Кандидат технічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Школа дає можливість студентам брати участь у регулярних науково-дослідних семінарах та семінарах, а також пропонує студентам можливість відвідувати міжнародні конференції, щоб представити свою роботу. Будучи студентом-дослідником у школі, ви станете членом однієї з наших процвітаючих дослідницьких груп.

Області досліджень

Зв'язок

Діяльність комунікаційної групи охоплює системні та компонентні технології від мікрохвильової до терагерцової частот. До них відносяться фотоніка, антени та бездротові компоненти для широкого кола систем зв'язку. Група володіє великими інструментами дослідження програмного забезпечення разом з антеною безехою камерами, мережевими та аналізаторами спектру до частот міліметрової частоти та генерації, обробки та вимірювання оптичного сигналу. Актуальні теми включають:

 • фотонні компоненти
 • мережі / бездротові системи,
 • мікрохвильові та міліметрові хвильові системи,
 • антени системи
 • радіовимірні системи
 • електромагнітні перешкоди та метаматеріали
 • частотно-селективні поверхні.

Інтелектуальні взаємодії

Група інтелектуальних взаємодій має інтереси у всіх аспектах інформаційної інженерії та взаємодії між людиною та комп'ютером. Він був сформований у 2014 році за рахунок злиття дослідницької групи Image and Information Research Group та Digital Media Research Group.

Група має міжнародну репутацію за свою роботу в ряді ключових сфер застосування. До них відносяться обробка зображень та бачення, розпізнавання образів, дизайн взаємодії, соціальні, повсюдне та мобільне обчислення з різними додатками в галузі безпеки та біометрії, охорона здоров'я, електронне навчання, комп'ютерні ігри, цифрова плівка та анімація.

 • Соціальне та афективне обчислення
 • Допоміжна робототехніка та взаємодія людини з роботом
 • Мозковий комп'ютерний інтерфейс
 • Мобільні, повсякденні та всебічні обчислення
 • Сенсорні мережі та аналіз даних
 • Біометричні та криміналістичні технології
 • Моделі поведінки для безпеки
 • Безпека розподілених систем (Cloud Computing, Internet of Things)
 • Розширений розпізнавання образів (медичне зображення, розпізнавання документів та рукописного вводу, біометрія тварин)
 • Комп'ютерна анімація, дизайн гри та ігрові технології
 • Віртуальна та розширені реалії
 • Цифрове мистецтво, віртуальні наративы

Приладобудування та управління

Дослідницька група "Контрольно-вимірювальна техніка" працює у двох допоміжних темах досліджень - приладобудування та управління. Група доклала значних зусиль для вирішення складних завдань вимірювання, моніторингу та контролю через програми прикладних досліджень за підтримки різних фінансових установ та промисловості. Група створила довгострокові партнерські відносини з виробництвом електроенергії, виробництвом та охороною.

Експертиза групи полягає в першу чергу в процесі датчиків, інтелектуальних приладів, моніторингу інтелектуальних умов, обробці цифрових зображень, сплавлення даних, моделювання даних та надійного контролю та оцінки. З 2010 року група опублікувала понад 100 наукових праць у провідних журналах та понад 150 рефератних доповідей у ​​галузі вимірювальної техніки та контролю. На додаток до добре оснащеної Лабораторії приладів в Кентському кампусі, група має регулярний доступ до промислових випробувальних установок, повномасштабних електростанцій, лікарень та клінік.

Кар'єра

Ми розробили наші програми з низкою промислових організацій, що означає, що успішні студенти мають сильну позицію, щоб побудувати довгострокову кар'єру в цій важливій дисципліні. Ви розвиваєте навички та можливості, які шукають роботодавці, включаючи вирішення проблем, незалежну думку, написання звітів, управління часом, лідерські навички, робота в команді та гарне спілкування.

Кент має відмінну репутацію для роботи в аспірантурі: понад 96% наших аспірантів, які закінчили в 2015 році, знайшли роботу або можливість подальшого навчання протягом шести місяців.

Розбудовуючи успіх Кента як провідного інституту регіону для працевлаштування студентів, ми пропонуємо вам багато можливостей для отримання цінного досвіду та розвитку специфічних навичок та навичок, які цінність роботодавців.

Вимоги до вступу

A 2.2 чи ступінь з відзнакою або магістра за заслуги у вищих навчальних закладах у комп'ютерних, мультимедійних та цифрових мистецтвах або відповідному предметі дизайну.

Всі заявники розглядаються на індивідуальній основі та додаткових кваліфікацій, а також при професійній кваліфікації та досвіді беруться до уваги при розгляді заяв.

Міжнародні студенти

Будь ласка, перегляньте наш веб-сайт "Міжнародний студент" для вимог щодо в'їзду за країною та іншої відповідної інформації для вашої країни.

Вимоги щодо вступу до англійської мови

Університет вимагає, щоб усі, хто не володіє мовою англійської мови, досягли мінімального рівня володіння письмовою та усною англійською мовою, перш ніж почати аспірантуру. Деякі предмети вимагають більш високого рівня.

Останнє оновлення Лис 2018

Про навчальний заклад

The School of Engineering and Digital Arts has an excellent reputation for both its teaching and research.

The School of Engineering and Digital Arts has an excellent reputation for both its teaching and research. Згорнути