Кандидат технічних наук металургії

Загальні відомості

Опис програми

Інженерна металургія

Кафедра металургії підтримує міцні зв’язки з металургійною промисловістю Південної Африки, надаючи студентам, що зазнають широкого спектру операцій, пов'язаних з металами. Експозиція пропонує випускникам чудові знання про виробництво, дизайн та виготовлення металів.

Обов'язки

Інженери-металурги кваліфіковані у виробництві металів та металевих матеріалів. Вони також відіграють життєво важливу роль в оцінці придатності металів для використання в металевих виробах, розробці способів переробки металів і перетворення їх у корисні товари.

Видобуток Металурги спеціалізуються на видобутку металів та корисних копалин із рудників рудників. Вони контролюють, вдосконалюють технологічний процес для оптимізації вилучення металів і мінералів з руди. Часто ці процеси потребують подальшого доопрацювання для очищення видобутих металів.

Виробничі металурги також орієнтовані на ефективність відновлення та контроль витрат. Відбір проб на різних етапах процесу є важливим аспектом контролю рослин, щоб забезпечити досягнення цільового відновлення. Аналіз відбору проб вимагає ознайомлення металургів з хімічним аналізом та іншими складними аналітичними методами.

Şcoala Generală Câlnicului

В University of Johannesburg «Майбутнє. Переробили ". - це не просто приваблива фраза

Інститут займає лідируючі позиції в Африці у четвертому мисленні про промислову революцію, переосмислюючи майбутнє для всіх дисциплін 4IR - це наступна хвиля індустріалізації, яку нам потрібно зрозуміти та сформувати, щоб будувати майбутнє цієї країни - і континенту Африки - так багато заслуговують. 4IR - це не лише робототехніка та автоматизація; йдеться про просування суспільства для розширення можливостей для людей та підняття поколінь.

По мірі того, як світ рухається вперед до 4-ї промислової революції, так і UJ з «Освіта 4IR» - залучення мислення та технологій 4IR до навчальних програм на різних курсах та використання інноваційних технологій змішаного навчання. Це означає, що випускники UJ краще готові сприймати майбутнє бізнесу та промисловості, оскільки AI та 4IR відіграють більшу роль у тому, як ми живемо та працюємо.

В University of Johannesburg наш обов'язок гордо і сміливо приймати майбутніх лідерів нашої країни і нестимученими складнощами 4IR, щоб вони могли повною мірою скористатися і забезпечити краще завтра. Майбутні лідери, як ти! Тут ми ведемо сміливу розмову; штовхаючи та формуючи дизайн нового завтра. Тут ми вживаємо заходів і будуємо новий світ.

Вимоги до вступу та критерії відбору:

Затверджений ступінь магістра з інженерних наук або аналогічний затверджений ступінь на рівні магістра або рівня еквівалентної кваліфікації 9. Остаточний вступ до програми буде надано лише після успішної презентації дослідницького семінару через шість місяців після зарахування. Теми досліджень також повинні прийматися та затверджуватися керівниками факультету та, нарешті, сенатом або виконавчим комітетом Сенату університету.

Тривалість програми:

  • Повний робочий день: 2 роки
  • Неповний робочий день: 3 роки

Контактні дані:

Ім'я: пані Дуду Каньї / Тел: 011 559 2109 / Електронна пошта: febehd@uj.ac.za

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути