Кандидат психологічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Переосмислення професійної практики

Кандидат наук. в навчальній програмі «Психологія» пропонуються курсові роботи з психології, спираючись на духовні традиції, соматичні практики, творче мистецтво, міфологію, корінну мудрість, літературно-поетичну уяву, глибоку екологію, містичну філософію, культурну історію та соціальну критику.

Кандидат наук. Програма наголошує на дослідницькій, клінічній та культурній практиці, а також на базі знань з психології як професії. Дослідницька курсова робота готує студентів до складання оригінальної дослідницької дисертації.

Кандидат наук. "Психологія" призначений для задоволення освітніх вимог до ліцензії штату Каліфорнія. Кандидат наук. в галузі психології також відповідає освітнім вимогам до ліцензії штату Каліфорнія на MFT (Комісія з питань поведінкових наук, Сенатський законопроект 33, розділ 4980.36, Кодекс бізнесу та професій) та штату Каліфорнія, який має ліцензований професійний клінічний радник (LPCC), (законопроект Сенату 788 , Розділ 4999.33, Кодекс бізнесу та професій) за умови, що польові роботи виконуються відповідно до вимог BBS.

"Різниця - це той сирий і потужний зв'язок, з якого вибудована наша особиста сила".

—Адр Лорде

З одного погляду

ЗАЯВКИ
ПРИЙНЯТО

Щоквартально

НАЙВИЩИЙ СТУПЕНЬ
ВИМАГАЄТЬСЯ

Бакалаврів

НАВЧАННЯ
ФОРМАТ

Гібридний

КРЕДИТИ КУРСОВОЇ РОБОТИ
ВИМАГАЄТЬСЯ

108 кредитів

КРЕДИТИ ПОЛЬОВОГО СЛОВА
ВИМАГАЄТЬСЯ

25

ЗАГАЛЬНІ КРЕДИТИ
ВИМАГАЄТЬСЯ

133 Кредити

ВАРТІСТЬ ЗА
КРЕДИТ

$ 676

ЖИТЛИ
ВИМАГАЄТЬСЯ

6

ПРОГРАМА
ДОВЖИНА

33-46 місяців

АКРЕДИКАЦІЯ

WASC

   

Доступні концентрації

 • Трансформативне лідерство
 • Коучинг розвитку
 • Коучинг здоров'я
 • Трансформативне навчання
 • Соціальна артистизм
 • Виразне та рухове мистецтво
 • Клінічна психологія
 • Глибинна психологія
 • Трансперсональна психологія
 • Інтегральна психологія
 • Йога та психологія
 • Соматична психологія
 • Організаційний розвиток

Навчальні цілі

 • Розвивати лідерські здібності для подальшого професійного залучення до професії психології.
 • Розвивати творчі практики та навички дослідження.
 • Розвивати навички культурної практики.
 • Розвивати концептуальне розуміння та спроможність та навички проводити дослідження за участю, які можуть створити новий сенс і служити потенційному оживленню особистісної та культурної трансформації.
 • Розвивати компетентності, необхідні для сприяння трансформаційному навчанню з розумінням розвитку людини та терапевтичних результатів у різних областях психологічної практики та рівнів людських систем.

Випускні вимоги

 • Студенти, які вступають зі ступенем бакалавра, повинні скласти 133 заліки (1080 годин), з яких 25 кредитів - на місцях (750 годин).
 • Студенти, які вступають у програму з кваліфікаційним ступенем магістра (розширений стан), повинні скласти 117 кредитів (920 годин), з яких 25 кредитів - на місцях (750 годин).
 • Студенти зобов’язані відвідувати 6 резиденцій. (Або 5 резиденцій, якщо їх дозволено просунутим вперед)
 • Виконання оригінальної дослідницької дисертації потрібно.
 • Шістдесят годин особистої терапії для особистості, пари, сім'ї та / або групи необхідні.
 • Студенти мають максимум вісім років від їх початкової дати зарахування для завершення доктора філософії. з психології.
 • Студенти доктора філософії в галузі психології та PsyD з клінічної психології можуть заробити ступінь магістра психології під час зарахування, якщо вони виконають вимоги до ступеня магістра на шляху до здобуття докторської ступеня на меридіані.

Вимоги до прийому

 • Ступінь бакалавра необхідна для вступу в програми випускників програми «Меридіан».
 • Студенти подають онлайн-анкету разом із документами, такими як офіційні стенограми, особисту заяву та рекомендаційні листи. Приймальна комісія розглядає всі заявки та пропонує обраним заявникам пройти співбесіду. Більше інформації розміщено на сторінці «Процес подання заявок».
 • Очікується, що всі студенти володіють англійською мовою, оскільки всі курси на "Меридіан" пропонуються англійською мовою.
 • Статус вищої кваліфікації може бути застосований студентами, які подають заявку на одну з докторських програм з психології зі ступенем магістра з психології або її еквівалентом.

Академічна структура

Академічна структура Меридіана дає студентам гнучкість орієнтуватися у навчальній архітектурі університету способами, які відповідають їх пристрастям, професійним цілям та іншим життєвим зобов'язанням.

Структура створена для того, щоб слугувати різноманітним студентським органам, які живуть по всьому світу, мають різноманітні культурні та клінічні уявлення про свою кар'єру та перебувають на різних етапах своєї професійної подорожі.

Студенти, які навчаються на дипломній програмі, можуть обрати концентрацію та зареєструватися на один чи кілька курсів щоквартально. На додаток до основних курсів для конкретної програми ступеня та якірних курсів, які представляють трансформаційну мету навчання навчальної програми «Меридіан», студенти обирають факультативні курси, які відповідають їх концентрації, фону та кар’єрному шляху.

Формат навчання

Гібридний формат навчання «Меридіан» призначений для того, щоб дати можливість студентам здобувати випускну освіту у гнучкому темпі, поєднуючи асинхронну курсову роботу через користувальницьку платформу соціального соціального навчання, Pivot, відео-дзвінки в прямому ефірі з викладачами, синхронне залучення студентської спільноти та однотижневі резиденції . Поєднуючи інноваційні методи онлайн-освіти з багатими відеодзвінками та глибокими зв’язками на місця проживання, меридіанський формат навчання дає можливість студентам робити свій внесок у місцевий спосіб та сприймати їх у глобальному масштабі.

Кожен квартал студенти проходять один або кілька семитижневих онлайн-курсів. Цей графік забезпечує учням час між кварталами для відпочинку, займання та підготовки. Крім того, студенти відвідують не менше двох тижнів на проживання протягом навчального року, поки вони не виконають свої умови проживання. Резиденції працюють з понеділка по п’ятницю протягом усього року в районі центру затоки «Меридіан» та інших глобально поширених місцях. Студенти можуть вибирати дати та місця проживання виходячи з особистих обставин та професійних прагнень.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Meridian University is dedicated to enabling human development through wise transformative impact across multiple domains of the public and private sectors with global reach and local value. Meridian’ ... Детальніше

Meridian University is dedicated to enabling human development through wise transformative impact across multiple domains of the public and private sectors with global reach and local value. Meridian’s graduate degree programs in Business, Psychology, Education, and Transformative Leadership enable students to combine passion with a profession in service to larger social, cultural, ecological, and developmental goals. Meridian is accredited by the WASC Senior College and University Commission and approved by the US Department of Education for participation in the Federal Student Aid program. WASC is the Department of Education recognized regional accreditor for such schools as the University of California at Berkeley, UCLA, and Stanford University. Meridian’s licensable degrees have been recognized by the California Board of Behavioral Sciences and Board of Psychology for over 25 years. Згорнути