Кандидат наук та технологій у культурній спадщині

Загальні відомості

Опис програми

131621_PhDsciencetechculturalheritage.png

Ця мультидисциплінарна програма сприяє досконалості та занурює докторських кандидатів у дослідження, що лежать на перехресті між наукою, технологіями та гуманітарними та соціальними науками. Основна увага приділяється підготовці студентів до вирішення значних проблем дослідження культурної спадщини та археології, які можуть ефективно використовувати досягнення та застосування в цифрових технологіях та наукових методах. Орієнтовні галузі спеціалізації включають цифрову спадщину, візуалізацію в мистецтві та архітектурі, археологічні науки, побудовану спадщину, біоархеологію людини та археоботаніку.

Докторська програма, встановлена у дослідницькому середовищі The Cyprus Institute , забезпечує необхідну освітню обстановку, де досконалість освіти та досліджень сприяє міждисциплінарній співпраці з регіональними проблемами глобального значення. Докторські кандидати безпосередньо займаються науково-дослідною діяльністю та практичним навчанням використанню спеціалізованих лабораторій та інфраструктури в контексті дослідницьких проектів та заходів CyI. Крім того, к.т.н. студенти отримують переваги від можливостей навчання та досліджень, які стали можливими в рамках широкої мережі місцевих, регіональних та міжнародних співробітництв CyI.

Науково-технічний центр досліджень археології та культури (STARC) забезпечує чудову науково-дослідну базу, яка підтримує та сприяє докторантурі. наукові інтереси та робота кандидатів Більш конкретно, STARC сприяє вивченню спадщини та археології шляхом розробки широких дослідницьких запитів, що сприяють міждисциплінарній співпраці між гуманітарними та природничими, матеріальними та обчислювальними науками. У цьому контексті дослідницький центр присвячений просуванню наукових застосувань та технологій шляхом їх осмисленого та наукового використання.

Структура програми та вимоги

Докторська програма «Наука та технології в культурній спадщині» має трирічну тривалість, організована в шість семестрів, а мова викладання - англійська. Він офіційно зареєстрований та акредитований Міністерством освіти і культури та дотримується дипломів третього циклу Болонського процесу та міжнародних кандидатів наук. стандартні практики. Вона також повністю акредитована як на рівні ЄС, так і на міжнародному рівні.

The Cyprus Institute використовує Європейську систему переказу та накопичення кредитів (ECTS). Кожен курс коштує 10 ECTS-кредитів. Для задоволення вимог к.е.н. Програма, студенту потрібно загалом 180 ECTS-кредитів, з яких 50 ECTS-кредитів з курсів.

Курси програм

 • DCH 500 Межі нових технологій документації культурної спадщини
 • DCH 502 Межі в теорії та методах наук про культурну спадщину
 • DCH 504 Управління знаннями, представлення та передача знань про культурну спадщину в цифрову епоху
 • DCH 506 Додавання n-го виміру в дослідженні культурної спадщини
 • DCH 508 Розробка та проектування цифрових інструментів завтра
 • DCH 510 Управління дослідженнями: збір коштів, робота в команді та наукова робота
 • DCH 512 Матеріальна і нематеріальна спадщина
 • DCH 514 Міждисциплінарні підходи до культурної спадщини та археології
 • DCH 516 Розширені теми з археологічної науки та біоархеології
 • DCH 518 Розширені теми з побудованої спадщини та культурних ландшафтів

* Ці курси доповнюються лекціями, семінарами та семінарами, організованими STARC.

131698_Nicosiawall.pngЗагальна інформація про прийом та вимоги

Докторські програми відрізняються високою вибірковістю і розроблені для студентів, орієнтованих на наукові дослідження, які прагнуть стати лідерами у відповідних галузях навчання. Студенти, які приймаються до програми, занурені в жорстке міжнародне дослідницьке середовище, яке вимагатиме повного виконання зобов'язань протягом тривалості програми.

Підлягає розгляду для вступу до кандидата наук. програми, студент повинен мати наступне:

1. Ступінь магістра визнаного акредитованого закладу з високим рівнем академічної підготовки в основній галузі навчання та передумови, що стосуються запропонованих випускних студій.

2. Підтвердження знання англійської мови

Якщо ваша перша мова не є англійською, ви повинні надати нещодавні докази того, що ваше розмовне та писемне володіння англійською мовою є адекватним для програми, до якої ви подаєте заявку. Доведення рівня володіння англійською мовою може бути продемонстровано, подавши один із наступних сертифікатів (або еквівалент, який вважає Приймальна комісія).

 • IELTS Академічна версія: принаймні 6,5 (зроблено протягом останніх 2 років)
 • Інтернет-тест TOEFL: принаймні 79 (прийнятих протягом останніх 2 років)
 • GCSE / IGCSE: клас C або вище (бажано з мовою)

IELTS або TOEFL є кращими.

Вимоги до тесту на знання англійської мови можна скасувати, якщо ви / закінчите вищий навчальний заклад, в якому англійська мова є середовищем навчання та спілкування, або якщо у вас є мінімум вісімнадцять місяців досвіду роботи в країні, яку CyI вважає "Англійською мовою більшості", не більше ніж за два роки до запропонованої дати реєстрації.

3. Сильні обчислювальні навички, що дозволяють грамотно шукати та аналізувати відповідно до обраної галузі дослідження.

Процес огляду та відбору докторської програми

Приймальна комісія The Cyprus Institute розглядає заявки на основі заслуг та потенціалу здобувачів випускників, а також критеріїв, що включають оцінки заявників, рекомендаційні листи та ступінь відповідності їхніх наукових інтересів роботі та досвіду факультету CyI члени.

Вибраних кандидатів можна попросити на співбесіду на Кіпрі або через відеоконференцію. Після співбесіди заявникам надсилається письмове повідомлення про результати заявок. Успішним заявникам пропонується продовжити формальність їх реєстрації.

131696_Crackedface.JPGЯк застосовувати

The Cyprus Institute пропонує можливість подати заявку на ступінь доктора філософії. програма через нашу систему онлайн-заявок.

Документи, які потрібно подати разом із онлайн-заявкою

1. Біографія

2. Сертифікати та стенограми академічного ступеня

Потрібна офіційна копія ступеня магістра та офіційна стенограма (-ла) минулої академічної роботи та навчання. Стенограма (и) повинна містити детальний перелік курсів / семінарів, що проходять разом з оцінками, отриманими на кожному курсі, та середньоспеціалізованими балами. Інститут приймає ступінь магістра, отримані від визнаного акредитованого закладу із середньою оцінкою балів не менше 3,5 (за шкалою 4,0) або еквівалентною. Якщо абітурієнт ще не закінчив ступінь магістра, слід надати стенограму, що містить перелік курсових робіт та оцінок досі, і очікувана дата закінчення магістра.

Стенограми повинні бути англійською мовою: або видані англійською мовою ВНЗ, або якщо ВНЗ не може видати стенограму англійською мовою, то ви повинні надати належним чином завірений офіційний переклад англійською мовою.

3. Сертифікати з англійської мови

Якщо ваша перша мова не є англійською, ви повинні надати нещодавні докази того, що ваше розмовне та писемне володіння англійською мовою є адекватним для програми, до якої ви подаєте заявку. Доведення рівня володіння англійською мовою може бути продемонстровано, подавши один із наступних сертифікатів (або еквівалент, який вважає Приймальна комісія).

4. Звіт про бал GRE для загального тесту GRE (необов'язково)

5. Заява про наміри

Заява, яка описує поточну академічну роботу та майбутні професійні плани стосовно одного з дослідницьких центрів The Cyprus Institute та докторської програми, до якої студент звертається. Він повинен вказувати на навчальний, дослідницький та особистий досвід, що формував інтерес студента до запропонованої галузі навчання. У ньому слід окреслити дослідницьку область, яка зацікавлена в заявника, і передбачувані теми дослідження, які слід досліджувати під час проживання в CyI. Слід коротко згадати приклади роботи заявника, які пояснюють академічну зрілість та потенціал, щоб відповідати очікуванням інтенсивної аспірантури в The Cyprus Institute . Слід також коротко пояснити, наскільки робота буде інноваційною та корисною для інших дослідників у цій галузі. Заява не повинна перевищувати 1500 слів і повинна бути написана англійською мовою

6. Список літератури

Кандидати просять надати контактні дані щонайменше двох членів викладачів або інших фахівців, які добре знайомі з науковою, науковою та професійною роботою заявників та готові надати довідки.

Графік прийому на докторську програму

Студентів можна приймати двічі на рік, восени (жовтень) та навесні (лютий). Точна дата початку семестрів визначається Академічним комітетом та розміщується на веб-сайті та в проспекті.

Термін подання заявки

Осінній семестр

 

Рано
Прийом

Регулярні
Прийом

Пізно
Прийом

Відкрита для студентів ЄС та міжнародних студентів.


Відкрита для студентів ЄС та міжнародних студентів.


Відкрито для студентів ЄС та міжнародних студентів, яким не потрібна віза

Абітурієнтам буде надано пріоритет для розгляду для наших 3-х деканівських стипендій та обмеженої кількості наукових студій .

Заявники будуть розглянуті для обмеженої кількості дослідницьких студентів (залежно від наявності).


Заявники будуть розглянуті для обмеженої кількості дослідницьких студентів (залежно від наявності).


Застосування
Кінцевий термін

31 січня

15 квітня

Весняний семестр

 

Регулярні
Прийом

Пізно
Прийом

Відкрита для студентів ЄС та міжнародних студентів.

Відкрито для студентів ЄС та міжнародних студентів, яким не потрібна віза

Абітурієнтам буде надано пріоритет для розгляду для наших 3-х деканівських стипендій та обмеженої кількості наукових студій .

Заявники будуть розглянуті для обмеженої кількості дослідницьких студентів (залежно від наявності).

Застосування
Кінцевий термін

15 вересня

1 грудня

 • Міжнародні студенти повинні подати заявку рано, щоб уникнути розчарування через міграційні терміни.
 • Заявники повідомляються приблизно через шість тижнів після відповідних строків подання заявки.
 • Дати, перелічені в розділах вище, є орієнтовними та можуть змінюватися.

131812_131702_El-Greco_Maria_Magdalene_face_4.jpeg

зображення люб’язно надано The Cyprus Institute

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

The Cyprus Institute is an international research organization located in Nicosia, the capital of Cyprus. It operates under the umbrella of the Cyprus Research and Educational Foundation, governed by ... Детальніше

The Cyprus Institute is an international research organization located in Nicosia, the capital of Cyprus. It operates under the umbrella of the Cyprus Research and Educational Foundation, governed by an internationally acclaimed Board of Trustees. Its mission is to serve as a science, technology and innovation hub for the Eastern Mediterranean and Middle East region addressing issues of regional relevance and global significance. Згорнути