Кандидат психологічних наук

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Кафедра психології в Університеті штату Північна Дакота надає як MS, так і Ph.D. градусів. У нас є три докторські програми, які готують студентів до наукової та академічної кар’єри: Психологічна клінічна наука, Зорова та когнітивна нейронаука та Здоров’я / Соціальна психологія.

Докторські програми

Студенти вводять одного з трьох кандидатів наук програми: Психологічна клінічна наука, візуальна та когнітивна нейронаука або Здоров'я / Соціальна психологія. Ці напрямки представляють сильні сторони кафедри в експериментальних дослідженнях, а також три найактивніші та найсучасніші галузі в галузі психології. Програма вміщує приблизно 20 студентів, приблизно 4 нових кандидата наук. ступенів, що присуджуються щороку. Навчання за програмою включає курсову роботу в зоні, де студент робить акцент, а також курси методів, вимоги до ширини та дослідницький досвід під керівництвом викладача. Навчання та досвід викладання на рівні коледжу є важливою частиною всіх трьох програм. Підтримка студентів надається за допомогою викладацької роботи, наукової роботи та стипендій.

Вимоги до програми

Курсова робота: Студенти, які навчаються в докторі наук за програмою "Психологія" виконає 31 дидактичну кредитну годину, включаючи курсові роботи з дослідницьких методів та аналізу (9 кредитів), основні галузі психології (тобто когнітивна психологія, психологія здоров'я, неврологія, соціальна психологія; 12 кредитів), написання грантів (3 кредити) , викладання в коледжі (3 кредити) та факультативи (4 кредити).

Навчальний досвід досліджень: Ми відбираємо студентів для нашої програми, які зацікавлені та бажають брати участь в інтенсивних, передових дослідженнях з викладачами нашої кафедри. Отже, ми сподіваємось, що студенти будуть підтримувати продуктивність досліджень протягом усього часу роботи в програмі. На додаток до зарахування на наукові кредити кожного терміну (PSYC 793), студенти розроблятимуть незалежні дослідницькі проекти для виконання вимог до дисертації (MS) та дисертації (PhD).

Досвід написання грантів: Окрім закінчення дидактичного курсу „Написання грантів для вчених-психологів” (PSYC 763), усі докторанти повинні підготувати та подати заявку на стипендію чи грант. Це досвід наставництва, для якого кожен студент обирає наставника викладачів (як правило, основного радника) та спільно працює над визначенням відповідних механізмів фінансування, розробкою конкретних цілей та підготовкою та поданням пропозиції. Метою цієї вимоги є надання студентам навичок, корисних для кар'єри в академічних колах, сферах послуг або галузі, включаючи письмове спілкування, розробку пропозицій та критичне мислення.

Досвід викладання в коледжі: Після закінчення дидактичних курсових робіт у викладанні в коледжі (STEM 810 або COMM 702), усі докторанти викладатимуть один курс психології як інструктор запису. Кожен студент визначить викладача викладачів, який буде консультувати студента щодо організації курсу та розробки навчальних матеріалів, а також надаватиме підтримку протягом семестру. Метою цієї вимоги є не лише надати цінний досвід викладання, а й покращити презентаційні та комунікативні навички, що застосовуються для широкої аудиторії.

На додаток до цих формальних вимог, студенти, які навчаються на Ph.D. Програма "Психологія" має доступ до широкого спектру досвіду професійного розвитку, включаючи журнальні клуби, коричневі сумки, спікерів колоквіуму, професійні семінари та можливості навчання в Департаменті психології НДУ та в широкому науковому співтоваристві Фарго-Мурхеда. Окремі лабораторії проводять навчання з конкретних методологій, аналітичних методів та стратегій збору даних. Окрім того, аспіранти часто мають можливість тісно співпрацювати з асистентами-бакалаврами, надаючи наставництво та керівництво своїм молодшим колегам.

Як застосовувати

Зарахування кандидата наук програма розпочинається восени кожного року. Заявки на здобуття наукового ступеня кандидата наук Програма "Психологія" буде переглядатися з 15 січня на майбутній навчальний рік і продовжуватиме переглядатись поступово, якщо дозволять простір та фінансування.

Вимоги до прийому

Випускні програми кафедри психології відкриті для кваліфікованих випускників університетів та коледжів із визнаною репутацією. Подання заявок подається до 15 січня, щоб отримати повний розгляд щодо прийому в майбутньому навчальному році. Однак заявки будуть розглянуті після цієї дати настільки, наскільки вільний простір у програмі буде ще доступний.

Фінансова допомога

Студентам регулярно надається підтримка за допомогою наукових досліджень та викладання асистенцій. Кандидати розглядаються на основі стипендії, потенціалу для подальшого вивчення та досліджень та фінансових потреб. Усі студенти, які подають повні заявки на програму до відповідних термінів, розглядаються як асистенти. Окремої заявки на отримання фінансової допомоги немає. Докторанти мають право на отримання університетських стипендій, які присуджуються на конкурсних засадах.

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Детальніше

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Згорнути