Кандидат психологічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Lehigh University Department of Psychology Graduate Students

Кандидат наук. в галузі психології в Lehigh University - це інтенсивна науково-дослідна програма, в якій студенти та викладачі працюють спільно у сферах когнітивної, розвитку та соціальної психології.

Наш фокус на пізнанні та когнітивної нейрології включає дослідження когнітивного контролю, уваги, пам'яті, мови, причинно-наслідкових міркувань та категоризації. Наш фокус на соціально-пізнавальному розвитку включає дослідження когнітивного, перцептивного, соціально-емоційного, культурного та морального розвитку, а також розвитку ідентичності, мови та грамотності. Наші фокуси на соціальне пізнання та особистість включають дослідження свідомих та несвідомих процесів, забобонів та стереотипів, мотивації, поведінки на здоров’я, стресу та соціальних відносин.

Основні моменти програми

  • Наш відділ дуже співпрацює і студентів заохочують працювати в декількох лабораторіях.
  • Наші аспіранти регулярно відвідують національні та міжнародні конференції та є авторами рецензованих публікацій.
  • Наш професорсько-викладацький інститут зростає та завоював лідерів у цій галузі, а науково-дослідні лабораторії фінансуються національними агенціями (NSF, NIH) та приватними фондами.
  • Студентам надаються численні можливості отримати досвід викладання.

Останні випускники нашого доктора філософії. Програма забезпечила посади викладачів, посади докторантури, а також робочі місця в адміністрації університету та державних установах.

Закінчити аспірантуру з психології - зі спеціальностями когнітивної, розвивальної та соціальної психології. Аспірантура з психології в Lehigh University - це вибіркова науково-інтенсивна програма, яка зосереджена на когнітивній, розвивальній та соціальній психології, і наші викладачі та студенти часто працюють на перетині цих областей.

Кафедра приймає переважно кандидат наук. студенти, які здобувають ступінь магістра в процесі роботи докторантури. Але щороку кілька висококваліфікованих студентів також можуть бути прийняті на ступінь магістра наук. Кандидат наук та студенти магістра визначають сферу спеціалізації через свій дослідницький досвід та відбір випускних семінарів.

Кафедра психології Lehigh - це наукомісткий відділ, де аспіранти та викладачі працюють спільно в межах трьох напрямків: когнітивної, розвивальної та соціальної психології. Крім того, ми часто тісно співпрацюємо з дослідниками інших відділів, програм та коледжів, включаючи програму охорони здоров’я, медицини та суспільства, програму когнітивної науки, а також коледжі бізнесу та освіти. Багато лабораторій також співпрацюють з дослідниками інших установ.

Нашим докторантам надається фінансова допомога (за умови стипендії та навчання) протягом усього часу роботи програми.

Основні моменти програми

Малий прекрасний. Програма навмисно невелика, що забезпечує сприятливе співвідношення викладачі та студенти, тісну співпрацю між викладачами та студентами та сприятливу атмосферу. Ми плануємо розширитись від поточного набору від 17 до приблизно 20 студентів на повну потужність.

Сучасні засоби. Добре обладнані психологічні лабораторії забезпечують відмінну обстановку для досліджень. На кафедрі є достатньо можливостей для проведення досліджень у кожному з наших трьох напрямків спеціалізації. Lehigh має складну мережеву систему та чудову онлайн-бібліотеку та інформаційну підтримку. Відділ також має власні комп'ютерні засоби, що надають статистичне, експериментальне та програмне забезпечення загального призначення.

Щедра фінансова підтримка. Студенти, які приймають регулярний статус денної форми навчання, зазвичай отримують повну відмову від навчання та щорічну 9-місячну стипендію (21 630 доларів США на 2019-2020 роки). Підтримка може надаватися у формі викладання, наукових досліджень, асистентів випускників, або стипендіатів (останні іноді наділяються більш щедрою стипендією). Додаткова підтримка зазвичай доступна влітку. Оцінюючи наш пакет підтримки, майте на увазі, що вартість життя тут значно нижча, ніж у великих містах.

Ідилічне місце. Парк, подібний до парку Легі, в історичному Віфлеємі, штат Пенсильванія, є сильно лісистим колишнім дендропарком з покритими плющем вікторіанських кам'яних будівель. Розташована в третій за величиною мегаполіс Пенсільванії (поп. 630 000), Долина Легі поєднує в собі переваги міського та сільського життя. Він знаходиться в декількох хвилинах їзди від Нью-Йорка, Філадельфії, гір Поконо та берега Нью-Джерсі.

Вимоги до програми

Кандидат наук Програма

Ми - науково-трудомісткий відділ, де аспіранти та викладачі працюють спільно у трьох сферах психології: когнітивній, розвивальній та соціальній психології. Більшість студентів працюють з одним професором як їх головний науковий радник, але заохочується співпраця між науково-дослідними лабораторіями. Наша програма передбачає деяку курсову роботу, але акцентовано увагу на розробці, проведенні та публікації передових психологічних досліджень. Студенти також мають кілька можливостей отримати досвід викладання.

Курсова робота: Мінімально необхідні курси включають: три основні курси, що охоплюють когнітивну психологію, психологію розвитку та соціальне пізнання; два курси зі статистики та методології досліджень; семінар з професійного розвитку; щонайменше три випускні семінари; і два факультативні курси.

Дослідження: Усі студенти активно займаються дослідженнями протягом усього місця проживання в програмі. Формальні вимоги включають проект першого курсу, який може послужити основою для магістерської роботи та докторської дисертації. Студентам настійно рекомендується брати участь у додаткових дослідницьких проектах, що не відповідають цим вимогам.

Загальний іспит: Під час підготовки до дисертації на третьому курсі студенти складають іспит на основі списку читання, орієнтованого на їх загальну область дослідження: когнітивну, розвивальну чи соціальну психологію. Список читання складений викладачами в кожній галузі та розроблений для надання широких знань у кожному конкретному підполі психології.

Навчальний досвід: Більшість студентів працюють асистентами навчання в певний момент програми, і доктор наук. студенти мають змогу викладати принаймні один бакалаврський курс після закінчення магістратури.

Області спеціалізації

Основними напрямами спеціалізації кафедри є:

Пізнання та мова: широке навчання когнітивної психології та когнітивної нейронауки; спеціальна експертиза когнітивного контролю та уваги, виконавчих процесів, пам’яті, представлення знань, мови, причинного міркування та категоризації.

Соціальний та когнітивний розвиток: дослідження охоплюють багато центральних тем розвитку, включаючи когнітивний, метакогнітивний та перцептивний розвиток; розвиток мови, розповіді та грамотності; символічний і ігровий розвиток; прихильність, соціально-емоційний та моральний розвиток; гендер та розвиток ідентичності; соціально-реляційний та соціокультурний розвиток та життєвий розвиток.

Соціальне пізнання та особистість: вивчення того, як ситуативні впливи, індивідуальні відмінності та механізми обробки інформації поєднуються для створення соціального пізнання та поведінки. Поточні акценти включають свідоме та несвідоме вплив на соціальне судження, соціальний вплив, упередження та стереотипи, цілі, мотивацію та саморегуляцію та соціально-пізнавальні зміни, пов’язані зі старінням та станом здоров’я, включаючи подолання та депресію.

Вхід

Прийом відкритий: падіння

Кінцевий термін огляду на розгляд заявок: 1 січня

Контактна інформація

Професор Алмут Хупбах, випускник директора
Електронна пошта: alh309@lehigh.edu
Номер телефону: 610-758-6762

Вимоги до прийому

  • 2 обов'язкових листів.
  • Необхідні загальні тестові бали GRE.

Міжнародні заявники

Міжнародні абітурієнти зобов’язані продемонструвати знання англійської мови, рівні рівних вимогам студентів, які шукають ступінь. Усі міжнародні претенденти, рідна мова яких не є англійською, повинні скласти тест TOEFL та подати бали.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... Детальніше

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. Згорнути