Кандидат технічних наук

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Детальніше про те, як RIT вирішує коронавірусний криз, читайте тут

Огляд

Докторська програма в інженерній підготовці наступного покоління інженерних лідерів для вирішення деяких з найбільш складних і складних проблем, що стоять перед нашим суспільством.

Технічний доктор випускає випускників, які є фахівцями в галузі знань в межах інженерної дисципліни. Замість того, щоб обмежувати випускників індивідуальним інженерним областям, інженерні кандидати надає студентам можливість стати фахівцями з дисципліни та інженерними новаторами в середовищі відкритої архітектури, сприяючи інтелектуальному зростанню на міждисциплінарних Pathways і в межах звичайних інженерних дисциплін. Завдяки такому підходу програма розробляє дослідників світового рівня, які можуть скористатися найбільш перспективними відкриттями та інноваціями, незалежно від їх походження в інженерній сфері, для розробки міждисциплінарних рішень для реальних завдань.

Докторський ступінь інженерії вимагає від кожного студента вирішення фундаментальних технічних проблем національного та глобального значення для 21-го століття . Чотири ключові галузі - охорона здоров'я, зв'язок, енергетика та транспорт - розглядаються конкретно. Ці сфери застосування впливають на кожного індивідуума на планеті, і докторанти та викладачі факультету сприятимуть цьому завдяки вивченню та дослідженню.

Коледж визначив декілька сильних наукових досліджень, включаючи виробництво та матеріали, обробку сигналів та зображень, робототехніку та мехатроніку, теплопередачу та термофлюїди, ефективність та енергозберігаючі обчислення, доступ та допоміжні технології, моделювання, моделювання та оптимізацію, безпеку та безпеку і нанонауки та техніки. Студенти співпрацюють із викладачами з різних інженерних дисциплін, щоб принести ці сильні переваги у вирішенні проблем глобального значення в областях додатків.

План навчання

Навчальний план для докторантури з інженерних дисциплін забезпечує дисциплінарні та міждисциплінарні курси , семінари з інноваційного дослідження та інженерної роботи. Студенти повинні мати дисциплінарну технічну силу для проведення та повної незалежної, оригінальної та нової спільної міждисциплінарних досліджень, що сприяють одному з чотирьох галузей промисловості та / або суспільства. Програма складається з 66 кредитних годин: 18 основних кредитів, 9 дисциплінарних кредитів, 9 галузевих кредитів і 30 дослідницьких кредитів.

Основні курси

Студенти виконують наступні основні курси: міждисциплінарні методи дослідження (ENGR-701), Інженерний аналітичний фонд (ENGR-707), Переклад відкриттів у практику (ENGR-702), факультативну аналітику та докторський семінар.

Основні курси дисципліни

Фундаментні курси будують глибину в межах дисциплінарної галузі техніки, такі як машинобудування, електротехніка та мікроелектроніка, обчислювальна техніка, промислове та системне машинобудування, хімічна інженерія або біомедична інженерія.

Курси доменів додатків

Цей суворий набір інженерних курсів дає студентам всебічне висвітлення інженерних викликів та підходів до вирішення в одній із чотирьох ключових галузей галузі, пов'язаних з програмою: охорона здоров'я, енергетика, комунікації та транспорт. Студенти вибирають зону фокусування та співпрацюють з програмним директором, щоб визначити набір курсів з фокусної області, відповідний їхнім науковим та професійним інтересам. Студенти також можуть пройти додаткові курси з обраної галузі як факультативи.

Кваліфікаційний іспит

Студенти закінчують кваліфікаційний іспит наприкінці першого року навчання. Екзамен оцінює здібності, потенціал і компетентність студента у проведенні Ph.D. рівень дослідження.

Дисертація та кандидатський іспит

Студенти повинні представити пропозицію дисертації до свого дисертаційного комітету не раніше, ніж через шість місяців після кваліфікаційного іспиту і принаймні дванадцять місяців до іспиту захисту дисертації. Пропозиція надає можливість студенту детально розробити свої наукові плани та отримати зворотній зв'язок з напрямком та підходом до їхніх досліджень з його / її дисертаційного комітету.

Зустрічі з огляду досліджень

Зустрічі з дослідження досліджень забезпечують студентам повну зворотній зв'язок щодо прогресу їхніх досліджень і очікуваних результатів до захисту повної дисертації. Дослідницькі оглядові зустрічі повинні проводитися щонайменше кожні шість місяців після закінчення пропозиції дисертації та кандидатського іспиту до захисту дисертації.

Презентація дисертації та захист

Кожен докторант готує оригінальну, технічно обгрунтовану та добре написану дисертацію. Вони представляють і захищають свої дисертації та супровідні дослідження до свого дисертаційного комітету.

Вимоги до прийому

Розглядається для вступу на кандидатську дисертацію. інженерної програми, кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

  • Заповніть програму для випускників .
  • Майте ступінь бакалавра (або еквівалент) акредитованого університету або коледжу з інженерної дисципліни.
  • Надайте офіційні розшифровки (англійською мовою) для всіх попередньо закінчених курсів для студентів і випускників.
  • Мають мінімальний сукупний середній бал 3,0 (або еквівалент).
  • Надішліть результати з GRE.
  • Подати заяву цілей дослідження, що описує зацікавленість заявника в одній із чотирьох областей застосування транспорту, енергетики, зв’язку чи охорони здоров’я; (b) сфери технологічної міцності, сумісні з викладачами коледжу; та (c) дисциплінарний фундамент.
  • Надайте поточне резюме або автобіографію, висвітлюючи освіту та досвід.
  • Подайте принаймні два листи академічної та / або професійної рекомендації. Листи для докторантів повинні бути конфіденційними і повинні подаватися безпосередньо від судді до RIT.
  • Беріть участь в інтерв'ю на кампусі або телеконференції (якщо можливо).
  • Міжнародні заявники, чия рідна мова не є англійською, повинні подавати оцінки з TOEFL, IELTS або PTE. Необхідний мінімальний бал TOEFL 94 (на основі Інтернету). Мінімальна оцінка IELTS - 7,0. Вимоги до тестування англійської мови відмовляються від носіїв англійської мови або для тих, хто подає стенограми з ступенів, отриманих в американських установах.

Додаткова інформація

Резиденція

Всі студенти програми повинні провести не менше трьох років у резиденції до закінчення ступеня.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Детальніше

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Згорнути