Кандидат регіональних наук та економічної географії

Загальні відомості

Опис програми

GSSI - Науковий інститут Гран Сассо, що базується в м.Акіла (Італія), пропонує 30 стипендій в таких галузях:

  • «Фізика астрочастинок» (8 стипендій)
  • “Математика в природничих, соціальних та життєвих науках” (8 стипендій)
  • “Інформатика” (7 стипендій)
  • «Регіональна науково-економічна географія» (7 стипендій)

Офіційною мовою докторських програм є англійська. Стипендії призначаються на 4 роки, а їх щорічна сума становить 16 159,91 євро брутто. Усі аспіранти мають безкоштовне проживання у приміщеннях GSSI та користуються їдальні.

Заявку потрібно подати через онлайн-форму, доступну на веб- сайті www.gssi.it/phd/ до 11 червня 2020 р., 17:00 (італійський часовий пояс).

Для отримання додаткової інформації зверніться до Конкурсу заявок на веб- сайті www.gssi.it/phd/ або напишіть електронний лист на адресу applications@gssi.it .

Основні моменти програми

Регіональна науково-економічна географія (7 стипендій)
Метою доктора наук з регіональної науки та економічної географії є вирішення питань, пов'язаних з територіальним розвитком, з особливим посиланням на внутрішні та периферійні райони та проміжні міста, акцентуючи увагу на ролі людського, культурного та екологічного капіталу в траєкторіях розвитку та зростання . Методологічна перспектива дослідження та викладання має багатодисциплінарний характер, поєднуючи підходи, що стосуються економіки території, регіональних наук, економічної та людської географії.

Комітет

Алессандро Коппола (політехніка Мілан, Італія), Роберто Базіле (Університет L'Aquila, Італія), Biana Biagi (Університет Сассарі, Італія), Andrea Brighenti (Університет Тренто, Італія), Francesco Chiodelli (GSSI L'Aquila , Італія), Марко Кремаші (Університет Рома3 Риму, Італія), Алессандро Крочіата (GSSI з L'Aquila, Італія), Алессандра Фаггіан (GSSI з L'Aquila, Італія), Ugo Fratesi (Політехніка Мілану, Італія), Сімона Iammarino (Лондонська школа економіки, Великобританія), Філіп Макканн (Шеффілдський університет, Великобританія), Марко Модіка (GSSI м.Лакіла, Італія), Марк Партридж (Університет штату Огайо, США), Андрес Родрігес-Поз (Лондонська школа Економіка, Великобританія), Джулія Урсо (GSSI міста L'Aquila, Італія), Альберто Ваноло (Університет Туріна, Італія), Паоло Венері (OECD, Франція), Федеріко Занфі (Міланський політехнічний інститут).

Профіль університету

GSSI - Науковий інститут імені Гран Сассо ( www.gssi.it ) - це міжнародна докторська школа та центр досліджень та вищої освіти у галузі фізики, математики, комп'ютерних наук та соціальних наук. Він був заснований у 2012 році в м. Акіла (Італія) як Центр підвищення кваліфікації INFN - Національного інституту ядерної фізики, а потім був створений у березні 2016 року як Школа підвищення кваліфікації, що забезпечує післядипломну освіту.

Завдяки повсякденній співпраці та взаємодії, дослідники та студенти мають можливість побудувати ґрунтовні знання про методи дослідження та експериментувати із забрудненням інтересів, інноваційних підходів та мультикультурного обміну у всіх заходах GSSI. Вирішуючи складність сучасного світу, ми прагнемо усунути всі бар'єри між напрямами дослідження та дослідження ГССІ, де міждисциплінарність та перехресне запліднення лежать в основі всього, що ми робимо. Серед наших цілей - поширення наукових результатів у суспільстві та просування культурних заходів для загальної громадськості, громадян та шкіл.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Gran Sasso Science Institute (GSSI) is an international PhD school and a center for research and higher education.

The Gran Sasso Science Institute (GSSI) is an international PhD school and a center for research and higher education. Згорнути