми науки, прибережної географії, соціально-економіки, культурних та природних ресурсів, зміни клімату, екологічного права, і морської політики.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/marine-ecosystems-and-society/index.html

Морські науки про Землю

(MS, Ph .D. Та програма сертифікатів)

118947_image15.jpg

Морські науки про Землю орієнтовані на вивчення геології, геофізики та геохімії земної системи, під нею, усередині і над океанами. Студенти тісно співпрацюють з викладачами на передньому плані досліджень щодо землетрусів, вулканів, тектоніки плит, гідротермальних вентиляційних отворів морського дна та палеоклімату. Викладачі та студенти MGS також наголошують на міждисциплінарних дослідженнях, де геологічні явища взаємодіють або під впливом процесів, які зазвичай вивчаються в інших дисциплінах, таких як океанські течії, клімат і біологічна еволюція. Це дослідження використовує новаторські методи дистанційного зондування для оцінки руху земної кори і осадження в прибережних зонах.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/marine-geosciences/index.html

Метеорологія та фізична океанографія

(MS, Ph.D.)

118946_image16.jpeg

Випускник програми метеорології та фізичної океанографії був заснований на тому, що океанічна і атмосферна динаміка регулюється набором аналогічних фізичних принципів, і багато знань можна отримати шляхом вивчення їх динаміки з загальної перспективи. Програма вимагає від студентів розвитку досвіду в обох системах і готує студентів до проведення передових досліджень, використовуючи додатковий набір теоретичних, спостережних та моделюючих підходів. Навчальний план формує міцну основу для дослідження широкого спектру тем, які включають взаємодію повітря-море, глобальну термохалинную циркуляцію, тропічні циклони, Ель-Ніно, осциляції Меддена-Юліана і еволюцію клімату Землі.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/meteorology-and-physical-oceanography/index.html

Науки океану

(MS, Ph.D.)

(MPS у застосованому дистанційному зондуванні та природних небезпеках та катастрофах)

118945_image17.jpg

Місія відділу наук про океан полягає у наданні нашим студентам спеціалізованих знань у важливих суб-дисциплінах науки про океан, а також широке розуміння океану як ключового компонента системи Землі. Наші студенти просувають розуміння фізичних, хімічних і біологічних процесів в океані та їх взаємодії. Студенти дізнаються з перших рук про прилади та методи вимірювання океану, використовуючи як in-situ, так і космічні датчики, а також лабораторні, аналітичні та чисельні моделі для розуміння океанічних процесів. Наші випускники розвиваються в міжнародних лідерів океанічних досліджень, в викладачів і комунікаторів океанічних наук, і в лідери і радники морської освіти, політики і збереження.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/ocean-sciences/index.html

Магістр професійних наук

Майстер професійних наук (MPS) є прискореним, випускник ступеня призначений для студентів, які хочуть, щоб генерувати інноваційні рішення для морських, прибережних і пов'язаних з кліматом питань. Студенти, які навчаються за цією програмою, піддаються унікальній, багатодисциплінарній програмі, включаючи теорію науки, навчання на місцях і лабораторіях, знання з правових та регуляторних питань, комунікацію та навчання ЗМІ, а також розвиток навичок управління проектами, спрямованих на підготовку до вирішення екологічних проблем майбутнім світовим лідерам.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/index.html

Атмосферні науки (ATM)

118941_image08.png

Метеорологія мовлення

Цей варіант треку готує студентів як для камери, так і за кадром в ефірній метеорології, а також можливість розвивати знання та підготовку, необхідні для вступу в більш широку наукову журналістику.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/broadcast-meteorology/index.html

Клімат та суспільство

Цей трек зосереджується на фінансових наслідках природних та антропогенних змін клімату, підвищення рівня моря та екстремальних погодних явищ, а також на те, як вони створюють важливі наукові та соціально-економічні проблеми, як з точки зору містобудування, так і управління фінансовими ризиками, пов'язаними з цими змінами. .

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/climate-and-society/index.html

Прогнозування погоди

Цей трек включає курсову роботу на рівні випускників з аналізу та підготовки прогнозів погоди, ефективного використання чисельних моделей, супутникових, доплерівських радіолокаторів і даних про повітря, а також застосування цієї інформації для підтримки різних спеціалізованих кінцевих користувачів. , включаючи сільське господарство, комунальні послуги, страхування, транспортування, будівництво та інші чутливі до погодних умов галузі.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/weather-forecasting/index.html

Морська біологія та екологія (MBE)

118942_image09.jpg

Наука про морських ссавців

Студенти в цьому ступені трек буде частиною однієї з обраних програм в країні призначений для підготовки їх до роботи в галузі управління морськими ссавцями (в тому числі пов'язаних екосистем), оцінки населення, акустики та догляду.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/marine-mammal-science/index.html

Тропічна морська екосистема

Майстер професійної науки в галузі управління тропічними морськими екосистемами надає студентам поглиблену підготовку в теоретичних аспектах екології тропічних морських суден, а також практичні аспекти, необхідні для початку кар'єри в цій галузі.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/tropical-marine-ecosystem-management/index.html

Морські екосистеми та суспільство (МОН)

118943_image10.jpg

Аквакультура

Програма професійного магістра в аквакультурі зосереджується на екологічних, технологічних, соціальних, економічних, правових і політичних аспектах сталого розвитку аквакультури. Програма охоплює всі етапи планування та розвитку, від вибору ділянки та видів до техніко-економічних обґрунтувань, оцінки ресурсів, інкубатора, технології вирощування та комерціалізації.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/aquaculture/index.html

Управління прибережними зонами

Доріжка в управлінні прибережною зоною ознайомить учасників з правовими та управлінськими засадами у цій все більш важливій дисципліні. Курсова робота включатиме такі теми, як управління прибережним рибальством, морські охоронні території, управління портами, розвиток туризму, оцінка впливу на навколишнє середовище та розвідку нафти.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/coastal-zone-management/index.html

Наукова розвідка

Науково-дослідницька робота - це прикладна практика та вивчення польових досліджень з використанням широкого спектру методів, технологій та підходів для керування питаннями, заснованими на питаннях. Це поле сприяє науковому дослідженню та застосуванню навичок експедиції в контексті, що визнає культурні та етичні наслідки дослідження.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/exploration-science/index.html

Управління та збереження рибного господарства

Траса з управління рибальством та збереження є унікальною, академічною програмою, яка дозволяє студентам розвивати професійні навички, необхідні для того, щоб бути вченим рибальством з варіантами навчальних програм у різних відповідних сферах, таких як управління рибальством, обстеження рибальства та кількісне рибальство.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/fisheries-management-and-conservation/index.html

Морська охорона

Професійна ступінь магістра з охорони морської природи надає студентам просунуту підготовку як в теоретичних аспектах морської науки та збереження, так і в практичних аспектах, необхідних для початку кар'єри в цій галузі. Від акул до морських черепах і океанів, вільних від сміття, до аутріч та освіти.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/marine-conservation/index.html

Підводна археологія

Доріжка підводної археології MPS, зосереджена на управлінні підводною культурною спадщиною (MUCH), є перш за все технічною і ознайомить учасників з правовими та управлінськими рамками у цій все більш важливій галузі.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/underwater-archaeology/index.html

Доріжки з питань океану (OCE)

118944_image11.jpg

Застосовується дистанційне зондування

Applied Remote Sensing Track пристосований до потреб студентів, які прагнуть отримати теоретичні знання та практичні, реальні досвіди, спрямовані на успішну кар'єру у сфері дистанційного зондування як у державному, так і в приватному секторах.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/applied-remote-sensing/index.html

Природні небезпеки та катастрофи

Мета полягає в наданні студентам навичок і знань, необхідних для розуміння природних небезпек земної системи (атмосферні, океанічні, геологічні та гідрологічні) та інструментів аналізу даних, необхідних для оцінки пов'язаних ризиків (наприклад, статистика, управління даними, програмування, ГІС та дистанційне зондування).

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/natural-hazard-and-catastrophes/index.html

Прийом на роботу

Я також хотів повідомити вам, де в Морській школі морських і атмосферних наук Розенштіля набирається цієї осені (доктор наук, магістрів та магістр професійних наук). Якщо ви хочете залучити нас до спілкування з клубами / організаціями / класами через Zoom / Facetime, будь ласка, зв'яжіться з Джошем Коко на jcoco@rsmas.miami.edu

* Терміни подання заявок на здобуття наукового ступеня кандидата та магістратури

  • Пріоритетний термін прийому на падіння: 1 грудня
  • Остаточний термін прийому на падіння: 1 січня
  • Подайте заявку на ступінь доктора і магістра в 1 заявці без додаткових зборів!

ЗАЯВКУЙТЕ ЗАРАЗ - Заявки можна знайти тут (PhD, MS та MPS)

Графіки занять на осінь 2020 року (PhD, MS та MPS)

Графіки занять на весну 2020 року (PhD, MS та MPS)

Віртуальна екскурсія по кампусу

Записано віртуальний відкритий дім

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

From humble beginnings in the 1940s, the Rosenstiel School of Marine and Atmospheric Science has grown into one of the leading academic oceanographic and atmospheric research institutions in the world ... Детальніше

From humble beginnings in the 1940s, the Rosenstiel School of Marine and Atmospheric Science has grown into one of the leading academic oceanographic and atmospheric research institutions in the world. The School's basic and applied research interests encompass virtually all marine-related sciences. Згорнути