Кандидат наук у міському дизайні

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат наук. Навчальна програма «Міський дизайн» на факультеті архітектури та дизайну Словацького технологічного університету в Братиславі (FAD STU або просто FAD) відображає поточні наукові дослідження та мистецьку спрямованість та дозволяє уточнити ваші індивідуальні профілі, зосереджені на теоретичних та наукових дослідженнях. Дослідження сприяє вашій здатності творчо та самостійно працювати над проектами теоретичного, науково-дослідного та дослідницького (художньо-дослідницького) характеру, а також аналізувати та вирішувати складні проблеми у відповідних галузях навчання. Він також готує вас до того, як створити власну творчу науково-дослідну роботу чи художню практику.

Програма Urban Design розглядає поточні та майбутні проблеми у сферах урбанізму, ландшафту та регіонального планування, розробки в масштабах міських зон та селищних структур з акцентом на громадські простори та стійкість.

Висвітлювані наукові теми варіюються від нових технологій сприйняття космосу (доповненої та віртуальної реальності, генеративного проектування, заснованого на використанні нового програмного забезпечення, електронного врядування та планування участі), до містобудування та його відносин до стійкої архітектури, аспектів зміни клімату , міська мобільність, інтелектуальна інфраструктура тощо. Університетський науковий парк, розташований у FAD, створює платформу для виготовлення робіт та оснащений новими технологіями, такими як лазер, обробка з ЧПУ, 3D-принтери тощо, які можна використовувати для великих досліджень. 133907_19221677_1079540255524425_8550423801749395434_o.jpg

Власний науковий журнал факультету ALFA пропонує чудову можливість публікувати ваші наукові роботи разом з іншими місцевими та міжнародними дослідниками. Як кандидат наук. досліднику, ви можете самостійно працювати над дисертацією, однак у вас буде індивідуальний репетитор на випадок, якщо вам потрібна порада та консультація. В ідеалі, дослідницькі групи, що складаються з викладачів та кандидатів наук. студенти працюють над конкретними проектами за підтримки фінансування та грантів, що дозволяє ще більш інтенсивно співпрацювати з міжнародними установами-партнерами. Ви також матимете можливість подати заявку на стажування за низкою відповідних схем. Наприклад, програма Erasmus Plus дозволяє або вибрати, організувати та керувати стажуванням в будь-якій установі чи компанії у світі. Таке стажування також вважається частиною дослідження.

Як випускник, ви можете працювати в галузі досліджень та освіти, державних чи комунальних консультацій у галузі планування землекористування чи муніципальних офісах, а також в органах управління ландшафтного та просторового планування. Ви навіть можете стати постійним членом викладачів та проводити подальші дослідження в галузі містобудування. Ви можете продовжувати свою роботу у співпраці з міжнародними партнерами в рамках міжнародних дослідницьких проектів та читати спеціалізовані лекції. 133899_7.jpg

Терміни подання заявки

31 травня 2021 року

Вартість навчання

Студенти, які навчаються англійською мовою

  • Денна форма навчання: 3500 євро на рік
  • Зовнішня форма навчання: 2400 євро на рік

Примітка 1: У разі продовження навчання, що перевищує стандартну тривалість навчання, іноземні студенти, які навчаються за сумісництвом англійською мовою, повинні сплачувати плату, залежно від того, студент є громадянином держави-члена Європейського Союзу або держав, які є сторонами до Угоди про Європейський економічний простір та Швейцарію чи ні, що становить від 1600 € до 2400 € / рік.)
Примітка 2: Комісії за навчання, пов'язані з навчанням у Словацькому технологічному університеті в Братиславі на навчальний 2016-2017 рік - Повна редакція Директиви Ректора № 3/2019-SR Програми навчання та плати, пов'язані з навчанням в STU на навчальний рік 2020 -2021, видана 10 вересня 2019 року (далі - Директива)
Плата може змінюватися. Дійсні збори перегляньте на веб-сайті STU: http://www.stuba.sk/english/degree-students/legislation.html?page_id=2021

Про школу

Чому факультет архітектури та дизайну СТУ в Братиславі?

Факультет архітектури та дизайну є одним із семи факультетів Словацького технологічного університету в Братиславі (надалі скорочено STU, від словацького "Slovenská technická univerzita"). Це найбільша і найстаріша школа архітектури в Словаччині; Початки архітектурної освіти сягають навчального 1946/1947 рр. і пов'язані з навчальною галуззю "Цивільне будівництво".

Архітектурний факультет та дизайн (FAD) сьогодні є творчим та конкурентоспроможним закладом з відкритим персоналом та успішно використовує можливості міжнародного співробітництва у наукових дослідженнях та освіті. Особливо завдяки програмі мобільності Erasmus Plus, факультет пропонує можливості обміну з більш ніж 50 партнерськими установами по всій Європі. Щорічно десятки студентів FAD навчаються за кордоном, а також іноземні студенти приїжджають навчатися сюди завдяки цим партнерським програмам. Крім того, близько 30 іноземних студентів щоденно навчаються на FAD як студенти. 133900_13.jpg

Викладачі на FAD - це видатні особистості, які є не лише викладачами та дослідниками; більшість з них є активними практикуючими архітекторами, містобудівниками або дизайнерами промислових / продуктових та графічних / брендів. Отримані призи та нагороди, а також визнання та контакти за кордоном Словаччини є найкращим підтвердженням їхніх якостей.

Окрім національних експертів, FAD також запрошує виїзних лекторів з-за кордону: Яна Геля, Марко Касагранде, Наталі де Фріз (MVRDV), Райнера де Граафа (OMA), Дженні Б. Осульдсен (Snohetta), Патріка Шумахера (Zaha Hadid Architects) це лише деякі з численних видатних іноземних експертів та особистостей сучасної архітектури, які до цього часу відвідували факультет. Міжнародна участь факультету відображається членством у міжнародних організаціях та участю у багатонаціональних проектах у Словаччині та за кордоном.

Будучи одним з найменших мегаполісів Центральної та Західної Європи, яскраве місто Братислава являє собою надихаюче і в той же час доступне місце для міжнародних студентів та мандрівників. Завдяки своєму географічному розташуванню в центральній Європі це ворота в Європу. Ви будете насолоджуватися його близькістю до Відня, Будапешта, Праги з ідеальним сполученням. Загальна історія та близькі відстані є спільними для цих столиць і дають багато можливостей для культурного, соціального та подорожей. Чудові автобусні та залізничні сполучення з Братислави, а також легкий доступ до аеропорту Братислави та Відня пропонують дешеві сполучення з основними європейськими напрямками.

Що ми робимо і як?

Якщо ви шукаєте найбільшу і найстарішу школу архітектури в Словаччині, де факультет архітектури та дизайну є невід’ємною частиною Словацького технологічного університету в Братиславі, ви ось-ось дійдете до потрібного місця.

Ви можете тут вивчати архітектуру та містобудування, промисловий та продуктовий дизайн. Характер цих досліджень визначав основну стратегію навчання факультету, зокрема його спрямованість на розвиток творчості та критичного мислення студентів та їх здатності відповідати на непередбачувані виклики майбутнього, з якими кожен випускник ще повинен зіткнутися. Навчання на основі проектів під керівництвом експертів з академічним, а також професійним досвідом та координованими проектами у тісній співпраці з практикою забезпечує вірне моделювання досвіду "реального життя".

FAD пропонує також можливості цілеспрямованої роботи у своєму спеціалізованому освітньому та дослідницькому центрі в самому центрі міста Культурної спадщини ЮНЕСКО Банської Штявниці. В автентичному історичному будинку (фактично відреставрованому студентами) факультет може розмістити до 30 студентів та 10 співробітників під час семінарів або спеціалізованих курсів протягом року. 133910_21.jpg

Наближаючись до практики, студентам пропонується взяти участь у різноманітних місцевих та міжнародних конкурсах. Якість школи в основному підтверджується досягненнями учнів. FAD може з гордістю похвалитися успіхами студентів у різних місцевих та міжнародних архітектурно-урбаністичних та дизайнерських конкурсах (наприклад, Inspireli Awards, Xella, Isover, Національна премія за дизайн, ABF Словаччина за кращу бакалаврську роботу, премія професора Лацко за найкраща дипломна робота) та багато інших.

З таким мисленням ми маємо на меті комплексну підготовку наших студентів у галузі важких навичок, а також м'яких навичок у контексті майбутньої індустрії 4.0.

Однак хорошої освіти недостатньо. Ми прагнемо створити спільноту в першу чергу. Архітектурний факультет забезпечує багате соціальне, наукове, академічне та спортивне життя. Ми маємо давні традиції в організації нашого найбільшого публічного заходу - Ніч архітектури та дизайну. Багато подій готують для студентів студенти - наприклад, «Маніфест» (наші першокурсники отримують теплий прийом від своїх нових колег). Потім проводяться дні відкритих дверей, виставки студентів, а також професіоналів, які демонструють свої роботи, вихідні у настільний теніс тощо, і закінчуються багатьма місцевими архітектурними, дизайнерськими, мистецькими фестивалями та ринками (такими як Міський ринок), Факультет архітектури та дизайну насолоджується їхньою присутністю завдяки стратегічному розташуванню недалеко від центру Братислави. 133896_20160921_163434.jpg

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Architecture and Design is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field o ... Детальніше

The Faculty of Architecture and Design is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. Згорнути