Кандидат технічних наук

Загальні відомості

Опис програми

civil eng

Програма доктора філософії (доктора філософії) спрямована на розвиток навичок, необхідних для виявлення питань, пов’язаних з цивільним будівництвом, та здатності самостійно формулювати та пропонувати рішення проблеми. Кандидат на ступінь кандидата наук Очікується, що ступінь буде демонструвати володіння знаннями з обраної дисципліни та синтезувати та створювати нові знання, роблячи оригінальний та суттєвий внесок у дисципліну.

Програми пропонуються Департаментом цивільної та екологічної інженерії з наступними осередками досліджень та сучасними засобами. Ці програми спрямовані на те, щоб надати студентам знання на передньому краї, щоб допомогти мінімізувати екологічну небезпеку та поліпшити якість життя людей.

Дослідження Foci

ВЕЛИКІ розумні міста

Одним із основних напрямків досліджень Департаменту цивільної та екологічної інженерії HKUST є ВЕЛИКІ розумні міста. GREAT розшифровується як:

 • Зелений: міста, заплановані з урахуванням впливу на довкілля на довкілля, споживання природних ресурсів (наприклад, повітря, води, енергії, матеріалів), а також утворення та переробка відходів;
 • Життєздатні: міста, що розвиваються з інфраструктурними можливостями та надлишковими системами для управління перебоями, не сильно впливаючи на їх основне функціонування;
 • Розширення можливостей: міста, розраховані на людей, що забезпечують добробут, ефективність, інновації та продуктивні партнерські відносини;
 • Адаптовані: міста, спроектовані з їхньою інфраструктурою та системами, пристосованими до змін у нових технологіях (наприклад, автономні транспортні засоби) та глобального потепління; і
 • Трансформаційні: міста, розроблені для надання можливості своїм установам та громадянам визначати та змінювати напрямки та стратегії зростання.

Наші цілі - розробити та застосувати розумні інструменти для контексту ВЕЛИКОГО планування та розвитку інфраструктури. Завдяки створенню широкої платформи для розробки масштабних проектів та міждисциплінарного співробітництва, ми спільно зробимо ВЕЛИКІ речі для майбутніх міст.

Розвиток та планування інфраструктури

Проектування та аналіз будівельних систем, моніторинг та аналіз автомобільних мостів, вітрової та сейсмічної інженерії, геотехнічної інженерії та взаємодії грунтової структури, будівельних матеріалів, моделювання та експлуатації транспортної системи, комплексної оцінки ризиків та надійності, а також вдосконалення системи інфраструктури.

Зелене будівництво та сталий розвиток

Це міждисциплінарна сфера, в тому числі проекти, що включають розробку стандартів дизайну зеленого будівництва, екологічно чисті матеріали та технології, переробку будівельних матеріалів, технології зеленого модернізації та відновлення, а також оптимізацію використання енергії та води.

Інтелектуальні будівельні матеріали

Розробка сучасних композиційних матеріалів, функціональних матеріалів на основі цементу та стійких цементних матеріалів, застосування композитних матеріалів для ремонту інфраструктури та нанотехнологій у бетоні.

Дослідження навколишнього середовища та водних ресурсів

Інноваційні фізичні, хімічні та біологічні процеси очищення води та стічних вод, управління якістю навколишнього середовища, санація забруднених ґрунтів та підземних вод, явища змішування та транспорту забруднюючих речовин у природних та техногенних системах, управління водними ресурсами та техніка, стохастична оптимізація якості води і механіка рідин та ресурсів.

Засоби

Департамент підтримує чудовий спектр об'єктів, що включає лабораторії будівельної техніки, будівельних матеріалів, геотехнічної інженерії, екологічної інженерії, механіки рідин, інтелектуальних транспортних систем, обчислень та зйомок. Всі вони оснащені найвищими стандартами, оснащені вдосконаленими приладами. Установка геотехнічної центрифуги оснащена гідравлічним двовісним струшуючим столом та 4-осьовим роботом-маніпулятором.

Центральні об'єкти університету включають електронну допоміжну майстерню, пул приладів, механічний цех, лабораторію CAD / CAM та установу з характеристик та підготовки матеріалів. HKUST також підтримує сучасні обчислювальні засоби.

civil eng

Вимоги до прийому

Для того, щоб претендувати на вступ, кандидати повинні відповідати всім наведеним нижче вимогам. Вступ є вибірковим, а виконання цих мінімальних вимог не гарантує вступу.

i. Загальні вимоги до вступу до університету

 • Кандидати, які хочуть вступити до магістерської програми, повинні були отримати ступінь бакалавра у визнаному закладі або затверджену еквівалентну кваліфікацію;
 • Кандидати, які прагнуть до вступу до програми докторантів, повинні були отримати ступінь бакалавра з перевіреною репутацією видатної роботи від визнаної установи; або подано докази задовільної роботи на аспірантурі на повній ставці протягом щонайменше одного року або неповного робочого часу, принаймні, протягом двох років.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Кандидати повинні відповідати вимогам англійської мови з одним із наступних досягнень:

 • TOEFL-iBT: 80 *
 • TOEFL-pBT: 550
 • Тест, перевірений TOEFL, поданий на папері: 60 (загальна кількість балів за розділи «Читання, прослуховування та запис»)
 • IELTS (Академічний модуль): Загальна оцінка: 6,5 та підсумкова оцінка: 5,5

* стосується загальної оцінки за одну єдину спробу

Заявники не зобов'язані пред'являти бали TOEFL або IELTS, якщо:

 • їх першою мовою є англійська, або
 • вони здобули ступінь бакалавра (або еквівалент) у закладі, де засобом навчання була англійська мова.

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Згорнути