Кандидат наук у галузі ландшафтного мистецтва та техніки

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Ця докторська програма відповідає принципам, спрямованим на підготовку дослідників з сильним науковим досвідом, висококваліфікованих у вирішенні проблем, які мають високий рівень наукової цілісності, здатність спілкуватися з підприємницьким духом, з високим ступенем автономії та здатності безперервного навчання. На додаток до проведення науково-дослідної роботи, що веде до підготовки дисертації (162 ECTS), докторантура повинна отримати 18 ECTS у факультативних навчальних одиницях. Вони також можуть брати участь у семінарах, коротких курсах та інших, що представляють інтерес для завершення їхньої підготовки та участі в наукових зустрічах у галузі ландшафтного мистецтва та техніки, в яких вони повинні подавати свої роботи. Мета полягає в тому, щоб заохотити і підвищити навички докторантів і всі навички та вміння, необхідні для кандидата на докторантуру. Вони будуть оцінюватися протягом всієї Програми, що завершиться презентацією та публічним обговоренням докторської дисертації, яка буде зроблена та оцінена відповідно до вищезазначеного положення про присудження докторського ступеня в університеті Евори. Мета полягає в тому, щоб посилити наукові дослідження з метою отримання дослідників з екологічним, етичним та естетичним почуттям, строгістю та науковою цілісністю, підготовленими для розробки, проведення та оцінки науково-дослідних проектів.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão.

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão. Згорнути