Кандидат технічних наук

Загальні відомості

Опис програми

43917_1379138038_p.jpg

Програма доктора філософії (доктора філософії) спрямована на розвиток та зміцнення навичок студентів у визначенні ключових питань, пов'язаних з екологічною інженерією, у формулюванні оригінальних планів та методологій досліджень, а також у реалізації цих планів та методологій для отримання результатів, корисних для зменшення забруднення навколишнього середовища та сприяння збереженню довкілля та сталому розвитку.

Кандидат на ступінь кандидата наук Очікується, що ступінь буде демонструвати володіння знаннями з обраної дисципліни та синтезувати та створювати нові знання, роблячи оригінальний та суттєвий внесок у дисципліну.

Програма екологічної інженерії (EVNG), запропонована Інженерною школою при HKUST є однією з найуспішніших міждисциплінарних дослідницьких програм у цій галузі дослідження, з наступними осередками досліджень та сучасними засобами.

Дослідження Foci

Програма фокусується на інноваційних технологіях для різних застосувань у галузі навколишнього середовища та спрямована на надання студентам досліджень розуміння ефективних стратегій управління навколишнім середовищем.

Основні напрямки досліджень:

 • Інноваційні технології водопостачання та водовідведення;
 • Тверде / небезпечне поводження з відходами та переробка відходів / повторне використання;
 • Реконструкція забрудненої землі та підземних вод;
 • Якість повітря в приміщенні та на відкритому повітрі;
 • Екологічна сталість та відновлювана енергетика.

Засоби

Послуги Інженерно-екологічних лабораторій поділяються на стандартні прилади та вдосконалене стаціонарне обладнання, необхідне для різних екологічних досліджень. Стандартні прилади можуть забезпечувати точні вимірювання рутинних аналізів навколишнього середовища, таких як DO, pH, COD, BOD5, ORP, солоність, провідність та каламутність.

Удосконалене обладнання включає систему FTIR із детекторами MIR та DTGS для аналізу функціональних груп у твердих або неводних зразках рідини, загальний органічний галоген з іонною хроматографічною системою для вимірювання кількості ТОКС у рідких або твердих зразках, УФ / Vis спектрофотометр для вимірювання поглинання або пропускання рідких зразків, флуоресцентний спектрометр для аналізу зразків люмінесценції, програмована трубчаста піч з трьома зонами управління різним ступенем горіння різних матеріалів та система BET для характеристики площі поверхні та об'єму пор твердих зразків.

Відповідним центральним об'єктом є Структура характеристики та підготовки матеріалів, що включає 10 основних дослідницьких груп: наука про поверхню, електронна мікроскопія, скануюча зондова мікроскопія, рентгенівська дифракція, ядерний магнітний резонанс, осадження тонкої плівки, оптична характеристика, електрична та магнітна характеристика, термічний аналіз та підготовка зразків. У кожній дослідницькій групі розміщуються найсучасніші мультидисциплінарні прилади, за підтримки команди досвідчених співробітників. Серед основних предметів - рентгенівські дифракційні системи, просвічувальні електронні мікроскопи, скануючі електронні мікроскопи, тонкоплівкові системи розпилення та випаровування, мультитехнологічна система поверхневого аналізу (XPS Auger, ISS), система TOF-SIMS, система Dynamic SIMS, скануючі зондові мікроскопи (STM, AFM та MFM), спектрометри FTIR / Raman, тонкоплівкові вимірювальні системи, прилади термічного аналізу.

env eng

Вимоги до прийому

Для того, щоб претендувати на вступ, кандидати повинні відповідати всім наведеним нижче вимогам. Вступ є вибірковим, а виконання цих мінімальних вимог не гарантує вступу.

i. Загальні вимоги до вступу до університету

 • Кандидати, які хочуть вступити до магістерської програми, повинні були отримати ступінь бакалавра у визнаному закладі або затверджену еквівалентну кваліфікацію;
 • Кандидати, які прагнуть до вступу до програми докторантів, повинні були отримати ступінь бакалавра з перевіреною репутацією видатної роботи від визнаної установи; або подано докази задовільної роботи на аспірантурі на повній ставці протягом щонайменше одного року або неповного робочого часу, принаймні, протягом двох років.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Кандидати повинні відповідати вимогам англійської мови з одним із наступних досягнень:

 • TOEFL-iBT: 80 *
 • TOEFL-pBT: 550
 • Тест, перевірений TOEFL, поданий на папері: 60 (загальна кількість балів за розділи «Читання, прослуховування та запис»)
 • IELTS (Академічний модуль): Загальна оцінка: 6,5 та підсумкова оцінка: 5,5

* стосується загальної оцінки за одну єдину спробу

Заявники не зобов'язані пред'являти бали TOEFL або IELTS, якщо:

 • їх першою мовою є англійська, або
 • вони здобули ступінь бакалавра (або еквівалент) у закладі, де засобом навчання була англійська мова.

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Згорнути