Кандидат наук у хімічній науці

Загальні відомості

Опис програми

Програма хімічної науки - це міждисциплінарна програма ступеня, яка забезпечує сучасну науково-орієнтовану освіту з хімії. Використовуючи видатні засоби в KAUST, програма виділяє себе з чітким фокусом на поточних викликах, пов'язаних з каталізацією та матеріалами.

Ми запрошуємо вас ознайомитись з нашим веб-сайтом, щоб дізнатись більше про нашу аспірантуру та факультетські дослідницькі групи.

Кандидат наук Ступінь

Зазвичай ступінь магістра три-чотири роки. Кандидат технічних наук включає оригінальне дослідження, яке завершилось науковою дисертацією.

Кандидат наук Вимоги до ступеня

Доктор філософських наук (Ph.D.) ступінь призначений для підготовки студентів до наукових кар'єрів в академії та промисловості.

Пропонується виключно як повна програма.

Існує мінімальна вимога проживання в KAUST 3,5 роки для студентів, що вступають з дипломом BS, і 2,5 роки для студентів, які вступають з MS ступеня. Мінімальне значення ГПД у 3.0 має бути досягнуте на всіх курсах докторантури. Індивідуальні курси вимагають мінімум B-, щоб отримати кредит на курс.

Студенти, які досягли доктора філософії ступінь необхідні для виконання наступних вимог ступеня, щоб отримати ступінь:

  • Захист дисертаційного радника.
  • Успішне завершення програми курсових робіт.
  • Проходження кваліфікаційного іспиту.
  • Формування дисертаційного комітету.
  • Продовжуючи захист пропозиції дисертації.
  • Захистити і подати докторську дисертацію Дисертація.

Кандидат наук ГрадусНямецкімі мовамі

Вивчайте більше

Директор програми:
KazuhiroTakanabe, к.т.н.
Професор хімічної науки
Будинок 3, рівень 4, кімната 4274.

Останнє оновлення Гру 2019

Про навчальний заклад

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... Детальніше

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. Згорнути