Кандидат наук

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Прискорений ефірний докторат освіти

Ви вже здобули ступінь магістра в галузі освіти? Якщо ви коли-небудь хочете просунутися до високооплачуваної кар’єри в освіті, то вам потрібно мати цей ступінь у своєму резюме. Але це не означає, що на цьому слід зупинитися.

Школи та корпорації є двома найбільшими роботодавцями освітніх фахівців. Вони щороку отримують тисячі заявок на роботу від магістрів. Незважаючи на те, що в галузі освіти є багато чудових робочих місць, на цю роботу претендує ще більше людей. Це люди, котрі також мають ступінь магістра.

Якщо ви хочете виділитися з-поміж інших претендентів на роботу, то вам слід стати доктором освіти. Докторів освіти не так багато, як магістрів. Отже, якщо ви прийдете до роботодавця зі своїм ступенем доктора освіти у своєму резюме, то ваша заявка стане пріоритетною.

Коли ви доктор педагогічних наук, це означає, що у вас є повноваження для управління школою, університетом або цілим шкільним округом. Звичайно, вам потрібно буде отримати певний досвід роботи викладачем або професором. Але, просуваючись по сходах, ти можеш колись опинитися в ролі декана університету чи директора школи.

American International Theism University пропонує розширену та прискорену програму навчання, яка готує студентів до докторів освіти вже за 12 місяців. Якщо ви вже маєте ступінь магістра в галузі освіти, то ви майже під кінець свого навчання. Просто продовжуйте ще трохи, і ви станете лікарем, перш ніж це зрозумієте.

Усі наші курси та ступені акредитовані Службою акредитації міжнародних шкіл, коледжів та університетів. Багато навчальних закладів у всьому світі знайомі з цією організацією. Докторська ступінь з акредитацією ASIC виявиться надзвичайно цінною при поданні заявок на роботу в галузі освіти після закінчення навчання.

Курси, які ви повинні пройти, включають: Історію американської освіти, Теорії навчання, Глобалізація та освіта, Технології в освіті, Основи дистанційної освіти, Освітнє лідерство, Методи дослідження в освіті, Людські ресурси в освіті та Питання у спеціальній освіті.

Закінчивши ці курси, ви будете мати усі цінні інструменти, необхідні для вирішення будь-якої керівної позиції в освіті. Це те, що школи та корпорації хочуть бачити в додатках людей. Якщо ви зможете довести роботодавцям, що ви володієте цими навичками, вони хочуть негайно прийняти вас на роботу.

American International Theism University - один з небагатьох акредитованих університетів у світі, який пропонує доступні програми докторських ступенів через Інтернет. Мало того, це ще й прискорені навчальні програми. Це означає, що якщо ви хочете здобути ступінь доктора наук за 12 місяців, а не за 24 місяці, ви можете це зробити. Тільки потрібно, щоб ви стали студентом онлайн-курсу нашого університету.

Доступність - ще один рушійний фактор, чому так багато студентів вирішують здобути ступінь доктора наук в American International Theism University . Вартість навчання становить 7350 доларів США за всю докторську програму.

Якщо ви вважаєте, що більшість університетів платять від 30 000 до 100 000 доларів США за ступінь доктора наук, ви отримуєте тут справжню угоду. Найкраще те, що наші дипломи акредитовані, тому вони мають таку ж цінність, як і інші докторські ступені в більш дорогих університетах.

142862_pexels-photo-3762806.jpeg

Необхідні класи

 • EDUD 810 - Історія американської освіти
 • EDUD 870 - Глобалізація та освіта
 • EDUD 895 - Теорії навчання
 • EDUD 920 - Технологія в освіті
 • EDUD 930 - Основи дистанційної освіти
 • EDUD 950 - Методи дослідження в освіті
 • EDUD 960 - Людські ресурси в освіті
 • EDUD 971 - Питання спеціальної освіти
 • EDUD 973 - Освітнє лідерство
 • EDUD 979 - Закон про освіту та етика
 • EDUD 1000 - Випускний проект / Дисертація

Інформація про курс

AITU пропонує освітні програми, які готують студентів до релігійних покликань як міністрів, професіоналів чи неспеціалістів у служінні. Наші нерелігійні програми включають консультування, теїзм, освіту, управління бізнесом, музику, образотворче мистецтво, засоби масової інформації або соціальну роботу.

 • Тривалість ступеня: до 3 років
 • Передумови: ступінь магістра в галузі освіти або суміжної галузі.
 • Вартість навчання: 7 350 доларів
 • Час завершення курсу: 6-15 тижнів для кожного курсу
Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine a ... Детальніше

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine arts, media communications, or social work. Згорнути