Кандидат технічних наук (Концентрація нанотехнологій)

Загальні відомості

Опис програми

civil eng

Будучи аспірантом кафедри інженерно-будівельної та екологічної інженерії , ви матимете можливість змінити світ, будуючи знання на передньому краї, допомагаючи мінімізувати екологічну небезпеку та покращуючи якість життя людей.

Сфера цивільного будівництва швидко розвивається. Майже будь-яке вирішення соціальної проблеми має певний зв'язок з alt = "цивільним будівництвом. Такі рішення включають розробку, використання та контроль ресурсів на благо людей. Широкі та глибокі знання цієї дисципліни разом із розумінням нових дизайнерських концепцій та технологій має важливе значення для тих, хто хоче стати лідером у цій частині інженерної професії.Аспірантура кафедри прагне розвивати такі знання та навички та тісно співвідносити наукові зусилля з інтересами та потребами суспільства наше дослідження є актуальним і має практичну цінність.Аспіранти можуть зосередитися на структурному, екологічному, геотехнічному машинобудуванні, водних ресурсах, транспорті, будівництві або розвитку інфраструктури.

Кандидат наук Програма має на меті допомогти учням розвинути навички, необхідні для виявлення проблем, пов'язаних з будівництвом, а також можливість самостійно формулювати та пропонувати рішення проблеми. Студенти повинні успішно закінчити програму підвищення кваліфікації, включаючи аспірантуру та дисертацію, що містить значні оригінальні дослідження.

Дослідження Foci

Дослідження Департаменту полягають у чотирьох широких областях з багатьма підгрупами в кожному:

Розвиток та планування інфраструктури

Проектування та аналіз будівельних систем, моніторинг та аналіз автомобільних мостів, вітрової та сейсмічної інженерії, геотехнічної інженерії та взаємодії грунтової структури, будівельних матеріалів, моделювання та експлуатації транспортної системи, комплексної оцінки ризиків та надійності, а також вдосконалення системи інфраструктури.

Зелене будівництво та сталий розвиток

Це міждисциплінарна сфера, в тому числі проекти, що включають розробку стандартів дизайну зеленого будівництва, екологічно чисті матеріали та технології, переробку будівельних матеріалів, технології зеленого модернізації та відновлення, а також оптимізацію використання енергії та води.

Інтелектуальні будівельні матеріали

Розробка сучасних композиційних матеріалів, функціональних матеріалів на основі цементу та стійких цементних матеріалів, застосування композитних матеріалів для ремонту інфраструктури та нанотехнологій у бетоні.

Навколишнє середовище та дослідження водних ресурсів

Інноваційні фізичні, хімічні та біологічні процеси очищення води та стічних вод, управління якістю навколишнього середовища, санація забруднених ґрунтів та підземних вод, явища змішування та транспорту забруднюючих речовин у природних та техногенних системах, управління водними ресурсами та техніка, стохастична оптимізація якості води та ресурси, механіка рідинних середовищ.

civil eng

Нанотехнологічна концентрація

Нанонаука та технології стали однією з найбільш помітних і швидкозростаючих мультидисциплінарних областей досліджень. Нанонаукові та технологічні дослідження, починаючи від наноструктурованих матеріалів і закінчуючи наноелектронікою, охоплюють різноманітні галузі в багатьох дисциплінах, таких як медицина та охорона здоров’я, аеронавтика та космос, екологічні дослідження та енергетика, біотехнології та сільське господарство, національна безпека та освіта.

Спільна програма післядипломної освіти з нанонаук і технологій , ініційована Школами науки та техніки, може запропонувати довгострокову підтримку нашим постійним дослідженням та навчанню, а також розвитку технологій та зусиллям, що комерціалізуються. Через різноманітний, мультидисциплінарний характер нанотехнологій, її дослідження та підготовка можуть бути найкраще інтегровані в різні дисципліни. Метою зосередження є забезпечення студентів необхідними знаннями в тих областях, на яких вони хочуть зосередитися.

HKUST" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/47/47009_W2302_03_610_Lowres.JPG" alt="HKUST" />

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які хочуть вступити до докторської програми, повинні мати:

  • Отримав ступінь бакалавра з підтвердженим досвідом видатних показників у визнаній установі; або представив докази задовільної роботи на рівні аспірантури на денній основі принаймні один рік або на умовах неповної робочої дати принаймні два роки.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Переглянутий тест на передачу паперу TOEFL: 60 (загальна кількість балів для розділів читання, аудіювання та письма)
  • IELTS (академічний модуль): загальний бал: 6,5 та всі підбали: 5,5

* Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Згорнути