Кандидат наук у галузі відтворення та розвитку

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Метою докторантури в галузі відтворення та розвитку є надання міждисциплінарної та, коли це можливо, міжнародної програми академічної професійної підготовки, спрямованої на підготовку висококваліфікованих дослідників у галузі біомедичних наук та, зокрема, в області охорони материнства та новонароджених дітей . Місія школи полягає в тому, щоб сформувати практикуючих, здатних представляти в майбутньому співробітників університетів, науково-дослідних інститутів (IRCCS) та інших інститутів і галузей біомедичних досліджень. Докторська студія також надає можливість навчатись у міжнародних програмах спільного дослідження в галузі розвитку країн, що розвиваються. Програма навчання складається з двох напрямів досліджень: Клінічна епідеміологія та Молекулярна генетика. Метою Клінічної епідеміологічної школи є надання дослідникам можливості проводити клінічні випробування в біологічній та медичній областях, перевірити нові рекомендації, запропонувати інноваційні терапевтичні та діагностичні підходи. Метою школи є також підготовка дослідників для полегшення необхідності людей та проведення епідеміологічних досліджень для оцінки впливу на здоров'я здоров'я профілактичних заходів.

Молекулярно-генетичний шлях має на меті підготовку кваліфікованих фахівців у різних галузях досліджень (базові та прикладні), діагностики та персоналізованих методів лікування, здатних спілкуватися та взаємодіяти з клінічним середовищем та завершувати свій досвід потребам догляду.

Можливості працевлаштування

Доктор наук у галузі відтворення та розвитку навчає високоспеціалізованих фахівців, які, завдяки багатопрофільному характеру залучених навичок, високий рівень теоретичної та практичної підготовки та співпраці з престижними національними та міжнародними установами зможуть знайти роботу в медичних спеціальностях , молекулярно-біологічні та освітні галузі.

Основними напрямками зайнятості є:

  • Клінічні установи з спеціальним призначенням для дослідження (університетські лікарні та ІРКСС)
  • Державні та приватні біомедичні дослідницькі інститути
  • Інститути, які проводять дослідження в соціальній сфері (поради щодо здоров'я, школи тощо)
  • Етичні комітети

Крім можливості працевлаштування в державних і приватних медичних закладах - як національних, так і міжнародних - Ph.D. студенти будуть працювати в лікарнях та установах нашого регіону, відповідаючи на важливу ціль навчання третього рівня, тобто забезпечити територію, в якій університет діє з висококваліфікованим персоналом.

Лінії досліджень

Стипендії нараховуються на 3 роки, їх річна сума становить 15 343,28 євро брутто (приблизно 1130 євро в місяць).

Прийом здійснюється на конкурсній основі.

Конкурс заявок (повідомлення про конкуренцію) доступний на нашому веб-сайті .

Для отримання додаткової інформації про програму, будь ласка, зверніться до цієї сторінки .

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1924, the University of Trieste is a medium-sized university with a student population of approximately 16,000. It offers a wide range of degree programmes at bachelor, master and doctoral ... Детальніше

Founded in 1924, the University of Trieste is a medium-sized university with a student population of approximately 16,000. It offers a wide range of degree programmes at bachelor, master and doctoral level, as well as short vocational masters, advanced masters and specialisation programmes, most of which are in the medical area. Some degree programmes are taught in English. Згорнути