Кандидат технічних наук

Загальні відомості

Опис програми

GSSI - Науковий інститут Гран Сассо, що базується в м.Акіла (Італія), пропонує 30 стипендій в таких галузях:

  • «Фізика астрочастинок» (8 стипендій)
  • “Математика в природничих, соціальних та життєвих науках” (8 стипендій)
  • “Інформатика” (7 стипендій)
  • «Регіональна науково-економічна географія» (7 стипендій)

Офіційною мовою докторських програм є англійська. Стипендії призначаються на 4 роки, а їх щорічна сума становить 16 159,91 євро брутто. Усі аспіранти мають безкоштовне проживання у приміщеннях GSSI та користуються їдальні.

Заявку потрібно подати через онлайн-форму, доступну на веб- сайті www.gssi.it/phd/ до 11 червня 2020 р., 17:00 (італійський часовий пояс).

Для отримання додаткової інформації зверніться до Конкурсу заявок на веб- сайті www.gssi.it/phd/ або напишіть електронний лист на адресу applications@gssi.it .

Основні моменти програми

Інформатика (7 стипендій)

Програма доктора філософії з інформатики GSSI має на меті надати студентам основні результати, теорії, прийоми та методики щодо алгоритмів, моделей, мов, програмного забезпечення та служб, щоб успішно впоратися з викликами сучасності та майбутніх інформаційно-комунікаційних технологій.

Додаткова інформація про доктор філософії. програма доступна за адресою: href = "https://www.gssi.it/education/computer-science-education

Комітет

Лука Ацето (Університет Рейк'явіку, Ісландія), Антонія Бертоліно (ISTI-CNR, Піза), Джанлоренцо Д'Анджело (GSSI), Роберто Ді Космо (Університет Парижа Дідро, Франція), Беніаміно Ді Мартіно (Університет делла Кампанія "Л. Ванвітеллі" ), Мішель Фламміні (кафедра, GSSI та Università dell'Aquila), Паоло Принэтто (Politecnico di Torino), Лука Тревізан (UC Berkeley і Інститут Симонів з теорії обчислень, США).

Профіль університету

GSSI - Науковий інститут імені Гран Сассо ( www.gssi.it ) - це міжнародна докторська школа та центр досліджень та вищої освіти у галузі фізики, математики, комп'ютерних наук та соціальних наук. Він був заснований у 2012 році в м. Акіла (Італія) як Центр підвищення кваліфікації INFN - Національного інституту ядерної фізики, а потім був створений у березні 2016 року як Школа підвищення кваліфікації, що забезпечує післядипломну освіту.

Завдяки повсякденній співпраці та взаємодії, дослідники та студенти мають можливість побудувати ґрунтовні знання про методи дослідження та експериментувати із забрудненням інтересів, інноваційних підходів та мультикультурного обміну у всіх заходах GSSI. Вирішуючи складність сучасного світу, ми прагнемо усунути всі бар'єри між напрямами дослідження та дослідження ГССІ, де міждисциплінарність та перехресне запліднення лежать в основі всього, що ми робимо. Серед наших цілей - поширення наукових результатів у суспільстві та просування культурних заходів для загальної громадськості, громадян та шкіл.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Gran Sasso Science Institute (GSSI) is an international PhD school and a center for research and higher education.

The Gran Sasso Science Institute (GSSI) is an international PhD school and a center for research and higher education. Згорнути