Кандидат психологічних досліджень

Загальні відомості

Опис програми

У співпраці з Universidad Iberoamericana в Мехіко ця докторська програма зареєстрована в Національному реєстрі випускних програм якості (PNPC) Національної ради з питань науки та технологій (CONACYT).

Цілі

Підготувати кваліфікованих фахівців з ресурсами для проведення досліджень в галузі охорони здоров’я та соціокультурної психології, які можуть сприяти знанням, що в свою чергу призводить до вирішення проблем країни, навіть з точки зору впливу на формулювання та реалізацію державної політики.

Причини вивчення цього к.е.н. програма

ITESO, названий університетом досконалості в академії, є провідним приватним університетом у західній Мексиці з точки зору виробництва знань у галузі психології.

Цей к.т.н. Програма базується на жорсткій науковій освіті та міжінституціональній координації у співпраці з Університетом Ібероамерикана в Мехіко, який працює над програмою вже більше 10 років. Програма занесена до Національного реєстру якісних випускних програм Conacyt (Національної ради з питань науки та технологій) як програма, що розвивається; його міжінституційна версія знаходиться в процесі реєстрації.

Наш факультет складається з професорів-дослідників, деякі з яких належать до Національної системи дослідників Конацита, що славиться своїми публікаціями та внесками в цю сферу як на національному, так і на міжнародному рівні.

ITESO має 60-річний досвід роботи в галузі психології, оскільки це був перший мексиканський університет за межами Мехіко, який запропонував ступінь бакалавра з психології. На рівні випускників він має понад 35-річний досвід роботи в цій галузі.

Очікується, що як мексиканські, так і іноземні студенти будуть вступати до доктора наук. програма.

Програми ITESO забезпечують доступ до мереж знань, в яких експертні дослідники співпрацюють зі студентами над академічними, професійними, соціальними та культурними проектами. Навчаючись в ITESO, ви будете працювати разом з видатними науковцями, які продовжують свою роботу з сильним почуттям соціальної прихильності та зацікавленості робити відповідний внесок у знання та пропонувати життєздатні рішення у формі публічної політики. Через це ITESO вважається провідним приватним університетом у Західній Мексиці.

Наші професори є експертами у своїх областях та ведуть проекти у співпраці з науковцями ITESO та інших установ. Вони беруть активну участь у дослідницьких та спільних проектах та віддані цінностям та принципам нашого освітнього проекту.

Нарешті, Єзуїтська університетська система, до якої належить наш університет, має більше програм, перелічених у Національному реєстрі програм якості (PNPC) Національної ради з питань науки та технологій, ніж будь-яка інша приватна установа. ITESO також має міжнародні угоди про співпрацю з численними університетами єзуїтів у всьому світі.psychology, confidence, professional cvpericias / Pixabay

Профіль кандидата та вказівки щодо попереднього проекту

Ця програма спрямована на студентів, які зацікавлені у проведенні відповідних досліджень психолого-соціокультурних проблем, використовуючи якісні та кількісні методи, прийоми та інструменти аналізу даних дисципліни з метою формування знань та пропозицій щодо втручання.

Кандидати повинні мати:

 • Ступінь магістра з психології або аналогічна дисципліна, наприклад, освіта, антропологія або соціологія.
 • Досвід досліджень
 • Уміння читати тексти англійською мовою
 • Повна наявність

При поданні попереднього дослідницького проекту кандидати повинні вказати своє ім’я та електронну пошту. Пропозиція щодо дослідження не повинна перевищувати 10000 слів.

Відповідно до напрямів формування та застосування знань та тем, на які звертається викладач, він також повинен містити наступне:

Попередній дослідницький проект (максимум 15 сторінок), що містить:

 • Назва проекту
 • Тематичне поле в рамках доктора наук. програма, до якої належить дослідження
 • Пропозиція дослідження: проблема, питання, завдання та припущення або гіпотези
 • Теоретичні та контекстуальні референти
 • Запропонована методологія
 • Бібліографічні довідки

План навчання

Кандидат наук. в галузі психологічних досліджень спрямована на формування професіоналів з компетентностями, необхідними для вивчення цієї галузі знань; вона базується на навчальній структурі, яка дає студентам необхідні знання та навички для проведення прикордонних досліджень відповідної та сучасної тематики, відповідно до інтересів кандидата та ліній генерування та застосування знань з базового академічного ядра даного доктора наук. програма. Програма складається з поєднання академічних заходів, семінарів, консультативних сесій та документальних та емпіричних досліджень.

План навчання складається з 12 основних курсів та двох факультативів, які студенти проходять протягом чотирьох семестрів.

Перший семестр включає чотири курси. Студенти навчаються на трьох курсах у другому та третьому семестрах, залишаючи два курси на четвертий семестр.

Кожен студент повинен працювати над дослідницьким проектом з самого початку під наглядом академічного радника. В кінці семестру консультативну комісію, що складається з головного радника плюс ще двох науковців, один з яких може бути з іншої установи, проведе оцінку.

Студенти мають до восьми семестрів, щоб провести свої емпіричні дослідження та отримати відповідну ступінь.

План навчання складається з 76 кредитів: 48 балів відповідають основним курсам, 12 - факультативним курсам і 16 - дипломному семінару. Семінари передбачають вивчення методологічних та теоретичних підходів, а також дослідницьких розробок, що характеризують наукові психологічні знання, з акцентом на належне використання вимірювальних приладів та статистичних процедур, а також впровадження якісних методологій збору та аналізу даних, відповідно до розглянутих тем та з поточним процесом рефлексії та обґрунтування практики дослідника.

Крім того, факультативні курси допомагають студентам проаналізувати еволюцію сучасних моделей та сучасних тенденцій у напрямах покоління та застосування знань програми, а також нові теми та прикордонні сфери в галузі психологічних, соціологічних та антропологічних досліджень, яких студенти можуть вимагати по мірі прогресування їх досліджень. Високий пріоритет приділяється дослідженню, проведеному студентами, і кожен семестр включає дослідницький семінар, де вони презентують та аналізують свої досягнення. Ці семінари згруповані у три тематичні елементи чи сфери знань:

Методи та прийоми: ця сфера складається з п’яти курсів - одного вступного науково-дослідного семінару, двох семінарів з питань якісних досліджень та двох семінарів зі спеціалізованої статистики - які дозволяють студентам застосовувати різні науково-дослідні розробки в галузі психології. Вони також забезпечують міцне формування у використанні комп'ютерних програм як для статистичних, так і для якісних досліджень, які використовуються як ресурси для організації та інтерпретації результатів своїх досліджень. Нижче подано послідовність семінарів, що складають цю тематичну область:

 1. Методи та прийоми: ця сфера складається з п’яти курсів - одного вступного науково-дослідного семінару, двох семінарів з питань якісних досліджень та двох семінарів зі спеціалізованої статистики - які дозволяють студентам застосовувати різні науково-дослідні розробки в галузі психології. Вони також забезпечують міцне формування у використанні комп'ютерних програм як для статистичних, так і для якісних досліджень, які використовуються як ресурси для організації та інтерпретації результатів своїх досліджень.
 2. Дослідження: ця сфера складається з чотирьох послідовних семінарів з оцінювання проектів, які дозволяють студентам отримувати постійне спостереження за науково-дослідною діяльністю з першого семестру, а також двох семінарів з питань публікації, поширення та захисту дисертації перед науковою спільнотою . Ці семінари містять заходи, призначені студентам для аналізу та відображення практики дослідників, а також для ознайомлення з теоретичними та методичними інструментами, які їм потрібні.
 3. Теорія: ця область складається з одного обов'язкового курсу та двох факультативних курсів. Студенти вибирають два варіанти, які тісно співвідносяться з їх темою дослідження. Шість факультативних курсів пропонували студентам поглибити свої знання з певних тем та включити їх у більш спеціалізовані дослідження відповідно до одного з трьох напрямків дослідження, розроблених в рамках базового академічного ядра програми. Крім того, відповідно до гнучкості плану навчання, студенти можуть пройти факультативний курс у формі семестрового тривалого академічного перебування в іншому університеті чи установі, всередині країни чи за кордоном, та робити спільну роботу з іншими дослідниками, поглиблюючись їх знання з конкретних тем, які стосуються їх докторських досліджень. Вибір факультативних курсів здійснюватиметься під наглядом дорадчого комітету для студентів та буде акредитований оцінкою, що проводиться приймаючою установою на основі міжвідомчої угоди.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

ITESO is the Jesuit University of Guadalajara. Founded in 1957, it belongs to a network of over 228 Jesuit universities around the world. They all share a 450-year-old tradition of Jesuit education, a ... Детальніше

ITESO is the Jesuit University of Guadalajara. Founded in 1957, it belongs to a network of over 228 Jesuit universities around the world. They all share a 450-year-old tradition of Jesuit education, a tradition that has historically been at the center of the world thought, known for educating leaders in all the fields of science and art. Згорнути