Кандидат прикладної математики

Загальні відомості

Опис програми

Випускники, які мають ступінь магістра з прикладної математики, можуть розширити свої знання з предмету, обравши кандидат наук. з прикладної математики у Florida Tech. Докторська програма Florida Tech, що є однією з лише 30 заявок на програми математики в США, пропонує декілька спеціалізацій у цій галузі, включаючи нелінійний аналіз, стохастичний аналіз, оптимізацію, чисельний аналіз, наукові обчислення та статистику.

Ступінь з реальною гнучкістю

Окрім напрямів спеціалізації, Florida Tech забезпечує додаткову гнучкість у докторантурі. у програмі прикладної математики, що дозволяє докторантам розробити навчальну програму, яка відповідає їх конкретним науково-дослідним інтересам та кар'єрним цілям. Як національний науково-дослідний університет, Florida Tech прагне надати студентам різноманітний досвід прикладної математики, відкриваючи кар'єру в широкому спектрі галузей.

Малі класи - всесвітньо відомий факультет

Студенти доктора філософії в програмі прикладної математики у Florida Tech тісно співпрацюють з професорами та студентами. Невелике співвідношення викладачів і студентів створює тісну академічну спільноту, що часто неможливо у великих університетах. Професори кафедри математики мають докторські ступені з прикладної та обчислювальної математики та статистики. Професори, а не аспіранти, викладають усі курси, контролюють студентські дослідницькі проекти та проводять власні значущі наукові дослідження, які часто є відкритими для студентської співпраці.

Передові можливості дослідження

Як і в будь-якій докторській програмі, дослідження є ядром академічної програми. Кандидат наук. у програмі прикладної математики досліджується багато тем прикладної математики. Дослідження проводяться в галузях науки, техніки, медицини та бізнесу за допомогою міждисциплінарних команд, а також у сферах концентрації, необхідних для докторської програми. Студенти беруть участь у таких дослідницьких проектах, як динамічні системи та теорія хаосу, дослідження стовбурових клітин, теорія обчислювальних чисел, оптимальне управління та обернені задачі, а також антагоністичні стохастичні ігри.

Стипендії на повну оплату навчання доступні для асистентів докторантури, що працюють на повний робочий день.

136261_photo-1581089778245-3ce67677f718.jpg

Високотехнологічні лабораторні засоби

Доступні засоби та ресурси для докторантів у Florida Tech включають в себе доступ до інженерних та наукових лабораторій, чотири лабораторії з математики, які містять передові програми, такі як Wolfram Mathematica, MATLAB, R Project, Sage та IBM SPSS. Крім того, нова лабораторія з обчислювальної математики та статистики включає 55-дюймовий сенсорний екран Mondopad.

Відмінне розташування

Багато докторантів доктора філософії. У програмі прикладної математики працюють професіонали, які живуть в безпосередній близькості від кампусу в Мельбурні, штат Флорида. Університет також є найкращим вибором серед студентів у всьому світі за місцем розташування у Флоридському високотехнологічному коридорі, де проживають понад 5000 високотехнологічних компаній та п'ятий за величиною високотехнологічний персонал у країні.

Навчальний план

Докторська програма з прикладної математики вимагає мінімум 72 кредитних годин після закінчення ступеня бакалавра або 42 кредитних години після семестра.

Кожен докторант повинен:

  1. завершити затверджену програму навчання,
  2. пройти комплексне обстеження,
  3. успішно захистити пропозицію щодо дослідження та подати клопотання про вступ до кандидатури,
  4. завершити програму значущих оригінальних досліджень та представити її на випускному семінарі та / або на професійній конференції та
  5. підготувати та успішно захистити дисертацію

Кандидати повинні подати рукопис до рецензованого журналу і, як очікується, опублікують основні частини дисертації у реферованих національних чи міжнародних журналах або на рецензованій великій конференції.

Обов’язкові курсові роботи

Студенти, які вступають до програми зі ступенем бакалавра, повинні успішно скласти мінімум 48 кредитних годин на семестр курсових робіт, що еквівалентно 16 курсам рівня 5000 або вище, десять з яких повинні включати названі курси, необхідні для отримання ступеня магістра з прикладної математики.

Студенти, які вступають у програму зі ступенем магістра, повинні успішно скласти як мінімум 18 кредитних годин на семестр курсових робіт, що еквівалентно шести курсам математики на рівні 5000 або вище на місці в кампусі Мельбурна.

Можуть бути рекомендовані додаткові курсові роботи з математики чи суміжних галузей, щоб студент мав задовільні знання для дослідження. Науковий керівник допомагає студенту в будь-яких змінах плану програми, які також потребують схвалення керівника кафедри.

Всебічне обстеження

Комплексну іспитову комісію призначає радник студента за погодженням завідувача кафедри. До складу комітету повинні входити троє викладачів кафедри математичних наук, включаючи доктора доктора та одного випускника з іншого навчального підрозділу.

Студент повинен скласти комплексний іспит після успішного виконання всіх курсових робіт. Експертиза складається з трьох частин: аналізу, диференціальних рівнянь та обчислювальної математики. Предметні області повинні бути затверджені радником студента.

Прохідна оцінка на комплексному обстеженні становить 80 відсотків. Студенту, який набрав від 70 до 79 відсотків за будь-яку частину, надається наступний усний іспит, проведений комітетом. Письмовий повторний тест подається на оцінку менше 70 відсотків.

Після успішного складання всеосяжної експертизи комісія всебічної експертизи розпускається і формується дисертаційна комісія.

Дисертаційне дослідження

Дисертаційна комісія може відрізнятися від всеосяжної іспитової комісії за винятком консультанта студента та базується на політиці випускників 2.3.2 Зміни в комітеті.

Докторська програма вимагає завершити мінімум 24 години семестрових кредитних досліджень під наглядом студентського консультанта. Потрібно щонайменше 15 семестрських кредитних годин дисертаційного дослідження, починаючи з терміну прийому студента до кандидатури.

Тут ви знайдете політику випускників, що стосується вимог захисту дисертації. Перед закінченням студент повинен представити свої дисертаційні дослідження на семінарі аспіранта, який проводиться кафедрою математичних наук, або на професійній конференції. Крім того, від кожного кандидата необхідно подати рукопис до рецензованого журналу, і, як очікується, він опублікує основні частини дисертації у рецензованих національних або міжнародних журналах або на рецензованій великій конференції.

Кар'єра

Випускники з доктором наук. в роботі з прикладної математики в різних областях, починаючи від інженерії та науки до медицини та економіки. Деякі приклади організацій, корпорацій та науково-дослідних інститутів, які наймають математиків, включають урядові лабораторії, виробники електроніки та комп’ютерів, компанії з медичних виробів та фірми з фінансових послуг.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Florida Institute of Technology is a private, coeducational, residential, research-intensive, doctoral-granting university located in the beautiful City of Melbourne on Florida’s sunny “Space Coast.” ... Детальніше

Florida Institute of Technology is a private, coeducational, residential, research-intensive, doctoral-granting university located in the beautiful City of Melbourne on Florida’s sunny “Space Coast.” But who we are is so much more. We are a community of researchers, scholars, and learners hailing from all around the world. We are engineers, aviators, innovators, leaders, educators, athletes, and astronauts. We have the brains of rocket scientists and the hearts of Panthers. We are Florida Tech. Згорнути