Кандидат технічних наук і архітектури

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Кандидат наук Навчальний курс готує науковців з культури та науково-технічної спрямованості до інженерних програм, а також дозволяє їм розвивати знання, нові методи дослідження, проектно-дослідницьку діяльність у державних чи приватних органах, а також управлінські компетенції. Наявні навчальні програми - це архітектура та інженерно-екологічна інженерія.

Діяльність орієнтована на сучасний дизайн, теоретичний аналіз, м'які обчислення та експерименти. Перший рік включає в себе курси або лекції з фундаментальних наукових дисциплін та організаційних аспектів дослідження, відповідно до слабких сторін індивідуальної початкової підготовки та обраних тем дослідження. Також буде проведено аналіз стану техніки та визначено основну тему дослідження. Другий і третій роки будуть присвячені окремим темам, і буде запропоновано перебування в науково-дослідницькому органі, що має міжнародне значення. Загальні риси - це міждисциплінарний теоретико-експериментальний підхід та взаємодія з територією промислового та професійного світу.

Основною метою є підвищення кваліфікації та професіоналізму кандидата наук. студенти, з посиланням на міжнародний ринок праці. Відповідність запланованих заходів до цілей курсу буде оцінюватися під час запланованих зустрічей викладачів.

Можливості працевлаштування

Кандидат наук Курс підготує професійних діячів різних дослідників для роботи в різних сферах ринку праці: від бізнесу до дослідницького та освітнього світу (університет, науково-дослідні центри тощо), до державного управління (муніципалітети, державні установи тощо), до позаштатних робочих місць. Назва доктора філософії також особливо цінується у зарубіжній науковій та промисловій галузях, що має важливі переваги для працевлаштування та кар'єри на міжнародному рівні.

Лінії досліджень

ПРАКТИКА: Архітектура

1. Теорії та методології архітектурної композиції

2. Дослідження та дизайн міста, ландшафту, території

3. Методи та форми архітектурного та містобудівного дизайну

4. Прилади та методи обстеження та представлення архітектури та навколишнього середовища

5. Економічна оцінка природного та забудованого середовища в архітектурному дизайні та містобудуванні

6. Технологічний проект та стійкість

ПРАКТИКА: цивільно-екологічна інженерія

1. Будівництво та будівництво

2. Гідравлічне та інфраструктурне будівництво

3. Огляд архітектури та цивільного будівництва

4. Економічна оцінка природного та забудованого середовища при проектуванні та плануванні

Стипендії нараховуються на 3 роки, їх річна сума становить 15 343,28 євро брутто (приблизно 1130 євро в місяць).

Прийом здійснюється на конкурсній основі.

Конкурс заявок (повідомлення про конкуренцію) доступний на нашому веб-сайті .

Для отримання додаткової інформації про програму, зверніться до сторінки доктора .

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1924, the University of Trieste is a medium-sized university with a student population of approximately 16,000. It offers a wide range of degree programmes at bachelor, master and doctoral ... Детальніше

Founded in 1924, the University of Trieste is a medium-sized university with a student population of approximately 16,000. It offers a wide range of degree programmes at bachelor, master and doctoral level, as well as short vocational masters, advanced masters and specialisation programmes, most of which are in the medical area. Some degree programmes are taught in English. Згорнути