Кандидат політичних наук

Загальні відомості

Опис програми

Докторська школа політичних наук була акредитована Угорським комітетом з акредитації (HAC) у 2002 році. Акредитація була підтверджена такими резолюціями: HAC 2009. X. 2 (2009/7 / XII / 2 /); MAB 2014. XII. 12 (2014/10 / XIV / 51/2/757). Докторська школа зареєстрована у ВАК з номером DVA1818 / I / 2002.

Основна місія

Докторська школа політичних наук (відтепер: DSPS) діє в рамках підрозділу Докторські школи Корвінуса університету Корвінуса, Будапешт, під наглядом докторської ради університету (відтепер: УДК). Їй допомагають співробітники Інституту політичних наук та кафедри публічної економіки та державної політики. DSPS може також запросити інших викладачів університету та не пов'язаних з ним науковців взяти участь у його роботі. DSPS забезпечує повну навчальну програму та докторські процедури англійською мовою.

Загальні правила

Ця частина докторської програми складається з чотирьох семестрів. Всього потрібно заробити 120 та мінімум 60 кредитів на навчальний рік. Ця частина завершується всебічною експертизою.

Вивчення

 • DSPS забезпечує обов'язкові та факультативні курси для докторантів.
 • Перелік курсів визначається щорічно на наступний навчальний рік до 30 червня. За винятком нових навчальних курсів можуть бути додані до навчальної програми протягом навчального року.
 • Мова навчання - англійська. В окремих випадках голова ДСЗС може дозволити використання угорської мови.
 • CDS фіксує кредити курсів. Звичайним курсам (14 тижнів, 90 хвилин за сеанс) надається 6 кредитів. Індивідуально організовані дослідження, такі як літні / зимові університети, навчання за кордоном та відповідні заліки, виправдовуються Директором програми. Кредити, отримані за допомогою таких досліджень, не можуть перевищувати 50% від загальної суми кредитів, отриманих на курсах в DSPS.
 • Курси, що викладаються в DSPS, можуть бути доступними для докторантів інших докторських шкіл, а студенти DSPS можуть проходити курси для отримання кредитів в інших докторських школах Корвінівського університету. В останньому випадку керівник програми та керівник студента надають попередній дозвіл.
 • У виняткових випадках можуть бути організовані інтенсивні (наприклад, тижневі) курси, за умови, що кількість годин контакту викладача / студента така ж, як і у звичайних курсах.
 • Навчальні програми та вимоги курсів контролюються CDS.
 • На виняткових засадах керівник програми може призначити відвідування аспірантури для докторантів і може дозволити приймати такі курси за умови погодження наставника студента.
 • Якщо студент не виконає вимог курсу, він повинен прийняти його знову. Другий збій призводить до припинення програми.
 • Загальна кількість кредитів на навчання повинна бути від 48 до 60.

Дослідження

 • Докторські студенти подають робочий план кожного вересня (див. Додаток 2.) Очікується, що вони проведуть інтенсивні дослідження протягом 8 семестрів. Наприкінці третього та четвертого семестрів вони подають оновлений план досліджень, який базується на їх темі дисертації. Перший план досліджень буде представлений на Дослідницькому форумі, другий - частиною Комплексної експертизи.
 • Потрібно заробити загальну суму 40 кредитів на дослідження.
 • Кредити повинні бути виправдані керівником програми, який може вимагати сертифікації зовнішніх науково-дослідних робіт.
 • Кредити, надані для публікацій, розраховуються відповідно до балів, зафіксованих у ЄДР, визначених у §24. (Ніяких кредитів на дослідження не буде надано публікаціям, що з'явилися до цієї частини докторської програми. Однак, всі публікації будуть оцінені та отримані бали до захисту.)
 • Перший план дослідження повинен відображати наукову літературу теми дисертації і повинен містити чітко сформульовані тези. (Див. Додаток 1 для подальшої допомоги.) СДУ може прийняти або відхилити План досліджень та його презентацію. Прийнятий План досліджень оцінюється 10 кредитами дослідження. Відвідування науково-дослідних форумів є обов'язковим, відсутність має бути дозволено керівником програми.
 • Кредити для подальших досліджень розраховуються відповідно до наступних вказівок:
  • Для презентацій конференції / семінару рідною мовою: 3 бали (кожен); іноземною мовою: 6 кредитів (кожен).
  • Для участі в обговоренні проектів дисертацій, захист населення: 1 бал (кожен). Загальна кількість кредитів не може перевищувати 6 протягом чотирьох семестрів.
  • Для різних наукових заходів (наприклад, створення баз даних, польові роботи, організація конференцій, інтерв'ю, редагування публікацій) головне правило - 1 кредит на 10 годин роботи.

Прийом

Критеріями придатності є наступне:

 • Університетська ступінь або ступінь магістра / магістра з відзнакою (або еквівалентом), присвоєною в рамках акредитованої освітньої програми, а також 300 кредитів, отриманих або в одному циклі, або в двоступеневій університетській (бакалаврській та випускній) освіті. Зверніть увагу, що студенти MBA, які не є майстрами, не приймаються!
 • Кандидати без попередніх досліджень у відповідній галузі (але в іншому випадку відповідають усім вимогам вступу) можуть бути допущені за умови, що протягом першого семестру навчання вони приймають низку предметів, що “мостить”, і здають відповідні іспити.
 • Для студентів, які закінчили навчальний рік 2019/2020, крайній термін подання сертифікатів - 2 вересня 2020 року. Прийом на даний рік є лише умовним, доки кандидати не зможуть видати свої сертифікати. Пріоритет надається претендентам, які виграли приз із відповідної тематики на Національній конференції наукових студентських асоціацій ("ОТДК"). Наступною перевагою є доведена дослідницька спроможність (наприклад, ОТГ, наукові публікації).
 • Володіння англійською мовою також є вимогою. Якщо в заявника немає сертифікату з англійської мови, знання англійської мови повинні бути підтверджені в інтерв'ю, організованому доктором наук. Програма.

Інформація щодо самофінансування та стипендії:

Програма докторської освіти працює на повний робочий день і може завершуватися державною стипендією або шляхом самофінансування. Зміст програми в обох випадках однаковий. Усі студенти беруть участь в одних і тих же курсах, різниця полягає лише у формі фінансування. Студенти, яким надано статус стипендії, отримують державну стипендію, сума якої становить 140 680 HUF / місяць у семестрах 1 до 4 та 180 680 HUF / місяць у семестрах 5 до 8. Відповідні суми перераховуються на банківський рахунок студента університет.

Наступні студенти мають право на державну стипендію:

 • Кандидат наук студенти з угорським громадянством, які подають заявку на денну освіту в організованій формі.
 • іноземний к.т.н. студенти, які отримують рівноцінне лікування зі студентами угорського громадянства на основі законодавства або міжнародної угоди.

Час виплати державної докторської стипендії - 4 роки (48 місяців). Розмір стипендії визначений в Законі CCIV 2011 р. Про вищу освіту. Відповідно до закону, хоча більша частина витрат на освіту студентів із стипендією покривається державним бюджетом, витрати на самофінансування навчання несе студент.

Під час програми усі кандидати наук. студенти можуть звернутися за коштами на підтримку своєї участі в конференціях в Угорщині та за кордоном.

Для студентів, які приймаються до 2020 року, плата за навчання за семестр у навчальному році 2020/21 становить:

 • 320 000 HUF програми угорської мови для громадян Угорщини та іноземних громадян (ЄС та ЄЕП), які користуються рівним ставленням до угорців.
 • 660 000 HUF (регулярна плата за навчання в розмірі 320 000 HUF + мовний внесок 340 000 HUF) Англійськомовна програма для громадян Угорщини та іноземних громадян (ЄС та ЄЕП), які користуються рівним ставленням до угорців.
 • 3 200 євро громадян.
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Corvinus University is Hungary’s most eminent educational institution in the fields of economics, Management, and Social Sciences. University-level education, just as in the most advanced countries o ... Детальніше

Corvinus University is Hungary’s most eminent educational institution in the fields of economics, Management, and Social Sciences. University-level education, just as in the most advanced countries of the world, started in Budapest in the1920s at the autonomous Economics Faculty of the Hungarian Royal University of Science. Згорнути